ताजा खबर

नरेन्द्र सिंह थापा

मेयर
९८४८८३२५१७

मिना चन्द

उप-मेयर
९८४८७७३०९५

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
नरेन्द्र सिंह थापा प्रमुख पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ३७६२ विजयी
पुषकर राज जोशी प्रमुख पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७०० -
देवी दत्त भट्ट प्रमुख पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) २१४६ -
खिमानन्द भट्ट प्रमुख पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०८३ -
दिनेश राम वड प्रमुख पुरुष ३१ स्वतन्त्र ३२ -
दल वहादुर पाल प्रमुख पुरुष ५३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६ -
मीना चन्द उपप्रमुख महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ३७३१ विजयी
सरस्वति नेपाली उपप्रमुख महिला ३६ नेकपा (एमाले) २९९७ -
अम्बीका देवि भण्डारी उपप्रमुख महिला ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४८४ -
कमला देवी कार्की उपप्रमुख महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०८६ -
शुष्मा देवि गहतराज उपप्रमुख महिला ४३ स्वतन्त्र २४ -
भुवन राज भट्ट वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस ५७५ विजयी
मदन सिह भाट वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ३४१ -
नन्द राज भट्ट वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९२ -
उध्दव बहादुर चन्द वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७६ -
पुटकी लोहार महिला सदस्य महिला ५७ नेपाली काँग्रेस ५०६ विजयी
राधा भाट महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ३४५ -
पारभती भाट महिला सदस्य महिला ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८७ -
बिरमा भट्ट महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७५ -
जानकी भूल दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ४९२ विजयी
धर्मा भुल दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेकपा (एमाले) ३५१ -
कमला भुल दलित महिला सदस्य महिला २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७५ -
पशुपती भुल दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६८ -
चक्र बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ४५४ विजयी
नव राज भट्ट सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ४२५ विजयी
बिष्णु दत्त भट्ट सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (एमाले) ४२१ -
बल्देव प्रसाद भट्ट सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४४ -
दशरथ पहरी सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ३३७ -
उद्धव बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०० -
जै देव लुहार सदस्य पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७५ -
दिपक भट्ट सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६५ -
रन वहादुर वोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ५२३ विजयी
सुर्य बहादुर बोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ५१७ -
धन सिंह भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०२ -
उद्धव वहादुर वोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४९ -
जयन्ती बोहरा महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ४८७ विजयी
धाना देवी थलाल महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ४८० -
रेवती बोहरा महिला सदस्य महिला ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८० -
बिमला बोहरा महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३२ -
गीता देवी लावड दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ५०२ विजयी
निर्मला लोहार दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ४४९ -
देवकी कुमारी महर दलित महिला सदस्य महिला ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१५ -
कमला लुहार दलित महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३२ -
करन सिंह थलाल सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ४६२ विजयी
रमेश वहादुर वोहरा सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ४५३ विजयी
कृष्ण विजले सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (एमाले) ४४० -
लाल बहादुर बोहरा सदस्य पुरुष २८ नेकपा (एमाले) ४०२ -
महेश सिंह भण्डारी सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६० -
डम्बर बहादुर बोहरा सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१४ -
शेर सिंह रावत सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४५ -
नरेश प्रसाद भट्ट सदस्य पुरुष २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३८ -
दाम बहादुर क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ३०६ विजयी
अजब बहादुर पाण्डे वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१२ -
कालो नाथ वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेकपा (एमाले) १०८ -
राम नाथ वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७ -
मानमती पुजारा महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ३०७ विजयी
लक्ष्मी नाथ महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १८४ -
धाना नाथ महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (एमाले) १०६ -
वसन्ती लोहार महिला सदस्य महिला ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ -
हरु वड दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस २९७ विजयी
विसना लावड दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १७० -
कलावती लावड दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (एमाले) ११२ -
हरिना लोहार दलित महिला सदस्य महिला ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४६ -
सुदर्शन बोहरा सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३०८ विजयी
मान सिंह नाथ सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस २८५ विजयी
चन्द्रे नाथ सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९० -
नन्द राम नाथ सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४२ -
तिलकी कामी सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) १०४ -
मनोरथ नाथ सदस्य पुरुष ६६ नेकपा (एमाले) १०० -
देवी नाथ सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६९ -
मोती नाथ सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ -
मोहन चन्द वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ६१५ विजयी
प्रताप सिह खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ५३२ -
डम्बर दत्त पाण्डेय वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४८ -
लाल बहादुर ठगुन्ना वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०० -
कर्ण दत्त बोकटी वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माले) २४ -
विरपल राम वड वडा अध्यक्ष पुरुष ७७ स्वतन्त्र २२ -
कल्पना कुमारी क्षेत्री राना महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ६०२ विजयी
संगिता खत्री महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ५२७ -
बसन्ती पाण्डये( ठगुन्ना ) महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५८ -
गोदावरी भाट महिला सदस्य महिला ७२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०७ -
पार्वति कुमारि भुल दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (एमाले) ६२० विजयी
मुना वड दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ५१३ -
गंगा भुल दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४० -
फुन्नी भुल दलित महिला सदस्य महिला २१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११२ -
तेज राज पाण्डेय सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ८०५ विजयी
नरेन्द्र सिंह कार्की सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ४८७ विजयी
हर्क सिह कार्की सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ४८१ -
हरि दत्त भट्ट सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ४५५ -
दान सिंह थापा सदस्य पुरुष ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७९ -
तेज बहादुर भण्डारी सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०७ -
गोपाल दत्त पाण्डेय सदस्य पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४२ -
ललित वड सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२९ -
सहदेव ओड सदस्य पुरुष ३६ स्वतन्त्र १५ -
नारायण प्रसाद भट्ट वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ५१३ विजयी
शेर सिह रावल वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ३८० -
प्रेम राम लुहार वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २० -
चन्द्रावती जोशी महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ४६८ विजयी
बसन्ती देवी भट्ट महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ३९८ -
राजु देवी लुहार दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (एमाले) ४६४ विजयी
गंगा कोली दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ४०५ -
द्धिज राज भट्ट सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ४४३ विजयी
चामु सिंह रावल सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ४४२ विजयी
तीर्थ राज भट्ट सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ४०९ -
पदम राज जोशी सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ३९२ -
बसन्त राज भट्ट सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ -
गजेन्द्र सिह रावल वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ४९४ विजयी
धन सिह ठगुन्ना वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेकपा (एमाले) ३५१ -
भुवन राम चुनारा वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०० -
भगीरथ चन्द वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९८ -
सीता देबी कार्की महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ४३८ विजयी
माया नाथ महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३१६ -
मुन्नी देबी भट्ट महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०१ -
देबकी भट्ट महिला सदस्य महिला ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०२ -
मिरा महर दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ४२८ विजयी
मिना महर दलित महिला सदस्य महिला २७ नेकपा (एमाले) ३०९ -
मिना देवी महर दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १८३ -
तारा टमटा दलित महिला सदस्य महिला २८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९९ -
नरेन्द्र बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ४१९ विजयी
लोक राज पन्त सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ३९५ विजयी
शेर सिंह कार्की सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ३६१ -
दानी राम लुहार सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) २८४ -
दीपेन्द्र प्रसाद जोशी सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९८ -
तर्क राज पन्त सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५१ -
हंसी राम महर सदस्य पुरुष ७० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४५ -
भवान सिंह कार्की सदस्य पुरुष ६८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९२ -
चक्र प्रसाद शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ३६६ विजयी
पदम राज वडु वडा अध्यक्ष पुरुष २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४१ -
पवन राज शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेकपा (एमाले) ३४ -
भुवन राज शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४ -
रेवती पाण्डेय(बडू) महिला सदस्य महिला २५ नेपाली काँग्रेस ३४४ विजयी
हिरा बडु महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२६ -
हिरा बडू महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ५३ -
विस्ना बडू महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ -
रामा लुहार दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ३३९ विजयी
लाटी लुहार दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२६ -
धाना लुहार दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (एमाले) ६८ -
जानकी लुहार दलित महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
तारा दत्त वडु सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३५० विजयी
बल्देव बडू सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ३३३ विजयी
गणेश् दत्त वडु सदस्य पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११७ -
केशव सिंह बोहरा सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११४ -
मनोरथ बडू सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) ७१ -
वलराम बडू सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ५० -
रगी दत्त वडु सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३३ -
हरि दत्त बडू सदस्य पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
सुरेश सिंह थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस २४६ विजयी
रघुवीर सिंह थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) २२२ -
भवान सिह बोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ स्वतन्त्र १२८ -
चन्द्र सिंह थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५९ -
गणेश दत्त भट्ट वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१ -
संगिता मौनी महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ३१७ विजयी
लिला गुरु महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस २९६ -
पार्वती भट्ट महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५० -
बिमला महर दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ३२६ विजयी
शोभा देवी महर दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) २७८ -
रेखा टमटा दलित महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८ -
लाल बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ३०८ विजयी
किसन सिंह गुरु सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) २८६ विजयी
मोहन देब भट्ट सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस २८५ -
लक्ष्मण दत्त भट्ट सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) २४४ -
चन्द्र देव भट्ट सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८० -
जीत सिंह थापा सदस्य पुरुष ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५७ -
हरी चन्द्र जोशी वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ४५१ विजयी
दयानन्द जोशी वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ३६७ -
नन्द राज जोशी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०४ -
कमलापति जोशी वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९१ -
लक्ष्मी जोशी महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ४२१ विजयी
लक्ष्मी जोशी महिला सदस्य महिला २६ नेकपा (एमाले) ३६५ -
जानकी कुमारी भट्ट (जोशी) महिला सदस्य महिला २३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०२ -
बसन्ति जोशी महिला सदस्य महिला २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०९ -
चम्पा महर दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ४०९ विजयी
मिना महर दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ३७१ -
गीता सार्की(भुल) दलित महिला सदस्य महिला २५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९५ -
लिला ओड दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०७ -
प्रेम जोशी सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ४३९ विजयी
हंस राज जोशी सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ४२५ विजयी
गणेश दत्त जोशी सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ३९० -
बल्देव जोशी सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३०७ -
भुवन देव पाण्डेय सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८७ -
हरी दत्त जोशी सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३४ -
रामी लुहार सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०६ -
लक्ष्मण चन्द सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९८ -
१० गगन सिंह बिष्ट वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) २६६ विजयी
१० राजेन्द्र सिंह बुडाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस २१६ -
१० किसन चन्द वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२७ -
१० प्रकाश लावड वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५ -
१० भुरी देवी बिष्ट महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) २६६ विजयी
१० निर्मला धामी महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस १९० -
१० माया देवी भट्ट महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३३ -
१० सिता देवी लावड महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३ -
१० तुलसी देवी लावड दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) २४१ विजयी
१० गिता लावड दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस २०७ -
१० वसन्ती महर दलित महिला सदस्य महिला २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२९ -
१० भवान सिंह बिष्ट सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २२३ विजयी
१० गणेश बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस २०६ विजयी
१० गोविन्द सिह बुडाल सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) १९६ -
१० तेज बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) १८४ -
१० जय बहादुर बिष्ट सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४२ -
१० प्रेम सिह बुडाल सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३३ -
१० इन्द्र सिंह बिष्ट सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५८ -
१० धनि राम चुनारा सदस्य पुरुष ६३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५५ -
११ जय दत्त पन्त वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेकपा (एमाले) २६३ विजयी
११ जय बहादुर भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस २३८ -
११ प्रेम दयाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९६ -
११ रनी चन्द वडा अध्यक्ष पुरुष ७० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
११ दान सिह भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
११ भागरथी पन्त महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस २६६ विजयी
११ कौशल्या चन्द महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) २२२ -
११ दमन्ती कठायत महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८६ -
११ भागा देवी पार्की दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस २२४ विजयी
११ राधा महर दलित महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) २१९ -
११ मन्जु महर दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८० -
११ देवकी देवी दयाल दलित महिला सदस्य महिला ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७६ -
११ राम सिंह पन्त सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस २१८ विजयी
११ बहादुर दत्त पन्त सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) २१५ विजयी
११ देव वहादुर चन्द सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस २१४ -
११ किसन सिंह भण्डारी सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) १९२ -
११ राजेन्द्र दत्त पन्त सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७८ -
११ शेर सिह भण्डारी सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६५ -
११ देवी दत्त पन्त सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० -
११ टेक सिंह भण्डारी सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ -

साभार : निर्वाचन आयोग

प्रदेश न. ७ अन्तर्गत बैतडी जिल्लाको सदरमुकाममा दशरथचन्द नगरपालिकालाई ११ वटा वडामा बिभाजन गरिएकोछ । अमर शहिद दशरथचन्दको नामबाट नामाकरण गरिएको यो नगरपालिका प्राकृतिक रुपले रमणीय रहेकोछ । माता त्रिपुरासुन्दरी, जगन्नाथ, निग्लाशैनी लगायतका मन्दिरहरु धार्मिक पर्यटकीय स्थलको रुपमा परिचित रहेका छन् । भारत संग सिमाना जोडिएको यो नगरपालिकाका विभिन्न क्षेत्रहरुलाई ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १३५.१५ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ८८.१० %
महिला साक्षरता दर ५९.८० %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- दशरथचन्द नगरपालिका 7257 15714 18861 34575
- 1 गुरुखोला 1_9 834 2064 2398 4462
- 2 देहीमाण्डौ 1_9 861 2040 2322 4362
- 3 दुर्गाभवानी 1_9 470 1013 1337 2350
- 4 दशरथचन्द 1_3 1299 2715 2903 5618
- 5 दशरथचन्द 4,5 563 1225 1354 2579
- 6 दशरथचन्द 6,7,12 787 1666 2064 3730
- 7 दुर्गास्थान 4_7 334 763 976 1739
- 8 दशरथचन्द 8,9 243 462 594 1056
- 9 ग्वालेक 1_9 764 1684 2138 3822
- 10 दशरथचन्द 10,11 457 821 1115 1936
- 11 नागार्जुन 1_9 412 857 1104 1961

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था