ताजा खबर

किरण सिंह

मेयर
९८४७०८३८५५

लक्ष्मी गुप्ता साव

उप-मेयर
९८०३८६५५७८

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
किरण सिंह प्रमुख पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ९२५४ विजयी
राम दास गुप्त प्रमुख पुरुष ७३ स्वतन्त्र ५६३१ -
अब्दुल रशिद खाँ प्रमुख पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४०५४ -
रउफ अहमद खाँ प्रमुख पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) २४६१ -
राजेन्द्र शर्मा प्रमुख पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८५७ -
दिपक कुमार पाण्डेय प्रमुख पुरुष २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४५ -
मानुल्लाह खाँ प्रमुख पुरुष ६१ स्वतन्त्र ४०७ -
रामानन्द चौधरी प्रमुख पुरुष ३३ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ३३२ -
मुरलीधर त्रिपाठी प्रमुख पुरुष ६५ स्वतन्त्र -
औध राम अहिर प्रमुख पुरुष ५७ स्वतन्त्र -
लक्ष्मी गुप्‍ता साव उपप्रमुख महिला ३७ नेपाली काँग्रेस ८८६५ विजयी
वासुदेव प्रसाद कसौधन उपप्रमुख पुरुष ६७ स्वतन्त्र ४७१७ -
नीलम चौधरी उपप्रमुख महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३७२२ -
सरिता कुमारी आचार्य उपप्रमुख महिला ५१ नेकपा (एमाले) २८९३ -
सत्‍यधामा पाण्डेय उपप्रमुख महिला २३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८०७ -
ताहरा खातुन उपप्रमुख महिला ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६६७ -
शसिलता सिंह उपप्रमुख महिला ४२ नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस पार्टी ३०१ -
लक्ष्मी सिहं उपप्रमुख महिला ३७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २९१ -
राघवेन्द्र कुमार श्रीवास्तव उपप्रमुख पुरुष ६१ स्वतन्त्र ७६ -
धन बहादुर दमाई उपप्रमुख पुरुष ४४ स्वतन्त्र ४० -
सन्तोष कुमार श्रीवास्तव उपप्रमुख पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
राम प्रसाद पासी उपप्रमुख पुरुष ४१ स्वतन्त्र -
मोहर अली फकिर उपप्रमुख पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
प्रभु नाथ तेली उपप्रमुख पुरुष २९ स्वतन्त्र -
सुनिल कुमार वर्मा उपप्रमुख पुरुष ४३ स्वतन्त्र -
सुदीप पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४० बहुजन शक्ति पार्टी १५८२ विजयी
देवी प्रसाद बर्मा (स्वर्णकार) वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ६८४ -
अब्दुल गफार दर्जी वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) २२६ -
जय प्रकाश स्वर्णकार वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ स्वतन्त्र १७९ -
अब्दुल समद भन्ने खदेरु पखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ -
मोहम्मद इमरान खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३ -
कौशिल्‍या गुप्‍ता महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस १०२० विजयी
दल सिंगारी कहार महिला सदस्य महिला ५७ बहुजन शक्ति पार्टी ८०६ -
भगवती देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ६८ नेकपा (एमाले) २३२ -
रुकमनी मुराइन महिला सदस्य महिला ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४४ -
दुर्गावती कहार महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४३ -
भानमती धोवी दलित महिला सदस्य महिला ५२ बहुजन शक्ति पार्टी १०७० विजयी
रीना नेपाल दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस १००७ -
विन्दु पासी दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) १९८ -
विष्णु प्रसाद बारी सदस्य पुरुष ४६ बहुजन शक्ति पार्टी ९२५ विजयी
गुलाम मुहम्मद दर्जि सदस्य पुरुष ५९ बहुजन शक्ति पार्टी ९०५ विजयी
अब्दुल गफ्फार सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ८८८ -
कमलेश कहार सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ७५६ -
अनिल कुमार गुप्ता सदस्य पुरुष २६ नेकपा (एमाले) १९४ -
कृष्ण प्रसाद कान्दु सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) १८८ -
महफुज हसन खाँ सदस्य पुरुष ५१ स्वतन्त्र १८० -
रमेश कुमार कसौधन सदस्य पुरुष ३५ स्वतन्त्र १७४ -
शाहवाज खाँ सदस्य पुरुष २९ स्वतन्त्र १४१ -
सन्तोष मल्लाह सदस्य पुरुष ३५ स्वतन्त्र ११३ -
सानु धोबी सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८० -
इसमाइल मुसलमान सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५४ -
तुफेल खाँ सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ -
सोनम मुराउ सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४० -
मुमताज अली दर्जी सदस्य पुरुष ५५ स्वतन्त्र ११ -
रामभजन कलवार वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ८९९ विजयी
अशोक कुमार गुप्त वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ बहुजन शक्ति पार्टी ७७७ -
कृष्‍ण बहादुर चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३६७ -
बजरंगी प्रसाद कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ स्वतन्त्र १०४ -
इरसाद अहमद खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ९५ -
पल्टु पासी वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७२ -
राम गोबिन्द चमार वडा अध्यक्ष पुरुष ५० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २४ -
नविअहमद मुसलमान वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ नेकपा (माले) -
सुश्री सविता घिमीरे महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ६२७ विजयी
महरुन निशा गद्दीन महिला सदस्य महिला ५६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २७२ -
ताहिरा खातुन महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (एमाले) २१४ -
सिला कहाँर महिला सदस्य महिला ४३ स्वतन्त्र १४८ -
शान्ति देवी कोरी महिला सदस्य महिला ६१ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ३४ -
कौशितला तेली गुप्‍ता महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३० -
सुभावती हरीजन महिला सदस्य महिला ६३ स्वतन्त्र २३ -
चिन्का कुर्मी महिला सदस्य महिला ५९ नेकपा (माले) -
कुन्ती पासीन दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ५७५ विजयी
इनरमती पासी दलित महिला सदस्य महिला ६९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३४२ -
साधिका चमार रैदास दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (एमाले) १६६ -
शुभावती रैदास दलित महिला सदस्य महिला ४७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७७ -
बिसुनमति पासीन दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४० -
दुर्गेश पाण्डेय सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ५५१ विजयी
ध्यान चन्द्र गुप्त सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ४४६ विजयी
भगवान दास चौधरी सदस्य पुरुष ३२ बहुजन शक्ति पार्टी ४०८ -
राम सुरत कहार सदस्य पुरुष ५४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३२१ -
काशी नाथ पाठक सदस्य पुरुष २९ स्वतन्त्र २९६ -
राम बेलास कोहार सदस्य पुरुष २८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २९४ -
राममिलन प्रसाद कोहार सदस्य पुरुष ६० नेकपा (एमाले) २७२ -
लाल मोहर तेली सदस्य पुरुष ४२ बहुजन शक्ति पार्टी २४२ -
रविन चौधरी सदस्य पुरुष २७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २२२ -
राजेन्द्र प्रसाद कुर्मी सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) २०८ -
गम्मा चमार सदस्य पुरुष ६१ स्वतन्त्र १०४ -
अनवर अली जोलहा सदस्य पुरुष ४८ स्वतन्त्र ७१ -
जोखु पासी सदस्य पुरुष ६० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ४० -
राम राज धोवी सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७ -
हलिम जोल्हा सदस्य पुरुष ५३ स्वतन्त्र -
रुद्र बहादुर गैरे वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ११०६ विजयी
समय प्रसाद शुक्ल वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ बहुजन शक्ति पार्टी ७२८ -
राम नेवास यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२० -
विष्णु प्रसाद मुराउ मौर्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १३५ -
वाजिद अली वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११८ -
हिम लाल बेल्बासे वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७८ -
जयमाती पासी वडा अध्यक्ष महिला ६८ स्वतन्त्र ११ -
चन्दा कर्मी महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ९९१ विजयी
राजमती बनिया कान्दु महिला सदस्य महिला ३७ बहुजन शक्ति पार्टी ६८४ -
मान्ती तेली महिला सदस्य महिला ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५२ -
रजवन्ती वेल्दार महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १९६ -
कनिज फतिमा रंगरेज महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५६ -
जानकी कहांर महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७९ -
कमलावती पासी दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ९८५ विजयी
बिद्या कोरी दलित महिला सदस्य महिला ५५ बहुजन शक्ति पार्टी ६७८ -
जग्गा कोरी दलित महिला सदस्य महिला ६४ नेकपा (एमाले) २०२ -
निलम चमार दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२८ -
विन्जना रैदास दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७९ -
कल्लु अहिर सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ८९७ विजयी
राजेन्द्र नाथ शुक्ल सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ७९२ विजयी
रामचन्द्र पाण्डे सदस्य पुरुष ६३ बहुजन शक्ति पार्टी ६०७ -
सिता राम अग्रहरी सदस्य पुरुष ३५ बहुजन शक्ति पार्टी ५५३ -
कोमल यादव सदस्य पुरुष ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २६० -
रोजन फकिर सदस्य पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) २५४ -
श्री देवु गिरी सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) २४७ -
महाविर बेलदार सदस्य पुरुष ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८२ -
देवेन्‍द्र यादव सदस्य पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११७ -
नन्द लाल कोरी सदस्य पुरुष ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११० -
राम चरण कोइरी (मुराउ) सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७९ -
चिन्नी लाल कहार सदस्य पुरुष ६१ स्वतन्त्र -
टहलु अहिर सदस्य पुरुष ६१ स्वतन्त्र -
रवेन्‍द्र प्रसाद तिवारी वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ बहुजन शक्ति पार्टी ६५४ विजयी
शिव रतन अहिर वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ५३६ -
श्याम सुन्दर चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४१६ -
अलताफ हुसेन वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ स्वतन्त्र १११ -
महम्मद युनुस फकिर वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (एमाले) १०२ -
सिताराम यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९७ -
वनवारी रैदास वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८ -
आरती भुज महिला सदस्य महिला ६६ बहुजन शक्ति पार्टी ६१० विजयी
प्रभावती मुराइनी महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ५८१ -
संगिता जैसवाल महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४१ -
धनपाती अहिर महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ११८ -
फुलमती कुर्मी महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०५ -
शारदा पाण्डेय महिला सदस्य महिला ४१ स्वतन्त्र -
चनरमती चमार दलित महिला सदस्य महिला ७० बहुजन शक्ति पार्टी ६०३ विजयी
बिष्णुमाया श्रीमाल दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ५५४ -
सावारी धोवी दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१५ -
रिता हरिजन दलित महिला सदस्य महिला २८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२३ -
धनपाती धोविन दलित महिला सदस्य महिला ७३ नेकपा (एमाले) १२० -
राजनी पासीन दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७५ -
राम रक्षा यादव सदस्य पुरुष ३९ बहुजन शक्ति पार्टी ५७१ विजयी
केदार प्रसाद वासकोटा सदस्य पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ५६४ विजयी
गोमति कुर्मी सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ४९० -
विनित मिश्र सदस्य पुरुष ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३३६ -
पल्टु प्रसाद चौधरी सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१२ -
परशुराम गडरिया सदस्य पुरुष २६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १५० -
मैनुल्लाह नाउ मुसलमान सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२८ -
भदई प्रसाद पासी सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) १२० -
जोखन प्रसाद अहिर सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) १०९ -
गणेश प्रसाद गुप्‍ता सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६ -
ललाउ मुराउ सदस्य पुरुष ५८ स्वतन्त्र -
दिरेप कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ९४४ विजयी
सुहेल खान वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ बहुजन शक्ति पार्टी ३८१ -
राम राज दुबे वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १६१ -
अब्दुल रहमान मुसलमान वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) १०३ -
बिनोद कुमार यादब वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २२ -
सुनिता चौधरी महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस ९०१ विजयी
कान्ती खरविन्द महिला सदस्य महिला ३८ बहुजन शक्ति पार्टी ३९१ -
राधिका वरई महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ११४ -
कमला देवी कहार महिला सदस्य महिला ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १११ -
चैन कुमारी कोरी महिला सदस्य महिला ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २९ -
प्रेमा देवी कोरी दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ८८५ विजयी
मालती पासीन दलित महिला सदस्य महिला ४६ बहुजन शक्ति पार्टी ३९६ -
सूर्यमती चमार दलित महिला सदस्य महिला ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११६ -
आशा कुमारी कोरी दलित महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (एमाले) ११० -
प्रेमलता रैदास दलित महिला सदस्य महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४६ -
जीत अली दर्जी सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ८८९ विजयी
राम फेरन कुर्मी सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ८१६ विजयी
बिशम्भर प्रसाद गुप्‍त सदस्य पुरुष ४९ बहुजन शक्ति पार्टी ३९७ -
राम हरिहर पासी सदस्य पुरुष ६५ बहुजन शक्ति पार्टी ३५६ -
पारस कलवार सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३९ -
कमला प्रसाद गुप्‍त सदस्य पुरुष ६६ नेकपा (एमाले) १३५ -
मंजुर महमद धुनिया सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२५ -
कल्लु कोरी सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १०६ -
हकिक खाँ पठान सदस्य पुरुष ६४ नेपाल लोकतान्त्रिक जनता कांग्रेस पार्टी ३६ -
पुजारी अहिर सदस्य पुरुष ५१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३० -
विश्वनाथ बरई सदस्य पुरुष २१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३० -
राम दिनेश यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेकपा (एमाले) ५१० विजयी
नगेन्द्र सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ४३० -
जुवेर अहमद खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३३९ -
राकेश कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९२ -
रामजीत प्रसाद कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ बहुजन शक्ति पार्टी २८६ -
राम समुझ थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २३३ -
सफिउर रहीमान मुसलमान वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१४ -
गोकर्ण गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ स्वतन्त्र १८५ -
सरिता गौतम महिला सदस्य महिला ५१ नेपाली काँग्रेस ५०३ विजयी
लक्ष्मी भण्डारी महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) ४८० -
वासमती चौधरी महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४१८ -
भानमती पासी महिला सदस्य महिला ५८ बहुजन शक्ति पार्टी ३१९ -
सुभावती तेली महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८२ -
रेखा बयम्वु महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३७ -
फुलमाया राना महिला सदस्य महिला ४० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १९९ -
शान्ता सापकोटा महिला सदस्य महिला ४५ स्वतन्त्र ३७ -
रामसरी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (एमाले) ५४० विजयी
घुरही खटिक दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ४८४ -
दुर्गा वती चमकटिया दलित महिला सदस्य महिला ६० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३७९ -
लक्ष्मी रैदास दलित महिला सदस्य महिला ४९ बहुजन शक्ति पार्टी ३०२ -
विन्दा धोवीन दलित महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७० -
चन्द्रकला दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५२ -
ज्ञानेन्द्र कुमार आचार्य सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ५४० विजयी
यज्ञ प्रसाद खनाल सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ५३३ विजयी
राज कुमार अहिर सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ४७९ -
श्‍याम बहादुर यादव सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ४१५ -
मरजादु यादव सदस्य पुरुष ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३७० -
विन्दा कुर्मी सदस्य पुरुष ६९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४५ -
गफ्फार मुसलमान सदस्य पुरुष ५३ बहुजन शक्ति पार्टी २८८ -
सम्मल थारु सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७२ -
प्रेम बहादुर लाल श्रीवास्तव सदस्य पुरुष ५० बहुजन शक्ति पार्टी २६७ -
अमीर हमजा मुसलमान सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६३ -
राम कन्हैया तेली सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२५ -
बम बहादुर सोनार सदस्य पुरुष ५६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १८६ -
राज किशोर यादव सदस्य पुरुष ४२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १६६ -
धर्मात्‍मा मणी त्रिपाठी वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ७६१ विजयी
इन्द्रमणी कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ६३३ -
राम दास चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०१ -
शिव पुजन बरई वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ बहुजन शक्ति पार्टी ९८ -
आनन्द विलास सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ९५ -
मन्तु कोरी वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) २३ -
कान्ती देवी चमार महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ६४८ विजयी
सुर्जावती देवी कुर्मी महिला सदस्य महिला ५६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ५२७ -
कपूरा देवी बरइन महिला सदस्य महिला ५४ बहुजन शक्ति पार्टी १३० -
सोनमती नाउ महिला सदस्य महिला ६५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०३ -
परमज्योती तेली महिला सदस्य महिला ६० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १०२ -
कैलासी कुर्मीन महिला सदस्य महिला ६५ नेकपा (एमाले) ६२ -
चन्द्रमती खटीक दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ६२४ विजयी
दुलारमती रैदास दलित महिला सदस्य महिला ४६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४९१ -
अकालमति पासी दलित महिला सदस्य महिला ४२ बहुजन शक्ति पार्टी १४८ -
फुल मति चमार दलित महिला सदस्य महिला ५१ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १२६ -
कमलावति धोबी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ९० -
दान वहादुर अहिर सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ५२३ विजयी
अब्दुला मुसलमान सदस्य पुरुष ७३ नेपाली काँग्रेस ५१८ विजयी
छोटे लाल कहार सदस्य पुरुष ५३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४५१ -
मोहम्मद फिरोज मलिक सदस्य पुरुष ४० नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३५२ -
राम नवल कुर्मी सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) १५१ -
कृष्ण प्रसाद कुर्मी सदस्य पुरुष ५० स्वतन्त्र १२८ -
राम राज अहिर सदस्य पुरुष ६२ बहुजन शक्ति पार्टी १२५ -
राम किशोर नाउ सदस्य पुरुष ६१ बहुजन शक्ति पार्टी १०४ -
राम प्रसाद नाउ सदस्य पुरुष ४० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ९० -
राम देव कोरी सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ८६ -
राम वशिष्ट कुर्मी सदस्य पुरुष ५४ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ८३ -
राधे श्‍याम अहिर सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७७ -
राकेश कुर्मी सदस्य पुरुष ३६ स्वतन्त्र ६३ -
अब्दुल रहमान धुनिया सदस्य पुरुष ५८ स्वतन्त्र ५५ -
राम किशोर कहार सदस्य पुरुष ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
शिव कुमार पाण्डेय वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ७७६ विजयी
अनवारुलहक मुसलमान वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३४१ -
कुन्जविहारी प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४० -
उपेन्द्र पाण्डेय वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ बहुजन शक्ति पार्टी ३२३ -
अमर सि‌ह चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ९९ -
धर्मराज बढई वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) ९० -
घनश्‍याम पाण्‍डेय वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५ -
माया देवी यादव महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ७६० विजयी
शान्ति यादव महिला सदस्य महिला ५६ बहुजन शक्ति पार्टी ३२५ -
शान्ति मिश्राइन महिला सदस्य महिला ६६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१९ -
कमलावती कुर्मी महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) १४५ -
फूल कुमारी ठाकुर महिला सदस्य महिला ३९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १०७ -
उर्मिला कोरी दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस ७३७ विजयी
उसीला देवी धोवी दलित महिला सदस्य महिला ४० बहुजन शक्ति पार्टी ३२८ -
विन्दवासिनी रैदास दलित महिला सदस्य महिला ३२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७८ -
सोनमती कोरी दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९० -
फुला पासी दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेकपा (एमाले) १२७ -
उर्मिला रैदास दलित महिला सदस्य महिला ४० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ९९ -
सुर्जमती कोरी दलित महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८ -
अयोध्या कहाँर सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ६९८ विजयी
मुस्तकीम मुसलमान सदस्य पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस ६४० विजयी
चन्द्रिका प्रसाद लोहार सदस्य पुरुष २८ बहुजन शक्ति पार्टी ४०८ -
परसु राम अहिर सदस्य पुरुष ५९ बहुजन शक्ति पार्टी ३४८ -
विसम्भर कुमार अहिर सदस्य पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५५ -
मसुद अहमद मुसलमान सदस्य पुरुष ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २४९ -
राम टहल कहाँर सदस्य पुरुष ७५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५४ -
राम विचारी पाठक सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५३ -
श्‍याम गडरिया सदस्य पुरुष २९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १४३ -
राम लखन कुर्मी सदस्य पुरुष ५३ स्वतन्त्र १३८ -
कलीमुन निसा मुसलमान सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) १०६ -
फागु पासी सदस्य पुरुष ४९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ८२ -
गौरी नाथ नाँउ सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५ -
शत्रुधन कहाँर सदस्य पुरुष ३९ स्वतन्त्र ११ -
शिव बहादुर वाग्ले वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ७७१ विजयी
कृष्ण प्रसाद सापकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ७३० -
चन्द्र राम यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५९४ -
गोपाल कृष्ण आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ स्वतन्त्र ९७ -
खुमानन्‍द बंजाडे वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३२ -
भुवनेश्‍वर पोख्रेल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
बेदु लाल पोख्रेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ स्वतन्त्र -
अन्जु पोख्रेल महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ७८१ विजयी
ललिता घिमिरे महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ६७६ -
उर्मिला चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ४२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६३६ -
रिमा वि.क. दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (एमाले) ७६४ विजयी
भानमति पासी दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ६९९ -
अजोरिया पासिन दलित महिला सदस्य महिला ६१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५७९ -
खगेश्वर उपाधयाय सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ७२० विजयी
सत्‍य नारायण थारु सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ७११ विजयी
खोजु थारु सदस्य पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ६८८ -
यम लाल जैसी सदस्य पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ६८७ -
शिवमूरत प्रसाद केवट सदस्य पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६०१ -
गम्‍मा कोहार सदस्य पुरुष ६७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५८३ -
भूमिराम गिरी सदस्य पुरुष ४२ स्वतन्त्र ६८ -
लक्ष्मण थारु सदस्य पुरुष ४३ स्वतन्त्र ४१ -
आबुसामा मुसलमान सदस्य पुरुष ५५ स्वतन्त्र ३३ -
राधिका पौडेल सदस्य महिला ५२ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३१ -
१० मोहन लाल शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ९९० विजयी
१० परसु राम थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५९५ -
१० राम मिलन चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (एमाले) १३१ -
१० देवी प्रसाद अर्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६१ -
१० काशीराम यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ -
१० पुस्‍पा थारु महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ७४५ विजयी
१० मिना केवट महिला सदस्य महिला ४३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६०९ -
१० शान्‍ता क्षेत्री महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) १९२ -
१० पुर्ण कला सिंजाली महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय जनमोर्चा ७४ -
१० कल्‍पना यादव महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५२ -
१० सुनिता चमार दलित महिला सदस्य महिला ६४ नेपाली काँग्रेस ७४७ विजयी
१० सरस्वती पासी दलित महिला सदस्य महिला ६० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६१३ -
१० अमृता नेपाली (हमाल) दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) १८० -
१० सुमित्रा नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय जनमोर्चा ६४ -
१० कलिका सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८ -
१० राम दुलारे यादव सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ७३५ विजयी
१० कैश मोहम्मद मुसालमान सदस्य पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ६४० विजयी
१० प्रसादे थारु सदस्य पुरुष ५९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६२२ -
१० राम सवारे यादव सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५९७ -
१० लालमन केवट सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) १७८ -
१० एविराम शर्मा सदस्य पुरुष ७३ नेकपा (एमाले) १७४ -
१० गोविन्‍द पौडेल सदस्य पुरुष ३२ राष्ट्रिय जनमोर्चा १२१ -
१० शत्रुधन कहार सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६४ -
१० रामदेव शुक्ला सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२ -
१० इन्द्र कमल चौधरी सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९ -
११ राम गोपाल यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६८३ विजयी
११ मोहम्मद वसिम मुसलमान वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ५५६ -
११ अजीजु र्रहमान जोल्हा वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ४०१ -
११ सफि उल्लाह धोवी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ स्वतन्त्र २३४ -
११ पून्य प्रसाद कुर्मि वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ स्वतन्त्र १०४ -
११ जित बहादुर कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९७ -
११ अकाल पति अहिरीन महिला सदस्य महिला ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६७८ विजयी
११ राम कुमारी थारु महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (एमाले) ४३४ -
११ सुमित्रा पौडेल महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ४३३ -
११ तारामती कुर्मिन महिला सदस्य महिला ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९७ -
११ सोना खटिक दलित महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६७९ विजयी
११ सुनरपाती खटिक दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ४६४ -
११ इमिरती पासिन दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) ४२२ -
११ केलाशमती चमाइन दलित महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९८ -
११ लाल बहादुर कुर्मी सदस्य पुरुष ५६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६२५ विजयी
११ सूर्य देव तेली सदस्य पुरुष ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५४६ विजयी
११ सुकमेल प्रसाद चौधरी सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ४६९ -
११ स्वयंवर नाऊ सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ३४५ -
११ मुहम्मद हद्दीश धोबी सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ३३१ -
११ अकरामुद्बीन गद्बी सदस्य पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६२ -
११ हकीकुल्लाह मिया सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) २६० -
११ अब्‍दुल हक फकिर सदस्य पुरुष ५१ स्वतन्त्र १३९ -
११ कृष्णा कुर्मि सदस्य पुरुष ५४ स्वतन्त्र १२५ -
११ राम रक्षा अहिर सदस्य पुरुष २९ स्वतन्त्र ११४ -
११ बाबुल्ला जोल्हा सदस्य पुरुष ६८ स्वतन्त्र १०५ -
११ सुरेश चन्द्र शुक्ल सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८९ -
११ अब्बुहरेरा मुसलमान सदस्य पुरुष ५८ स्वतन्त्र ८५ -
११ बुद्धि राम तेली सदस्य पुरुष ६७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६५ -
१२ ओम प्रकाश पाण्डेय वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ बहुजन शक्ति पार्टी ७०६ विजयी
१२ इन्सानअली धुनिया वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस ६०४ -
१२ रामबृक्ष कोहार वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) १३ -
१२ लाली धोवीन महिला सदस्य महिला ३५ बहुजन शक्ति पार्टी ६७५ विजयी
१२ रिता लोनिया महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ६११ -
१२ विन्द्रावती चमार दलित महिला सदस्य महिला ४४ बहुजन शक्ति पार्टी ६९० विजयी
१२ जानकी चमाईन दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ६२९ -
१२ जय जय राम यादव सदस्य पुरुष ५६ बहुजन शक्ति पार्टी ६६८ विजयी
१२ महतम कुर्मी सदस्य पुरुष ६४ बहुजन शक्ति पार्टी ६२० विजयी
१२ रामसवारे अहिर सदस्य पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस ६१५ -
१२ सिफात अलि धुनिया सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ६०० -

साभार : निर्वाचन आयोग

नेपालको प्रदेश नं. ५ भित्र पर्ने कपिलवस्तु जिल्लाको सदरमुकाम अवस्थित कपिलवस्तु नगरपालिका २७ डिग्री ५४ मिनेट उत्तरी अक्षांश र ८३ डिग्री ०४ मिनेट पूर्वी देशान्तरमा अवस्थित रहेको छ । २०३९ सालमा तौलिहवा गाउँ पंचायतको नामबाट स्थापना भएको यस नगरपालिका साविकको बरगदवा, मालपारा, पिपरी र कपिलवस्तु आदर्श गाउँ पञ्चायतको पूरै भूभाग ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १३६.९१ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६८.९ %
महिला साक्षरता दर ४६.५ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- कपिलवस्तु नगरपालिका 12094 38085 38309 76394
- 1 कपिलवस्तु 1_3 1,501 4,226 4,203 8,429
- 2 कपिलवस्तु 5–8 1,159 3,286 3,340 6,626
- 3 कपिलवस्तु 4,10–12 1,525 4,397 4,350 8,747
- 4 कपिलवस्तु 9,13,14 945 3,295 3,331 6,626
- 5 कपिलवस्तु 15,16 683 2,411 2,322 4,733
- 6 कपिलवस्तु 17–19 1,316 4,131 4,179 8,310
- 7 धर्मपनिया 1–9 667 2,465 2,414 4,879
- 8 दोहनी 1–9 938 3,420 3,301 6,721
- 9 निगलिहा 1–3,6,9 1,087 2,849 3,106 5,955
- 10 निगलिहा 4,5,7,8 854 2,586 2,694 5,280
- 11 जहदी 1–9 851 2,878 3,090 5,968
- 12 सौराहा 1–9 568 2,141 1,979 4,120

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था