ताजा खबर

सिमा कुमारी क्षेत्री

मेयर
9856053399, 9846052165

महेश पुरी

उप-मेयर
9856053400, 9856031517

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
सिमा कुमारी क्षेत्री प्रमुख महिला ४९ नेकपा (एमाले) १०२४९ विजयी
तुलसी राम रेग्मी प्रमुख पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ९०२९ -
दुर्गा नारायण ढकाल प्रमुख पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६६५ -
पूर्ण कुमारी गुरुङ्ग प्रमुख महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८५ -
पोम नारायण अर्याल प्रमुख पुरुष ५२ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ९५ -
गेम बहादुर हमाल प्रमुख पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनमोर्चा २९ -
विष्णु माया सुवेदी प्रमुख महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १० -
महेश पुरी उपप्रमुख पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) १०३७९ विजयी
हिरा देवी शर्मा उपप्रमुख महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ८४४४ -
हिक्मत जंग कार्की उपप्रमुख पुरुष २६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९९८ -
इश्‍वरी सिग्देल अर्याल उपप्रमुख महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७३६ -
निर्मल कुमार शेरचन वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ६२८ विजयी
कृष्ण प्रसाद अर्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ५९६ -
नारायण प्रसाद लम्साल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६७ -
भुपेन्द्र पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ स्वतन्त्र ३७ -
गुप्‍त बहादुर मल्ल वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८ -
शान्ति देवी गौतम महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) ६२८ विजयी
सुनिता पौडेल गौतम महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ५८६ -
शान्ति देवी पोख्रेल लम्साल महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६३ -
अनिता रुचाल दलित महिला सदस्य महिला २३ नेपाली काँग्रेस ६२० विजयी
विष्णु कुमारी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेकपा (एमाले) ५७१ -
कमला माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५१ -
विष्‍णु कुमार श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ६०६ विजयी
कुलानन्द लम्साल सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ५७२ विजयी
लोक नारन ढकाल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ५०२ -
सुवाश खाती सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (एमाले) ४७५ -
याम बहादुर गुरुङ्ग (घले) सदस्य पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३२ -
याम नारायण श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६८ -
भक्त बहादुर राना सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५३ -
सोम बहादुर नेपाली सदस्य पुरुष ५० नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १७ -
तिलक राम श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ६४५ विजयी
बाल कुमार गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ४५५ -
लक्ष्‍मण बहादुर कुँवर वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३ -
शकुन्तला घर्ति महिला सदस्य महिला ६७ नेकपा (एमाले) ६६८ विजयी
गीता क्षेत्री पौडेल महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ४३८ -
बाग्मती नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ६६७ विजयी
धन कुमारी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ४३६ -
शुक बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ६७० विजयी
भिम बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ६६६ विजयी
चेत बहादुर पौडेल सदस्य पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ४२५ -
पुर्ण बहादुर घर्ति सदस्य पुरुष ७६ नेपाली काँग्रेस ४१८ -
अमृत प्रसाद श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ११२३ विजयी
श्रीराम उपाध्याय वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ९९४ -
राधिका गोदार वडा अध्यक्ष महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०० -
गोविन्द प्रसाद उपाध्याय वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
सृजना खवास महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) १००६ विजयी
सिता गोदार महिला सदस्य महिला ५२ नेपाली काँग्रेस ९२५ -
टीम कुमारी कुमाल महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५९ -
देवि शर्मा महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल पूर्वराष्ट्रसेवक लोकतान्त्रिक पार्टी ६१ -
शान्ती कुमारी हमाल महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ -
मिनु नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (एमाले) १०८९ विजयी
अमृता हिताङ दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस ९१० -
रेवति वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३३ -
तेज प्रसाद शर्मा गौतम सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) १०७३ विजयी
अलि मुहमद मिया सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) १०६५ विजयी
कृष्ण मान श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ८८५ -
मजित मिया सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ८४५ -
गुरु प्रसाद उपाध्याय शर्मा सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४३ -
जीत बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०९ -
निल बहादुर मल्ल सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८३ -
वाल कृष्ण श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६८ -
ओम बहादुर खड्का क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ८३४ विजयी
मित्र बन्धु पोखरेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ७३१ -
विष्णु प्रसाद पोख्रेल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७० -
राजु कुमारी थापा वडा अध्यक्ष महिला ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४ -
निला कुमारी सापकोटा महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (एमाले) ७८१ विजयी
लिलावती पौडेल महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ६९० -
हुमा देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९४ -
माया कुमारी कार्की महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ -
टोपली दमै दलित महिला सदस्य महिला ६२ नेकपा (एमाले) ८१३ विजयी
मन माया सार्की/के.सि. दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ७२५ -
रितु नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १० -
गुमान सिंह थापा/क्षेत्रि सदस्य पुरुष ६८ नेकपा (एमाले) ८७० विजयी
दोल राज गौतम सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ७९३ विजयी
टिप बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ७०१ -
कमला थापा सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ६७६ -
शोभाकान्त पोखरेल सदस्य पुरुष ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९२ -
नरेन्द्र बहादुर थापा क्षेत्री सदस्य पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६१ -
सुरेन्द्र नेपाली सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
राम चन्द्र रेग्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ६७४ विजयी
लोक नाथ रेग्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ४५७ -
मदन बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३२३ -
माया कार्की महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ६७२ विजयी
गेश कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) ५०९ -
मिठु माया खत्री क्षेत्री महिला सदस्य महिला ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४४ -
बुद्धी माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस ६५५ विजयी
विष्णु माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ५१६ -
ममिता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६८ -
इन्द्र बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ६५४ विजयी
पुर्ण बहादुर आले सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ६५३ विजयी
केशव कार्की सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ५०२ -
डिल माया पौडेल रेग्मी सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ४८७ -
राजेन्द्र कार्की सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६४ -
यस मान गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५९ -
कृष्ण बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ५८६ विजयी
खड्कराज सुवेदी वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) ५६० -
टेक बहादुर गुरुङ वडा अध्यक्ष पुरुष ७७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५ -
सीता भुजेल महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (एमाले) ५७१ विजयी
कमला गुरुङ्ग महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ५३७ -
शोभा वि.क दलित महिला सदस्य महिला २६ नेकपा (एमाले) ५६७ विजयी
सविता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२९ -
खेम बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ५६२ विजयी
सुर्य बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ५४१ विजयी
विनोद गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ३१ नेपाली काँग्रेस ४८४ -
कमल बहादुर रोकाहा सदस्य पुरुष ६३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७४ -
विश्‍वेश्‍वर प्रसाद रेग्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ९०८ विजयी
नेम बहादुर राना वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ७५४ -
राम कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ९०७ विजयी
तन माया आले महिला सदस्य महिला ६३ नेपाली काँग्रेस ७३२ -
वत्ती कुमारी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ९०८ विजयी
तारा देवी वि‍.क दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस ७१७ -
रवि विक्रम के.सी सदस्य पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ९६५ विजयी
टोप बहादुर आले सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ८५४ विजयी
सुर्य प्रसाद पोख्रेल सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ६९६ -
लाल बहादुर सुनाम सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ६६५ -
हुम नाथ तिवसिना सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ -
याम बहादुर शाही वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ४१२ विजयी
मोती प्रसाद आले वडा अध्यक्ष पुरुष ७५ नेपाली काँग्रेस ३६५ -
राम बहादुर गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२६ -
राम बहादुर गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२ -
पवित्रा कुमारी आले महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ३९५ विजयी
डिल माया पौडेल महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ३६९ -
डिल कुमारी शाही महिला सदस्य महिला ८० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०८ -
सीता देवी परियार दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) ३९७ विजयी
पानु नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाली काँग्रेस ३६५ -
सुभा वि क दलित महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९३ -
पूर्ण कुमारी परियार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९ -
टंक बहादुर थापा सदस्य पुरुष २९ नेकपा (एमाले) ४०८ विजयी
इम बहादुर सेन सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३८२ विजयी
हुम बहादुर भुजेल सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) ३७३ -
हरिश्‍चन्द्र सेन सदस्य पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ३६१ -
भुवन बहादुर शाही सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९२ -
गोविन्द नेपाली सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८३ -
देवेन्द्र सिंह ठकुरी सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७ -
लिल प्रसाद गुरुङ् वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ५०५ विजयी
मन बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४९ -
हितेन्द्र ठाकुर वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस १३६ -
सम बहादुर गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२ -
सुन माया थापा महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) ५४३ विजयी
सरस्वती परियार महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२३ -
चन्द्र कुमारी गुरुङ्ग महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ११६ -
कमला नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ५०७ विजयी
चन्द्र माया वि.क दलित महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२४ -
आरती वि.क दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस १३८ -
डोल बहादुर राना सदस्य पुरुष ६९ नेकपा (एमाले) ४९७ विजयी
सम बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ४९६ विजयी
जिवन थापा मगर सदस्य पुरुष २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५६ -
कृतिमान गिरी सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३० -
लाल बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ७० नेपाली काँग्रेस १४७ -
लिल बहादुर राना मगर सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ११४ -
१० दुर्ग बहादुर शाह वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ७५४ विजयी
१० किशोर कुमार श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) ४४५ -
१० जित बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५ -
१० शक्तिचन्द्र अधिकारि अर्याल महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ७२२ विजयी
१० फुल माया अर्याल महिला सदस्य महिला ६१ नेकपा (एमाले) ४४२ -
१० तिल कुमारी सार्कि दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ७२८ विजयी
१० सावित्री वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) ४३२ -
१० लिल बहादुर थापा सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ७३८ विजयी
१० सुरज कुमार अधिकारी सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ७०४ विजयी
१० रेसम बहादुर राना सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) ४०७ -
१० चक बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) ३७३ -
१० रत्‍न वहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०५ -
११ भवानी प्रसाद लामिछाने वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ नेपाली काँग्रेस ८२१ विजयी
११ ऋषि कुमारी पराजुली वडा अध्यक्ष महिला ४९ नेकपा (एमाले) ३२९ -
११ टौ माया सार्की वडा अध्यक्ष महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४६ -
११ नेत्र नारायण अर्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७ -
११ सविता देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ७३२ विजयी
११ हिमा कुमारी घर्ती महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ३८४ -
११ सिर्जना वि.क. महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५ -
११ याम माया सापकोटा महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
११ सुनिता सापकोटा दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ७७४ विजयी
११ सम्झना नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २३ नेकपा (एमाले) ३३८ -
११ माया बि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७ -
११ मनोज पौडेल सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ७४२ विजयी
११ उदय राज अर्याल सदस्य पुरुष ७० नेपाली काँग्रेस ६४४ विजयी
११ केशव बहादुर अर्याल सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ४३५ -
११ सन बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ३५९ -
११ याम बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५८ -
११ अमर बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८ -
११ तुल बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ६७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७ -
१२ दुत प्रसाद गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ३७३ विजयी
१२ खेम बहादुर गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३०५ -
१२ भगवान के.सी. वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ -
१२ गिता चन्द महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३७४ विजयी
१२ रेम कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस ३०३ -
१२ भि माया गुरुङ्ग महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
१२ शान्ति नेपाली महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) -
१२ तुलसी दमै दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ३७५ विजयी
१२ कला वति कमिनी दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ३०१ -
१२ सिता वि.क दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) -
१२ टेक बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ४० नेकपा (एमाले) ३७४ विजयी
१२ गञ्ज सिंह गुरुङ सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ३७० विजयी
१२ नेत्र बहादुर चन्द सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २९१ -
१२ कुम बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस २९० -
१२ आस बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ -
१२ ठग बहादुर गुरुङ्‍ग सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
१३ ख्याम नारायण अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) १७३६ विजयी
१३ शुक नारायण सुवेदी वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ८१९ -
१३ श्याम प्रसाद अर्याल वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६० -
१३ नुवा दत्त पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ७७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
१३ बिष्णुमाया अधिकारी महिला सदस्य महिला ६१ नेकपा (एमाले) १६८५ विजयी
१३ उमा देवी तिवारी महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ८३१ -
१३ नन्द कुमारी ढकाल (न्यौपाने) महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८५ -
१३ उमा देवी बस्याल दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) १६९४ विजयी
१३ देव कुमारी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ८३१ -
१३ गिता सापकोटा दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७६ -
१३ जुद्ध बहादुर थापा (मगर) सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) १६९८ विजयी
१३ मोहन बहादुर रोका सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) १६३० विजयी
१३ देवेन्द्र कुमार थापा सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ८३० -
१३ दुर्गा वहादुर रोकाहा क्षेत्री सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ७९६ -
१३ धन वहादुर रोकाहा सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७० -
१३ मुहमद अलि सदस्य पुरुष ७० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६१ -
१३ हुम नाथ अर्याल सदस्य पुरुष ७२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७ -
१३ तोय बहादुर माझी सदस्य पुरुष ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३२ -
१४ शेष राज ढकाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) १२८० विजयी
१४ हुम नाथ ढकाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ९१२ -
१४ मह दत्त शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५ -
१४ मुहमद सत्‍तार वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७ -
१४ बत्ति जि.टी महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) १२१४ विजयी
१४ दुर्गा कुमारी के.सी. महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ९८० -
१४ हरी कला शर्मा महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५ -
१४ भिम कुमारी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ५९ नेकपा (एमाले) १२२० विजयी
१४ चिजा दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ९५० -
१४ सावित्री दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५ -
१४ तिल कुमारी देबकोटा सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) १२०० विजयी
१४ जलाल दिन मिया सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ११७१ विजयी
१४ अग्नी प्रसाद भण्डारी सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस १०२७ -
१४ अनुवर अलि सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ९२६ -
१४ धन कुमारी ढकाल सदस्य महिला ७८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५० -
१४ महमद रफिक सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

पुतलीबजार नगरपालिका स्याङ्जा जिल्लाको सदरमुकाम स्याङ्जा बजारमा अवस्थित नगरपालिका हो । २०५३ सालमा, साविकका स्याङ्जा पुतलीबजार, करेन्डाँडा, सतुपसल, गणेशपुर र चण्डीकालिका गरी पाँच वटागाउँ विकास समितिहरु मिलेर यस नगरपालिकाको स्थापना भएको हो । नेपाल सरकारको २९ फागुन २०७३को निर्णय बमोजिमराज्यको पुन संरचनमा यसपुतलीबजार नगरपालिकामा साविकका टक्सार, पौवैगौडे, ठुलाडिही, बहकोट, कोल्मा, ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १४७.२१ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६९.७ %
महिला साक्षरता दर ८७.९ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- पुतलीबजार नगरपालिका 11882 19638 25238 44876
- 1 पुतलीबजार 1 1904 3210 3530 6740
- 2 पुतलीबजार 2 502 840 1138 1978
- 2 राङभाङ 1–3
- 3 पुतलीबजार 3–5 1463 2440 3029 5469
- 4 पुतलीबजार 6,7 772 1261 1614 2875
- 5 पौवेगौडे 1–9 805 1224 1659 2883
- 6 टक्सार 1–9 529 870 1191 2061
- 7 ठूलाडिही 1–9 874 1376 1849 3225
- 8 बहाकोट 1–9 448 764 967 1731
- 9 कोल्माबराहचौर 1–9 443 738 985 1723
- 10 पुतलीबजार 12 710 1247 1489 2736
- 10 राङभाङ 9
- 11 पुतलीबजार 13 668 1081 1510 2591
- 12 पेल्काचौर 1,2,4–8 362 703 867 1570
- 13 पुतलीबजार 10,11 1356 2205 3077 5282
- 14 पुतलीबजार 8,9 1046 1679 2333 4012

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था