ताजा खबर

खड्ग बहादुर फागु

मेयर
९८५२०३०१८१

लक्ष्मी देवी भण्डारी

उप-मेयर
९८४२०८९३५०

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
खड्ग बहादुर फागु प्रमुख पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ११६३२ विजयी
भूपाल सिं राई प्रमुख पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ८५४२ -
राजेन्द्र प्रसाद पौडेल प्रमुख पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९७९ -
विनोद प्रसाद पोख्रेल प्रमुख पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६८ -
टिका राम भुजेल प्रमुख पुरुष ५९ जनजागरण पार्टी नेपाल ६५ -
मनो हरी दाहाल प्रमुख पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६३ -
टेक वहादुर धिमाल प्रमुख पुरुष ४३ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ३८ -
नर सिंह धिमाल प्रमुख पुरुष ५० स्वतन्त्र १३ -
लक्ष्मी देवी भण्डारी उपप्रमुख महिला ५७ नेकपा (एमाले) ९५३९ विजयी
सीता कार्की उपप्रमुख महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ९२८० -
धन माया धिमाल उपप्रमुख महिला २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४०६ -
राम कुमारी लिम्बु उपप्रमुख महिला ५० राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३८२ -
हरी माया खनाल उपप्रमुख महिला ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४७ -
मनु लावती उपप्रमुख महिला ४१ जनजागरण पार्टी नेपाल १२४ -
सावित्री याखा उपप्रमुख महिला ३० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०४ -
पात्रे धिमाल उपप्रमुख पुरुष ४८ स्वतन्त्र ६९ -
मचिन्‍द्र कुमार कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) १२४७ विजयी
गोविन्द प्रसाद भट्टराई वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेपाली काँग्रेस ७३४ -
चेतराज सिंह श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५६८ -
राम कुमार लिम्बु् वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४२ -
दिल बहादुर रानामगर वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ स्वतन्त्र -
टिका भुजेल महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) १२९७ विजयी
सिता माया थम्फरा महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ७०६ -
फूल माया तामाङ महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५४८ -
सन्त कुमारी विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) १३०२ विजयी
कृष्ण कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ६७५ -
पवित्रा विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५२२ -
सुक माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४५ -
गम्भिर प्रधान सदस्य पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) १२७० विजयी
मोहन कर्ण श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ११६९ विजयी
शरण कुमार तामाङ्ग सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ८०७ -
याम कुमार घिमिरे सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ६६८ -
वल बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५२८ -
दुर्गा बहादुर राई सदस्य पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५०३ -
मान बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४१ -
वल वहादुर माखिम सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३८ -
पुर्ण वहादुर माझि सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
कुमार कडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ११९८ विजयी
हेम चन्द्र थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) ८५२ -
पदम बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६३७ -
सुरेन्द्र धिमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७९ -
दुर्गा खतिवडा वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ -
बल बहादुर मादेन वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ जनजागरण पार्टी नेपाल १८ -
पुण्य प्रसाद भट्टराई वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ स्वतन्त्र -
बानु सुब्बा महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस १०५० विजयी
धन कुमारी राई महिला सदस्य महिला ६६ नेकपा (एमाले) ९४१ -
फूल कुमारी धिमाल महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५३७ -
आरती माया धिमाल महिला सदस्य महिला ३८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ८४ -
नर माया कटुवाल महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६९ -
निर्मला अधिकारी महिला सदस्य महिला २९ जनजागरण पार्टी नेपाल २४ -
फूल सरी विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस १०४८ विजयी
टिका माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ६६ नेकपा (एमाले) ९४१ -
अम्विका विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५८१ -
सुनीता सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३६ जनजागरण पार्टी नेपाल २४ -
प्रमिला मुसहर दलित महिला सदस्य महिला ३५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १९ -
बाबु राम श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस १०१३ विजयी
गोविन्द प्रसाद चम्लागाई सदस्य पुरुष ६५ नेकपा (एमाले) ९४४ विजयी
मेख बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ९२७ -
रुद्र बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ९२० -
भुपाल धिमाल सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५६९ -
मित्र प्रसाद आचार्य सदस्य पुरुष २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५४७ -
कृष्ण बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६६ -
छत्रि उराव सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६७ -
सती लाल मण्डल सदस्य पुरुष ६५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २७ -
विनोद ठाकुर सदस्य पुरुष ४५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २४ -
गंज बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ९९१ विजयी
मुक्तिनाथ न्यौपाने वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ८५५ -
इन्द्र बहादुर लिम्वु माखिम वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२८ -
पिपल राज गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६० -
सेर बहादुर सम्वाहाम्फे लिम्बु वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ४० -
कुमारी थापा वडा अध्यक्ष महिला ४८ जनजागरण पार्टी नेपाल २२ -
केशर मान राई वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१ -
लड्डु जंग के.सी. वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ स्वतन्त्र ११ -
तुलसा देवी घिमिरे महिला सदस्य महिला ५८ नेपाली काँग्रेस ९२५ विजयी
निर्मला गौतम तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ९०३ -
गोमा देवी कुईकेल महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१० -
अञ्जु नेपाल - थापा महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७२ -
उषा लिम्वु महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३९ -
सम्झना महत दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस १०७७ विजयी
जिना तिखत्रि - दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ८५० -
पार्वती सुनार दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५२ -
कमला जैरु दमाइ दलित महिला सदस्य महिला २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४ -
सोम प्रसाद तिम्सिना सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १०११ विजयी
भिष्म राज वुढाथोकी सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (एमाले) ९४४ विजयी
उमेश धिमाल सदस्य पुरुष ३१ नेपाली काँग्रेस ९०३ -
भक्त वहादुर विश्वकर्मा सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) ८०५ -
नरेन्द्र थापा सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३७ -
निर्मला घिमिरे सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५४ -
नरेन्द्र बहादुर थापा क्षेत्री सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९८ -
नर बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ५६ -
गणेश बहादुर भण्‍डारी सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ -
विन्दा कुमार सम्वाहाम्फे सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३१ -
लाल बहादुर राई सदस्य पुरुष २३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २४ -
हस्त बहादुर दर्जी सदस्य पुरुष ६० जनजागरण पार्टी नेपाल १९ -
सूर्य बहादुर थापा सदस्य पुरुष ४९ जनजागरण पार्टी नेपाल १६ -
लक्ष्मी नारायण धिमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेकपा (एमाले) ११०९ विजयी
सर्वजित भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ९४९ -
मिन प्रसाद दाहाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४४३ -
योगेन्द्र कटुवाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२९ -
गोपाल राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ जनजागरण पार्टी नेपाल १८ -
कृष्ण माया कडरिया महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) १२२९ विजयी
अरुणा थापा महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ११९५ -
विनिता कार्की महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३४० -
सीता राई महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०६ -
एली राउत महिला सदस्य महिला ३८ जनजागरण पार्टी नेपाल १७ -
अमृता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) १२५६ विजयी
सुनिता गहतराज दलित महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ११०० -
गान्धिरा देवी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७१ -
दिपा दर्जी दलित महिला सदस्य महिला २२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११६ -
डोम नाथ खतिवडा सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) १२१३ विजयी
कल्याण कुमार राई सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ११६६ विजयी
चन्द्र जीत फोम्बो लिम्बु सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ११६० -
होम नाथ सापकोटा सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ११५२ -
खेम राज भण्डारी सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७३ -
अम्बर बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१४ -
भानु भक्त न्यौपाने सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४१ -
प्रकाश थापा सदस्य पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२३ -
सोम बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ४६ जनजागरण पार्टी नेपाल २१ -
गनपत लाल माझी थारु सदस्य पुरुष ५३ जनजागरण पार्टी नेपाल १५ -
भोला नाथ माझी सदस्य पुरुष ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४ -
भानु भक्त शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ६९५ विजयी
चन्द्र प्रसाद भट्टराई वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ६०४ -
लोक नाथ पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११४ -
राजेन्द्र कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
अन्चल तामाङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११ -
देवी कला राई महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ७०३ विजयी
मेनु पाण्डे महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) ६१७ -
दिल माया मगर महिला सदस्य महिला ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०५ -
देवि माया दर्जी महिला सदस्य महिला ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १० -
राम कुमारी वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ७०७ विजयी
मिना कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ६१९ -
शर्मिला रसाइली दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७० -
कल्पना नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १० -
तुल बहादुर थापा सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ७२० विजयी
रविन लामा सदस्य पुरुष २८ नेकपा (एमाले) ६६३ विजयी
भानु भक्त पोख्रेल सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ५९२ -
सुकदेव पोदार सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ५८६ -
मनोज कुमार भण्डारी सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११२ -
एकेन्द्र शर्मा लामिछाने सदस्य पुरुष ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८५ -
चिन्तामणी पौड्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस १००३ विजयी
मिरा भट्टराई,नेउपाने वडा अध्यक्ष महिला ४१ नेकपा (एमाले) ४९९ -
श्याम बहादुर बस्नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९२ -
अमृत बहादुर कुमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ जनजागरण पार्टी नेपाल -
विमला नेपाल वडा अध्यक्ष महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
दुर्गावति लिम्बु सुब्बा महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ९३६ विजयी
तारा कुमारी बस्नेत महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (एमाले) ६२९ -
सीता ढुङ्गाना महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९५ -
सरिता मोहरा दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ९४३ विजयी
सीता विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ५६६ -
बाल कुमारी दमाई दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७९ -
डीक माया पाँचकोटी दलित महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ -
देवी बराइली दलित महिला सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १० -
सचिन शाक्य सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ९२२ विजयी
अम्बिका तामाङ सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ८७४ विजयी
बेद निधि पौड्याल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ५५६ -
मान बहादुर राई सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ४७१ -
जंग वहादुर कार्की सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६४ -
दिपक आले मगर सदस्य पुरुष ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११५ -
प्रमोद चौधरी सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७६ -
गीता ढुङगेल सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६ -
बिर वल थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस १३३७ विजयी
कृष्ण बहादुर प्रधान वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) ११३९ -
राजन प्रसाद दाहाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९० -
धर्म राज शाक्य वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३६ -
राम कुमार राई वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५ -
सोभित माया तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस १३९४ विजयी
इन्दिरा राई महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (एमाले) १२८४ -
देव कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४५ -
कल्पना देवी लम्साल (नेपाल) महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५० -
मञ्जु परियार दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस १४३४ विजयी
अनिता विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (एमाले) १२१२ -
चन्द्र माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६३ -
कमला सुन्दास दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११७ -
छत्र वहादुर कार्की सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस १२६१ विजयी
निरोज तिम्सिना सदस्य पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) १२४२ विजयी
जीव प्रसाद कट्टेल सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) ११९६ -
शन्तोष निरौला सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ११९३ -
वुलन पासवान सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१९ -
पवन चौधरी सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१८ -
ज्ञानेन्द्र ओली सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३६ -
मेहर मान कार्की सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७४ -
महमद मुजाहित सदस्य पुरुष ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३५ -
इन्द्र प्रसाद सुवेदी सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २४ -
कुल बहादूर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) १५०२ विजयी
शुरेस अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ९४४ -
राम प्रसाद धिमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४०८ -
पर्शु राम धिमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ७२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८ -
बुङ्गा लाल धिमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ७५ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १८ -
चन्द्रा डाँगी महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १४७८ विजयी
निर्मला पराजुली महिला सदस्य महिला ६८ नेपाली काँग्रेस १००६ -
तारा देवी सुवेदी महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४४ -
गीता देवी अधिकारी महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ -
सेमिका देवी सुव्वा महिला सदस्य महिला ६० राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३७ -
जानुका बराईली दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (एमाले) १४९० विजयी
झर्ना दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ९८२ -
कौशिला विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३७ -
अग्नी प्रसाद लिम्बु सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) १४४० विजयी
लक्ष्मी प्रसाद ढुङ्गाना सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (एमाले) १३६४ विजयी
भरत कुमार वस्नेत सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ९९८ -
मेदनी प्रसाद चिमरिया सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ९४५ -
धन बहादुर सार्कि सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६८ -
जेठ्ठा मर्डि सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२६ -
चक्र बहादुर गौतम सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८५ -
मित्र प्रसाद अधिकारी सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५९ -
राम बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी ३० -
बम वहादुर फ्याक लिम्बु वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेकपा (एमाले) ७९२ विजयी
समिर तुम्वाहाम्फे वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस ७४९ -
नर वहादुर मोक्तान वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ स्वतन्त्र ६६७ -
जीवन कुमार लिम्बू वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५५ -
अमर सेलिङ्ग वडा अध्यक्ष महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२२ -
हुक्कु माया श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ९९६ विजयी
सावित्रा कुमारी वस्नेत महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस ८१३ -
कृष्ण माया राई महिला सदस्य महिला ६७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३६ -
बबिता राई महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १७६ -
जमुना कुमारी मुर्मु महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३३ -
पुर्ण माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १०३२ विजयी
सावित्रा विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २४ नेपाली काँग्रेस ८३३ -
रमला देवी बि.क दलित महिला सदस्य महिला २२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०५ -
राम कुमारी दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १४२ -
दोमा कुमारी दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९० -
तेज कुमार लिम्बु सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) १०२५ विजयी
खड्ग बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ७२ नेकपा (एमाले) १०१३ विजयी
माधव सुवेदी सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ७९१ -
रुद्र बहादुर सुव्वा सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ७३२ -
वीर वहादुर सिम्बु सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी २०५ -
चन्द्र बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी १९० -
इन्द्र कुमार योन्जन तामाङ्ग सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १७७ -
भीम बहादुर राई सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १७० -
प्रेम बहादुर पौडेल सदस्य पुरुष ७० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५८ -
चित्र बहादुर थापा सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११८ -

साभार : निर्वाचन आयोग

उर्लावारी नगरपालिका पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ७४.६२ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ८५ %
महिला साक्षरता दर ७२.६ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- उर्लाबारी नगरपालिका 12530 25148 29548 54696
- 1 मधुमल्ला 7_9 1562 3202 3793 6995
- 2 उर्लाबारी 7_9 1495 2980 3551 6531
- 3 उर्लाबारी 6 1417 2738 3119 5857
- 4 उर्लाबारी 1,5 1595 3188 3792 6980
- 5 उर्लाबारी 2 855 1564 1891 3455
- 6 उर्लाबारी 3 1066 2264 2416 4680
- 7 उर्लाबारी 4 1737 3551 4112 7663
- 8 राजघाट 1_4,9 1475 2949 3563 6512
- 9 राजघाट 5_8 1328 2712 3311 6023
- जम्मा 12530 25148 29548 54696

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था