ताजा खबर

रबिन राई

मेयर
9810480151

दयन्त देबी चुडाल

उप-मेयर
९८१९३२४३३७

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
रबिन राई प्रमुख पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ९८९५ विजयी
टीकेन्द्र वहादुर पोमु प्रमुख पुरुष ६३ नेकपा (एमाले) ८१०० -
प्रकाश पौडेल प्रमुख पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७२८ -
उर्मिला कुमारी सिंह गनगाई प्रमुख महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६४८ -
महेश चन्द्र राजवंशी प्रमुख पुरुष ३४ नेपाल परिवार दल १४ -
भुपाल प्रसाद रिजाल प्रमुख पुरुष ३९ स्वतन्त्र १० -
ओमनाथ ढकाल प्रमुख पुरुष ५० स्वतन्त्र -
कल्पना राई प्रमुख महिला ४१ राष्ट्रिय जनमोर्चा -
दयन्त देवी चुडाल उपप्रमुख महिला ६२ नेकपा (एमाले) ८३७२ विजयी
फूलबती देबी गोडी उपप्रमुख महिला ५८ नेपाली काँग्रेस ८३१३ -
नारायण ताजपुरीया उपप्रमुख पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३३५५ -
दामोदर प्रसाद गैरापिप्ली उपप्रमुख पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६४४ -
कविता भट्टराई शेर्पा उपप्रमुख महिला ३० स्वतन्त्र १९ -
जमर लाल गन्गाई उपप्रमुख पुरुष ४१ स्वतन्त्र -
हरि प्रसाद गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ६२७ विजयी
मोहन प्रसाद गौतम वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ३६९ -
सानु लखी चन्द साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४४ -
धिरज कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०७ -
शुलेमान मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १०४ -
दुलारी देवी माझी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाली काँग्रेस ६२० विजयी
मंजु देवी महतो महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ३६१ -
लाल कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३३२ -
गोमा हस्दा सतार महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१५ -
रुणा देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ३५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ८० -
राजकुमारी देवी हरिजन दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ६२१ विजयी
सावित्री देवी सुतियार दलित महिला सदस्य महिला ५८ नेकपा (एमाले) ३२९ -
राजकुमारी देवी हरिजन दलित महिला सदस्य महिला ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२४ -
केचकनिया हरिजन दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३५ -
उधो देवी हरिजन दलित महिला सदस्य महिला ६७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७४ -
सदीर मिया सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ६०१ विजयी
घन श्याम गौतम सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ५५१ विजयी
आनन्द प्रसाद राजवंशी सदस्य पुरुष २८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२७ -
जलाल मिया सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) २९१ -
तिल्का राजवंशी सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) २९० -
लोक नाथ गिरी सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २६९ -
किशोर भट्टराई सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६७ -
हसिव मियाँ सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६७ -
फुल महमद मियाँ सदस्य पुरुष ४६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ९२ -
स‍‌‌‍तं लाल प‌डिंत सदस्य पुरुष ५५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७० -
किरण लाल सिं‌ह गनगाई वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ४४८ विजयी
जिमारत मिया वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ३२२ -
मो साकीर आलम वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ स्वतन्त्र ३१४ -
मो. सजाम उछिन वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५० -
हरी प्रसाद साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४८ -
चान मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ स्वतन्त्र ७८ -
विदेशी राम साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७ -
विजय कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १७ -
रामो कुमारी शर्मा महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ६०९ विजयी
विवि आइशा वेगम महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) २५३ -
पवनी देवी सिंह महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४९ -
जानकी देवी गन्गाई महिला सदस्य महिला ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८१ -
दुलारी देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ६० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ७१ -
नजेरुन खातुन महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ -
वेवी देवी सिंह काहार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ५३५ विजयी
किरण देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) २५० -
तारा देवी पासवान दलित महिला सदस्य महिला ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२७ -
सुहन देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला ४३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९६ -
शिला देवि पासमान दलित महिला सदस्य महिला ३३ स्वतन्त्र ६६ -
मानकी देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
मैहरु दिन मिया सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ५५४ विजयी
श्याम सुन्दर अमात्य सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ४२१ विजयी
समिर उद्धीन मियाँ सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ३६७ -
बधु लाल राजवंशि सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ३३६ -
श्रीप्रसाद साह सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २३९ -
कालु प्रसाद गनगाई सदस्य पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२२ -
छतर लाल राजवंशी सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१६ -
मोहमद तसिमोद्धिन सदस्य पुरुष ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९६ -
निम चन्द्र साह सदस्य पुरुष ३७ स्वतन्त्र १५१ -
वीर बहादुर ताजपुरिया सदस्य पुरुष ५६ स्वतन्त्र १०८ -
योगेन्द्र प्रसाद साह सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७८ -
बुलनदेव प्रसाद सिंह गंगाई वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ६३६ विजयी
प्रकाश कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५४१ -
देवी लाल ताजपुरिया वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ४८८ -
गोपाल प्रसाद ताजपुरिया वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ स्वतन्त्र १९९ -
महेश्वर पंडीत कुमाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ८१ -
बिजय कुमार सिंह गन्गाई वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६५ -
सुखन लाल गंगाई वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५ -
तारा देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८७ विजयी
हेमवती देवी केवरत महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ४३९ -
सरवति देवी ताजपुरीया महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (एमाले) ४३७ -
लवनसरी सिंह गनगाई महिला सदस्य महिला ४८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १५० -
कृष्ण कुमारी गंगाई महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३७ -
पुनम देवी सिंह गनगाई महिला सदस्य महिला ३२ स्वतन्त्र १३६ -
चिन्ता कुमारी गनगाई महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०३ -
फूलझारी ऋषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ४७४ विजयी
अर्पण कुमारी माझि दलित महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (एमाले) ४६२ -
शोभा देवी रिषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४६२ -
झानो देवी रिषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ६० स्वतन्त्र १९४ -
रुकमनी देवी हरिजन दलित महिला सदस्य महिला २९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १६१ -
फुलको देवी हरीजन दलित महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४० -
विनोद कुमार सिंह गन‍गाई सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४६७ विजयी
मोर लाल गंगाई सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३४ विजयी
तिर्थ नारायण ताजपुरिया सदस्य पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस ४१६ -
प्रेम लाल दास केवरत सदस्य पुरुष ६६ नेकपा (एमाले) ४०४ -
कैलास कुमार श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस ४०२ -
मदन कुमार ताजपुरिया सदस्य पुरुष ३८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ३९९ -
कनकलाल गंगाई सदस्य पुरुष ४३ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) २५१ -
विशेश्‍वर प्रसाद गंगाई सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १७७ -
रुद्र नारायण सिंह सदस्य पुरुष ४७ स्वतन्त्र १४६ -
वैशाखु लाल गनगाई सदस्य पुरुष ७६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०९ -
मोहन लाल गनगाई सदस्य पुरुष ६९ स्वतन्त्र ७७ -
जलसरी ताजपुरिया सदस्य महिला ३२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७३ -
मुजेफर मीया सदस्य पुरुष ३३ स्वतन्त्र ६५ -
राम प्रसाद गनगाई सदस्य पुरुष ६२ स्वतन्त्र ५७ -
ब्रम लाल केवरत सदस्य पुरुष ७६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ -
मानीक चन्द सिंह गनगाई सदस्य पुरुष ६६ स्वतन्त्र २७ -
देवराज राजवंशी वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ८६३ विजयी
गणेश प्रसाद गनगाई वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६३८ -
शिव नारायण महली वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७२ -
घनश्याम राजवंशी वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) २८५ -
श्रवण कुमार गन्गई वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६७ -
कुमर लाल राजवंशी वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १९ -
दिलिप कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ स्वतन्त्र -
अमला देवी रिषिदेव महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ७९५ विजयी
राधीका ताजपुरिया महिला सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७२७ -
सुनिता केवरत । अमात्य महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१० -
राज कुमारी ताजपुरिया महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ३०५ -
धरम देवी साह महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ -
सुमित्रा देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस ८४६ विजयी
सोनी ताँती दलित महिला सदस्य महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७२९ -
राजमोती रिषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९९ -
फुर्की देवी रिषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) २९७ -
ढक्सु ताजपुरिया सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ७९१ विजयी
अमी लाल गनगाई सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ७६८ विजयी
प्रदिप कुमार यादव सदस्य पुरुष ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६५३ -
हिरामणी देवी गंगाई सदस्य महिला ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५६५ -
देवेन्द्र मण्डल सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४४६ -
वासु देव गिरी सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७५ -
कमल ताजपुरिया सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ३५१ -
अनुद कुमार गिरी सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) ३२५ -
सुरेश कुमार साह सदस्य पुरुष ४५ स्वतन्त्र १४३ -
सिता राम राजवंशी सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८७ -
लक्षमण साह सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५७ -
रामदेव मुखिया सदस्य पुरुष २७ स्वतन्त्र २० -
राम लाल सुतिहार सदस्य पुरुष ५१ स्वतन्त्र -
कन्हैया लाल राजवंशी वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ११८६ विजयी
खगेन्द्र भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेकपा (एमाले) ९९६ -
मोहमद जलाल मिया वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५५७ -
घनश्‍याम साहु तेली वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २८९ -
वम बहादुर बस्नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ -
मधु माया कुमाल महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस १२३१ विजयी
कमला देवी कार्की महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ९४० -
सोम सरी चौधरी महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१८ -
बिजो कुमारी राय अमात महिला सदस्य महिला ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३५५ -
अनारवती पासवान दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ११८७ विजयी
चन्दा ऋषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ९१५ -
लालो देवी मुसहर दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१९ -
ललिता देवी ऋषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ४२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४२ -
सिता देवी कामी दलित महिला सदस्य महिला ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८७ -
जीत बहादुर इङनाम (लिम्बु) सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस १३०९ विजयी
मोहन लाल केवरत सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ११२५ विजयी
पदम प्रसाद प्रसाई सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (एमाले) ९०० -
महमद मुस्तफा मियाँ सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) ८७३ -
केदार प्रसाद उप्रेती सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८५ -
चतुर मर्डी सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२२ -
भिम प्रसाद राजवंशी सदस्य पुरुष ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३०९ -
वेचन महतो सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २९६ -
भोला प्रसाद भेटवाल सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५५ -
जित बहादुर संग्रौला सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७५ -
तुला राम लुईटेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) १२२० विजयी
देउ मान सुब्बा(लिम्बु) वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ नेपाली काँग्रेस १०६५ -
पूर्ण बहादुर पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८३ -
होम नाथ गौतम वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०१ -
मोहन प्रसाद निरौला वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ स्वतन्त्र १५ -
गोपाल श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ स्वतन्त्र १५ -
हेम कुमारी सुवेदी महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) १३०५ विजयी
बिमला देबी पौडेल महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस १००९ -
बिष्‍णु माया बस्नेत महिला सदस्य महिला ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९१ -
निर्मला धमला(तामाङ) महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३९ -
अनिशा रनपहेली दलित महिला सदस्य महिला २७ नेकपा (एमाले) १३२१ विजयी
कोपिला दर्जि दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ९४३ -
विष्णु मायाँ पाँचकोटी दलित महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९७ -
हरि माया दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५९ -
काली बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (एमाले) १२२८ विजयी
खिम बहादुर काफ्ले सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ११७१ विजयी
रमेश प्रसाद गौतम सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ९१५ -
उदय चन्द्र थापा सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ९०४ -
कृष्ण प्रसाद तिम्सीना सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८१ -
राम कुमार देवान सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५५ -
धन वहादुर काफ्‍ले सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३११ -
मातृका प्रसाद दाहाल सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१० -
नरेन्द्र राज प्रधान सदस्य पुरुष ५९ स्वतन्त्र -
दाना लाल राजवंशी वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ५०७ विजयी
मात्रिका प्रसाद निरौला वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (एमाले) ४५७ -
मुकुन्‍द बस्‍नेत वडा अध्यक्ष पुरुष २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२९ -
लाल बहादुर ताजपुरीया वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३९२ -
पदम लाल प्रसाई वडा अध्यक्ष पुरुष ७७ स्वतन्त्र ३३५ -
नर बहादुर बस्‍नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १८५ -
हन्स नारायण ताजपुरीया वडा अध्यक्ष पुरुष ५० स्वतन्त्र ७० -
अग्नी प्रसाद ढकाल वडा अध्यक्ष पुरुष ६० स्वतन्त्र ६८ -
बुधरानी लिम्‍बु महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ६६५ विजयी
रविन हेम्ब्रम महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ६४८ -
फुल कुमारी राजवंशी महिला सदस्य महिला ३० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५३८ -
मैया देवी ढकाल महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६६ -
प्रमिला श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९८ -
मंजिला कुमारी परीयार दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेकपा (एमाले) ७१९ विजयी
चैती देवी ऋषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ५९३ -
पार्वती ऋषिदेव दलित महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५३७ -
गिता ढर्जि दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५२ -
कुमारी कार्की ढोली दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९६ -
सन्तोष रिजाल सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ६६४ विजयी
वैकुम ताजपुरीया सदस्य पुरुष ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५९८ विजयी
जनक कुमार खड्का सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ५८३ -
सम्पत लाल शर्मा,वरही सदस्य पुरुष ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५५८ -
विष्णु प्रसाद ढकाल सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ५४१ -
तीर्थ राज खत्री सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ५३९ -
डम्बरु वल्दभ पौडेल सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२२ -
असेश्‍वर मुखिया सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७२ -
गंगा बहादुर बस्नेत सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३३ -
उजारु बहरदार सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९० -
नन्‍द कुमार चुडाल सदस्य पुरुष ३४ स्वतन्त्र ११० -
नन्द कुमार चापागाई वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) १३३३ विजयी
खड्ग बहादुर बस्नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ८२६ -
काली वहादुर आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३५ -
टेक नाथ घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३९ -
पुष्प लामिछाने वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २४ -
होम वहादुर अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ स्वतन्त्र -
स्वरसोती सुब्वा (लिम्वु) महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) १३५७ विजयी
गायत्री मगर महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ८३८ -
धन माया कडरिया महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५४ -
मिना देवी परियार दलित महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) १३६२ विजयी
गोमा नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस ८२४ -
रमिला विसंखी सार्की दलित महिला सदस्य महिला २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७६ -
जतरु लाल ताजपुरीया सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (एमाले) १३५१ विजयी
तिलक बहादुर सुवेदी सदस्य पुरुष ६८ नेकपा (एमाले) १२७८ विजयी
महेन्द्र बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ८०२ -
लेख नाथ वर्तौला सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ७८३ -
खेम राज भट्ट सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१६ -
उर्गेन तामाङ सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७७ -
छत्र प्रसाद ढुङ्गेल सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२४ -
लेक बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २२ -
इन्द्र बहादुर लिम्बु वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ११७६ विजयी
देवेन्द्र पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ११३६ -
टुक बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२९ -
देवी गौतम महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) १३२६ विजयी
सकुन्तला बैठा महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस ९७८ -
इन्‍द्रा वती धामी थारु महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४६ -
ज्योति परियार दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) १२५३ विजयी
राज कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६४ नेपाली काँग्रेस १०८५ -
रीता दर्जी परियार दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५६ -
उद्धव प्रसाद पोखरेल सदस्य पुरुष ६८ नेकपा (एमाले) ११६१ विजयी
भक्तीराम धामी थारु सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) १०६२ विजयी
थर्क बहादुर विश्वकर्मा सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस १०१२ -
बौधमान थापा सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस १००८ -
नारायण प्रसाद पौडेल सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५३ -
खोम नाथ ढकाल सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४२ -
टुक वहादुर थापा सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०५ -
बल बहादुर लिम्बु सदस्य पुरुष ५५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४६ -
शुक बहादुर धिमाल सदस्य पुरुष ६५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १६ -
१० टंक प्रसाद ढकाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) १३५२ विजयी
१० पोष्‍ट बहादुर बस्‍नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस १११८ -
१० देवी प्रसाद नेउपाने वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५५ -
१० गीता कुमारी लिम्बु महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) १३२८ विजयी
१० कल्‍पना नेपाल महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस १०२२ -
१० भोज कुमारी अधिकार महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८० -
१० रमा देवी मंग्राती दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) १३३६ विजयी
१० नानु माया दास दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस १०५४ -
१० धन माया दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७८ -
१० ख्‍याम चन्‍द्र ढकाल सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (एमाले) १३३३ विजयी
१० राम बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) १२१५ विजयी
१० भुल बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस १११३ -
१० टिका राम न्‍यौपाने सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ११०० -
१० गोपाल प्रसाद श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६४ -
१० पदम बहादुर घिसिङ्ग सदस्य पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

रतुवामाई नगरपालिकाको नामकरण यस नगरपालिकाको पूर्वतिर पर्ने रतुवा खोलाका नामका आधारमा रहेको हो । मोरङको सिमानाका रुपमा रतुवा खोलालाई अघि रत्नमातृका भनिन्थ्यो । पछि यसैको अपभ्रंश भई रतुवा भन्न लागिएको हो । तसर्थ यस नगरपालिकाको नाम पनि रतुवामाई रहन गएको हो । यहाँ रत्नलाई रतुवा र भनियो भने माईलाई भने ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था