ताजा खबर

सत प्रसाद रोका

मेयर
९८६९०१४१६५ / ९८०८८८४१२९

सिर्जना के.सी

उप-मेयर
९८५७६३३९६० / ९८०५१६७७१३

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
सत प्रसाद रोका अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ३६४९ विजयी
चन्द्र प्रसाद बुढाथोकी अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६३१ -
सृजना के.सी उपाध्यक्ष महिला ३० नेकपा (एमाले) ३७०२ विजयी
हुमादेवी फगामी उपाध्यक्ष महिला ५९ नेपाली काँग्रेस १९६७ -
डेग बहादुर राम्जाली वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ९०८ विजयी
केशर बहादुर घर्ति वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ५६४ -
डिल कुमारी खत्री महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ९९८ विजयी
याम कुमारी पुन महिला सदस्य महिला ७४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५१ -
रेलमति किसान दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ९७४ विजयी
प्रेम माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३४३ -
जित मान गौचन सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ९६६ विजयी
‌ओमकार शेरपुन्जा सदस्य पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ९३५ विजयी
गम बहादुर जुग्जाली सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ४९७ -
आस बहादुर थजाली सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ४९७ -
धनबहादुर खाती क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) ५५४ विजयी
नरसीं बहादुर खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ४९६ -
बिन्द्रा खड‍्का वडा अध्यक्ष महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५८ -
नारायण बहादुर क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ स्वतन्त्र २४६ -
सरस्वती उपाध्याय महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ७२७ विजयी
टिकाकुमारी खत्री महिला सदस्य महिला ५९ नेपाली काँग्रेस ४४१ -
पदमाकुमारी मल्ल महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३३ -
शुशिला थापा महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६ -
शान्ति सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ६६० विजयी
मयाँ सुनार दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ४८० -
सुबा विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८४ -
चक्रलाल पाण्डे सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ७८३ विजयी
चन्द्र मान शेरपुञ्जा सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ६४९ विजयी
भागीरथ उपाध्याय सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ४६५ -
इन्द्र जित शेरपुन्जा सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ४१४ -
कुल प्रसाद पुन सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०७ -
डाक बहादुर सार्की सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६६ -
राजकुमार बौध्दाचार्य सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०९ -
टेकवहादुर घर्ती क्षेत्री सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९ -
कविन्द्र रोका मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ६०५ विजयी
याम बहादुर रोका वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५२७ -
योगेन्द्र बहादुर खड्का वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ६५ -
सर देवी भट्टचन महिला सदस्य महिला ६० नेकपा (एमाले) ६६९ विजयी
कौशिला देवी कंडेल महिला सदस्य महिला ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३६ -
उजेली देवी सापकोटा महिला सदस्य महिला ६८ नेपाली काँग्रेस ८५ -
लिला वि.क दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ६७९ विजयी
बुद्धिकला वि.क दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३७ -
दिलमाया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ९१ -
चन्द्रदत्त सापकोटा सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ६८३ विजयी
दल बहादुर घर्ती सदस्य पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ६२० विजयी
दिलराम कँडेल सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२८ -
श्‍याम बहादुर थापा मगर सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४०६ -
कर्ण बहादुर रोका सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस १११ -
होमनाथ सापकोटा सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस १०२ -
तिलक बहादुर शेरचन सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
ओम बहादुर रोका मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१८ विजयी
ओम प्रसाद रोका वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) २८४ -
योगेन्द्रमान शेरचन वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७२ -
मनमाया चोचाङ्गे महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१३ विजयी
नरमती रोका महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (एमाले) ३०० -
होममाया पुन बुढाथोकी महिला सदस्य महिला २६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६५ -
सुकमाया कामी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१९ विजयी
पोवी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) २९० -
मन बहादुर थजाली सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२३ विजयी
याम बहादुर वि.क सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०२ विजयी
प्रेम प्रसाद रोका सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) २८१ -
भिम बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) २४३ -
रन बहादुर रोका सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११५ -
चन्द्र बहादुर बुढाथोकी सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७० -
भुपेन्द्र खत्री क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ११२१ विजयी
मन बहादुर मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५९ -
श्री दुर्ग वहादुर खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस २५४ -
शुशिकला फगामी महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ११२२ विजयी
इन्द्रकला पुन महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५० -
विन्दु कुमारी मल्ल महिला सदस्य महिला ५२ नेपाली काँग्रेस २६९ -
कविता बि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ११२१ विजयी
जुना बि.क. दलित महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६३ -
मनरुपा सुनार दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस २६२ -
चन्द्र बहादुर फगामी सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) १०९७ विजयी
हर्क बहादुर बुढाथोकी सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (एमाले) १०२४ विजयी
प्रेम बहादुर रोका सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१९ -
तारानाथ गौतम सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६३ -
दधिलाल सापकोटा सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस २४६ -
गंग बहादुर छन्त्याल सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस २४४ -

साभार : निर्वाचन आयोग

नेपालको करिब मध्ये भागमा पर्ने गण्डकी प्रदेशको जिल्ला म्याग्दी १ वटा नगरपालिका र ५ वटा गाउँपालिका मिलेर बनेको छ। यसै अन्तर्गतको एक गाउँपालिका मंगला गाउँपालिका हो। यो गाउँपालिका साविकका ५ वटा गाविसक्रमशः कुहुँ, वावियाचौर, दरवाङ, बरन्जा, अर्मन मिलेर बनेको हो । यसको पूर्वी सिमाना बेनी नगरपालिका, पश्चिम मालिका गाउँपालिका, दक्षिण ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ८९ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६४.१ %
महिला साक्षरता दर ७८.९ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- मंगला गाउँपालिका 3825 9172 7114 16286
- 1 कुहुँ 1_8 806 1825 1412 3237
- 2 वावियाचौर 1_9 819 1894 1508 3402
- 2 कुहुँ 9 37 83 61 144
- 2 दरवाङ 4 77 172 165 337
- 3 बरन्जा 1_6 732 1770 1405 3175
- 4 बरन्जा 7_9 406 1022 780 1802
- 5 अर्मन 1_9 948 2406 1783 4189

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था