ताजा खबर

मंगल प्रसाद थारु

मेयर
९८५७०५४०२०, ९८४७४५२७२६

चक्रपाणी अर्याल

उप-मेयर
९८५७०५४०३२

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
मंगल प्रसाद थारु प्रमुख पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस १५७३८ विजयी
विमला घिमिरे प्रमुख महिला ४५ नेकपा (एमाले) १५२७८ -
लक्ष्‍मी भुसाल प्रमुख महिला ५८ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४०४ -
उत्तम आले प्रमुख पुरुष ३९ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३८२ -
नारायण प्रसाद खनाल प्रमुख पुरुष ४७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २२४ -
जयवन्त विक्रम शाह प्रमुख पुरुष ५८ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल १९५ -
दिल्लीराम शर्मा प्रमुख पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४४ -
तेज बहादुर थारु प्रमुख पुरुष ४५ स्वतन्त्र २३ -
निर पाले थारु प्रमुख पुरुष ५३ स्वतन्त्र २३ -
दुर्गा सिंह थापा प्रमुख पुरुष ५९ स्वतन्त्र १४ -
गंगाधर पौडेल प्रमुख पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
चक्र पाणी अर्याल उपप्रमुख पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १५८९३ विजयी
टोप नारायण वेल्वासे उपप्रमुख पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२२६८ -
उमा देवी राना (रास्कोटी) उपप्रमुख महिला ३६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३९४ -
दधिराम आचार्य उपप्रमुख पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३६० -
लक्ष्‍मी सारु उपप्रमुख महिला ४७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २९३ -
लक्ष्मी देवी थापा उपप्रमुख महिला ३६ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल २४४ -
सरस्वती पन्थी उपप्रमुख महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६० -
बसन्ती थारु उपप्रमुख महिला ३१ स्वतन्त्र ५९ -
पार्वता थापा उपप्रमुख महिला ३२ स्वतन्त्र १६ -
वाल कुमारी पन्थ वडा अध्यक्ष महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ११९० विजयी
शंकर पाण्डे वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ११२७ -
बल बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ७५ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४४ -
राजेन्द् बहादुर कुवर क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ७० राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ३० -
तेज प्रसाद घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनमोर्चा -
कौशिला रायमाझी वडा अध्यक्ष महिला ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
सिता कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस १२३५ विजयी
बीना राना महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) १०९१ -
चिन्त कुमारी राना महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५४ -
भगवती अर्याल महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ३१ -
हरिकला सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस १२३२ विजयी
दिलमाया सुनार दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ११२९ -
रीता दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५० -
मैना विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ३१ -
संजु कुमार सारु मगर सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस १२३९ विजयी
झलक मल्ल ठकुरी सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस १२०३ विजयी
तिलोचन घिमिरे सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) १०८९ -
हिमालय भुषाल सदस्य पुरुष ६५ नेकपा (एमाले) १०५१ -
चन्द्र बहादुर रेश्मी मगर सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५० -
महेश्वर प्रसाद थारु सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४६ -
दुरपती घर्ती मगर सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ३१ -
सुन्द्र थारु सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल २७ -
विष्णु प्रसाद पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) २०१७ विजयी
हर्क बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस १४०८ -
राम कृण्ण थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ६८ -
छविलाल सिंजाली थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४९ -
नवराज घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष २६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८ -
रामप्यारे थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ स्वतन्त्र -
टिका कुमारी अधिकारी महिला सदस्य महिला ६३ नेकपा (एमाले) २०३० विजयी
डिल माया राना महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ७४३ -
वुध रानी थरुनी महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ७६ -
रमनी सिंजापति मगर महिला सदस्य महिला ५२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४९ -
गोमा न्यौपाने महिला सदस्य महिला २५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
विमला परियार दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) २०८८ विजयी
हेम फली दमै दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेपाली काँग्रेस १२८९ -
शान्ती दर्जि दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ७२ -
रुपा विश्‍वकर्मा (खाती) दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३५ -
हिम लाल घिमिरे सदस्य पुरुष ६० नेकपा (एमाले) २०७० विजयी
राम शरण चौधरी थारु सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (एमाले) २०५५ विजयी
गंगा राम थारु सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस १३०७ -
भुमी राज कार्की सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस १२९३ -
धन बहादुर सुनारी मगर सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल ७४ -
राम प्रसाद घिमिरे सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८ -
चेमकली रेग्मी सदस्य महिला ६६ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३२ -
हेम नाथ पौडेल सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माले) २६ -
लाल सिंह तरामु मगर सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनमोर्चा २५ -
बुधुवा थारु सदस्य पुरुष ४९ स्वतन्त्र २५ -
केश बहादुर पचभैया सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७ -
सन्तराम रौतार थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ११९६ विजयी
टेक बहादुर झेडी मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११३१ -
दिनानाथ पाण्डे वडा अध्यक्ष पुरुष ५० स्वतन्त्र ६१ -
तुल्सीराम कडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनमोर्चा १८ -
रामलखन थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ स्वतन्त्र -
हरिराम थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
सरिता देवी ढकाल महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) १२५७ विजयी
माया खनाल महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११०१ -
उमा थारु महिला सदस्य महिला ३१ स्वतन्त्र २० -
मन कुमारी रेग्मी महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय जनमोर्चा १० -
राधा विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) १२४२ विजयी
सुन्तलि दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०९६ -
कुल बहादुर सोमै सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) १२२६ विजयी
रामआश्रे थारु सदस्य पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) १११२ विजयी
मृग राज रौतार सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९८२ -
रन बहादुर थापा सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ९८१ -
भविलाल शर्मा सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनमोर्चा १९ -
चनदरे थारु सदस्य पुरुष ४६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
गणेश बहादुर क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस १७८२ विजयी
सुर्य कुमारी शाही वडा अध्यक्ष महिला ५२ नेकपा (एमाले) १३२५ -
मुक्त बहादुर थापा मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १०२ -
दल बहादुर कुंवर वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय जनमोर्चा ६७ -
शेर बहादुर मल्ल वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ -
इन्दिरा पन्त महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस १७१४ विजयी
रेखा चौधरी महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १३९० -
नरमायाँ थापा महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १३० -
अम्बिका देवि शर्मा महिला सदस्य महिला ६६ राष्ट्रिय जनमोर्चा ५६ -
अस्मिता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस १७२० विजयी
कुमारी पवित्रा सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) १३९८ -
दुर्गा सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १२२ -
चित्र बहादुर खान सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस १७२३ विजयी
ऋषि राम थारु सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस १७०७ विजयी
गोविन्द प्रसाद पौडेल सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) १३९२ -
बाबुराम बस्नेत सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १२७० -
तिलक बहादुर रानामगर सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १२७ -
खड्ग बहादुर गाहा सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ११७ -
ज्ञानीश्‍वर पौडेल सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ६४ -
चन्द्र कान्त भट्टराई सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनमोर्चा ६३ -
भिष्म राज भुसाल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) १२८९ विजयी
शालिकराम चौधरी (थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ११२६ -
धन बहादुर चुदाली वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४७ -
युव राज पोख्रेल वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९ -
तारावती कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३७ नेपाली काँग्रेस १२१३ विजयी
शिव कुमारी थारु महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ११९६ -
देवा भुसाल महिला सदस्य महिला ३१ राष्ट्रिय जनमोर्चा ७३ -
मधु कला विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस १२०९ विजयी
हुमा देवि सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ११९३ -
कृष्ण बहादुर चौधरी (थारु) सदस्य पुरुष ३१ नेकपा (एमाले) १२०६ विजयी
राम प्रसाद थारु सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ११८१ विजयी
जय करण चौधरी सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ११८० -
बीर बहादुर चौधरी सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ११६४ -
युब राज आचार्य सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ८० -
माधव प्रसाद आचार्य सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनमोर्चा ७८ -
पटेश्‍वरी प्रसाद गुप्ता सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ -
शुक देव थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) १०९६ विजयी
भभुते प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५५९ -
हरि प्रसाद वेल्वासे वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३२९ -
मधु बि सी वडा अध्यक्ष महिला २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८ -
हुम राज खनाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ स्वतन्त्र -
शान्ता पाण्डे महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) ११२५ विजयी
पसपतिया चौधरी महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ६२७ -
रीता पाण्डे महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनमोर्चा २९० -
कमला दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ११६२ विजयी
कलादेव गाईने दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाली काँग्रेस ६७६ -
दुर्गा सुनुवार दलित महिला सदस्य महिला २७ राष्ट्रिय जनमोर्चा २३५ -
कुन्ती देवी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ५६ स्वतन्त्र -
धन बहादुर न्यौपाने सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ११७२ विजयी
बेचु थारु सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) ११३७ विजयी
कृष्ण प्रसाद गैरे सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ७०१ -
गुरु प्रसाद थारु सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ६७९ -
हुम कान्त भुसाल सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनमोर्चा २४० -
भक्त बहादुर घर्ती मगर सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय जनमोर्चा २२० -
बिण्णु गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) १४८१ विजयी
ठागे प्रसाद थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस १०८४ -
हुम बहादुर खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय जनमोर्चा २८ -
कमल राज उप्रेती वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ स्वतन्त्र २३ -
रुक्मागत बेल्बासे वडा अध्यक्ष पुरुष ७५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११ -
सावित्रा थारु महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) १५३० विजयी
शान्ता देवी दर्लामी महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस १०३२ -
कमला गैरे महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय जनमोर्चा ५५ -
कमला वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १५६५ विजयी
शान्ता दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस १०४८ -
मुम बहादुर पाण्डे सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) १५२४ विजयी
नेत्र गिरी सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) १५२१ विजयी
नारायण प्रसाद पाण्डे सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस १०४४ -
शेषकान्त बेल्वासे सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस १०२८ -
खगेश्‍वर न्यौपाने सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४० -
इन्‍द्रमणि बन्‍जाडे सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३५ -
रन गिरी(कान्छा) सदस्य पुरुष ५८ स्वतन्त्र १२ -
दिल बहादुर चुदारा सदस्य पुरुष २७ स्वतन्त्र -
गुणानिधी भुसाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) २३१८ विजयी
हिमलाल पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस १८०० -
टंक बहादुर जि.सी वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३७ -
सूर्य प्रसाद पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३४ -
इश्‍वर गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११ -
अमर बहादुर बि.क. वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ स्वतन्त्र -
गिता भुषाल महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) २४३३ विजयी
विष्‍णु भट्टराई महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस १६३५ -
रेवता घिमिरे महिला सदस्य महिला ४५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ९७ -
प्रेम कली खत्री महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय जनमोर्चा ४७ -
विमला नेपाली सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) २४५९ विजयी
तुलसा वि.क. दलित महिला सदस्य महिला २५ नेपाली काँग्रेस १६५१ -
शिव प्रसाद पाण्डे सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) २३६५ विजयी
नाथुराम चौधरी थारु सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) २२५२ विजयी
विश्‍वास जि. सी. सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १७४७ -
सक्रान्ती थारु सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस १६४० -
हेमकला सोमै मगर सदस्य महिला ४४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ६५ -
पृथ बहादुर सोमै मगर सदस्य पुरुष ५५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ६२ -
हेमलाल न्योपाने सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनमोर्चा ५६ -
गिर बहादुर के.सी. सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ४० -
धुव्र बेल्‍वासे वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) १४२२ विजयी
दिपक कुमार थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस १२४३ -
खिम बहादुर खड्का,क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३० -
खेम राज पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
गोविन्द प्रसाद बन्जाडे वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १३ -
केशरा गुरुङ्ग महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) १४६९ विजयी
पेपी थारु महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस १२१६ -
कल्पना भुसाल महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३० -
सरस्वती पौडेल महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
राज कुमारी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ६० नेकपा (एमाले) १४१५ विजयी
दिलमाया सुनार दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस १२५५ -
सरस्वती परियार दलित महिला सदस्य महिला ३० राष्ट्रिय जनमोर्चा ३१ -
सावित्रा परियार दलित महिला सदस्य महिला २४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६ -
भिम बहादुर पुन सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) १४५८ विजयी
नुम लाल चौधरी सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (एमाले) १४३४ विजयी
रोम बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस १२६२ -
लेखनाथ पौडेल सदस्य पुरुष २७ नेपाली काँग्रेस ११५७ -
दुर्गा प्रसाद उपाध्‍याय सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३८ -
लोक मणी खनाल सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय जनमोर्चा २८ -
ओम लाल भण्डारी सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ -
१० राम विहारी चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ११०५ विजयी
१० यम प्रसाद पोख्रेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) १००४ -
१० राम श‌ंकर थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ६० स्वतन्त्र २८४ -
१० दिनेश प्रसाद कलवार वडा अध्यक्ष पुरुष २५ स्वतन्त्र २१८ -
१० देवनाथ यादव वडा अध्यक्ष पुरुष २५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १५६ -
१० पाहुन थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ स्वतन्त्र ६८ -
१० रोहित थारु वडा अध्यक्ष पुरुष २४ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ४५ -
१० विजय बहादुर चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ -
१० श्रीपाल थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल १८ -
१० दिल कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस १२७४ विजयी
१० राघिका देवी गौतम महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) ८९१ -
१० सरीता कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३१ स्वतन्त्र २८१ -
१० सावित्री कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १५६ -
१० कमला सुनार महिला सदस्य महिला ४८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२० -
१० चन्द्रकला चौधरी महिला सदस्य महिला ३९ स्वतन्त्र ७१ -
१० प्रसादि थार महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ -
१० विन्दु वि क दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाली काँग्रेस १२१० विजयी
१० सिला कुमारी चमार दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ९७६ -
१० अमरावती रैदास दलित महिला सदस्य महिला २८ स्वतन्त्र २५८ -
१० नुमा बि.क दलित महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ७१ -
१० काल वटि पासिन दलित महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल २० -
१० राम नक्षत्र चौधरी थारु सदस्य पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस १३२४ विजयी
१० कासि राम थारु सदस्य पुरुष ७० नेपाली काँग्रेस ११६० विजयी
१० माया देवि चौधरी सदस्य महिला ५४ नेकपा (एमाले) ९१५ -
१० रुप नारायण थारु सदस्य पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ९०६ -
१० नाथु थारु सदस्य पुरुष ३७ स्वतन्त्र ३११ -
१० तुलाराम कु्र्मी सदस्य पुरुष ४६ स्वतन्त्र २३४ -
१० शिव कुमार कहाँर सदस्य पुरुष ४६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ११६ -
१० मकबुल अलि फकिर सदस्य पुरुष ४९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ११५ -
१० राम नरेश थारु सदस्य पुरुष ३५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७५ -
१० राम लखन थारु सदस्य पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५७ -
१० राम बहादुर थापा सदस्य पुरुष ३६ स्वतन्त्र ५१ -
१० श्रीराम थारु सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ -
१० शिव नारायण कुर्मि सदस्य पुरुष ३२ स्वतन्त्र ३३ -
१० सन्त कुमार थारु सदस्य पुरुष ३६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २६ -
१० रम्मा थारुनि सदस्य महिला ४९ स्वतन्त्र -
११ शोभ नाथ अर्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १६५७ विजयी
११ लक्ष्मण कडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ११६३ -
११ शम्भु प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ९७३ -
११ शिव प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ स्वतन्त्र ३८ -
११ वेचु थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
११ वेचन थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
११ ललित मणि शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय जनमोर्चा -
११ इमकला खत्री क्षेत्री महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस १४२३ विजयी
११ याम कुमारी गाहा महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ११६३ -
११ वुधनी चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०५२ -
११ शिव कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३५ स्वतन्त्र -
११ सावित्री वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस १४२६ विजयी
११ कमलावती चमार दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ११५५ -
११ सिता कुमारी दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११०४ -
११ जग नारायण थारु सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस १३५१ विजयी
११ वाजवुल लैन सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस १३४१ विजयी
११ तरबत्त्त कुमारी चौधरी सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ११८३ -
११ जोखु थारु सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०८३ -
११ राम लोचन अहिर सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०६७ -
११ वेद प्रसाद पाठक सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (एमाले) १०२२ -
११ दिपक अधिकारी सदस्य पुरुष ३१ राष्ट्रिय जनमोर्चा ७५ -
११ गणेश प्रसाद गुप्‍ता सदस्य पुरुष ३८ स्वतन्त्र २५ -
११ टेक नारायण शर्मा सदस्य पुरुष ८२ राष्ट्रिय जनमोर्चा २२ -
११ राम वहादुर थारु सदस्य पुरुष ३० स्वतन्त्र २२ -
११ सृष्‍टी आचार्य सदस्य महिला ३४ नेकपा (माले) -

साभार : निर्वाचन आयोग

पावनभूमि जहाँ शाँख्य दर्शनका प्रणेता महर्षी कपिलमूनीको तपोभूमि तथा शान्तिका प्रतिक भगवान् गौतम बुद्धको गृहनगर तथा ऐतिहासिक प्राचिन कपिलवस्तु राज्यको राजधानी, कनकमुनी बुद्ध र कक्रकुछन्द बुद्धको जन्म तथा कर्मभूमि, शिवगढिको पवित्र मन्दिर, श्रृङ्गी ऋषिको जन्म तथा कर्मभूमि मधुवन लगाएतका पुरातात्विक तथा ऐतिहासिक स्थलहरु भएको खुल्ला संग्राहालय, उत्तरमा वाणगंगा नदीको उद्गम ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल २३३.६८ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ८१.८ %
महिला साक्षरता दर ६५.६ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- बाणगंगा नगरपालिका 15965 34933 40309 75242
- 1 बाणगंगा 1 1,221 2,486 2,855 5,341
- 2 बाणगंगा 2,3 1,651 3,519 4,220 7,739
- 3 बाणगंगा 8,9 1,185 2,749 3,027 5,776
- 4 बाणगंगा 10 1,775 3,528 4,175 7,703
- 5 बाणगंगा 11 1,203 2,831 3,136 5,967
- 6 बाणगंगा 12 939 2,058 2,505 4,563
- 7 बाणगंगा 13 1,318 2,676 3,105 5,781
- 8 बाणगंगा 14,15 1,989 3,991 4,688 8,679
- 9 बाणगंगा 16,17 1,279 2,561 3,171 5,732
- 10 बाणगंगा 4,5 1,632 4,251 4,631 8,882
- 11 बाणगंगा 6,7 1,773 4,283 4,796 9,079

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था