ताजा खबर

सर्केश घलान

मेयर
९८५५०८८६८८

धन माया स्यांतान

उप-मेयर
९८५५०८९६८८

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
सर्केश घलान अध्यक्ष पुरुष ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२२१ विजयी
राज कुमार तिमल्सिना अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) ३०८६ -
चोक बहादुर ठाडा मगर अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३०३७ -
दिल बहादुर बल अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३४२ -
खड्क बहादुर राना मगर अध्यक्ष पुरुष ३८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १३ -
मान वहादुर पाटा मगर अध्यक्ष पुरुष ४४ स्वतन्त्र -
सुदर्शन प्रसाद घिमिरे अध्यक्ष पुरुष ४७ स्वतन्त्र -
नया बहादुर थोकर अध्यक्ष पुरुष ३३ स्वतन्त्र -
धन माया स्याङतान उपाध्यक्ष महिला ३८ नेकपा (एमाले) ३१४४ विजयी
वच्चु गोले (खड्का) उपाध्यक्ष महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१४० -
सुमित्रा राई उपाध्यक्ष महिला ३४ नेपाली काँग्रेस ३०२० -
उमा कुमारी मोक्तान उपाध्यक्ष महिला २२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३५१ -
ठगेन्द्र वाईबा वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ३३६ विजयी
यहुन्ना राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३२ -
भिम कुमार राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) २१५ -
संजय राई वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८१ -
चिनी माया लोप्चन महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ३३१ विजयी
बुद्धि माया राइनी महिला सदस्य महिला ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२२ -
सविता योञ्जन महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (एमाले) २२७ -
रण माया राई महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६३ -
नन्द कुमारी दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस ३४३ विजयी
मिठु माया कामी दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ३२४ -
डिल माया वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २२८ -
चन्द्र माया दर्जी दलित महिला सदस्य महिला २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५७ -
बखत वहादुर राई सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ३३८ विजयी
काजी मान भोलन सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३३१ विजयी
उज्वल लामा सदस्य पुरुष ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१० -
ज्ञान बहादुर राई सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०७ -
अर्जुन कुमार राई सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) २३५ -
मिलन थोकर सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) २१४ -
लोक बहादुर राई सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६४ -
मान बहादुर थोकर सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५२ -
जगत बहादुर लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ६०५ विजयी
जनक बहादुर पहरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२५ -
हर्क बहादुर गोले वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ३९० -
शरण काजी श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०७ -
सुमित्रा रायमाझी महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस ५९८ विजयी
शुशिला माया राई महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१८ -
तिर्थ माया राई महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ४०९ -
लिल माया थापा महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९४ -
विष्‍‍णु माया वि.क दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ५९३ विजयी
डोली माया धनुकी दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२१ -
ज्योती विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ३९८ -
कमला माया सिन्‍च्‍युरी दलित महिला सदस्य महिला ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९४ -
रुप बहादुर राना सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ६०७ विजयी
कामी सिं भोलन सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ६०४ विजयी
कुमार पाख्रिन सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३६ -
किशोर कुमार राई सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९९ -
लक्षु पहरी सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ३९६ -
शंकर मान बोम्‍जन सदस्य पुरुष २९ नेकपा (एमाले) ३८८ -
काजी मान पहरी सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८१ -
पूर्ण बहादुर राई सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७९ -
वल बहादुर पाख्रिन वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१४ विजयी
वावु लाल गोले वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) २५५ -
सुन जीत भोम्जन वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस १३५ -
लिला बहादुर वाईवा वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -
भगवती माया माझी महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३११ विजयी
जानुका माया दोङ महिला सदस्य महिला २८ नेकपा (एमाले) २५७ -
कान्छी माया तामाङ महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस १३८ -
सन्चली माया पाख्रिन महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -
बिष्णु माया बि.क दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) -
हउरे माझी सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०५ विजयी
बिर बहादुर लामा सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०५ विजयी
चन्द्र मान माझी सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) २५५ -
सुक बहादुर थिङ्ग सदस्य पुरुष ४० नेकपा (एमाले) २४८ -
विजय जिम्बा सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस १४० -
सिद्ध बहादुर माझी सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस १३३ -
सन्त बहादुर थिङ्ग सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४३ -
गणेश सिंतान सदस्य पुरुष २४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४३ -
रहर सिं थिङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७७ विजयी
टेक बहादुर पाख्रिन वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) २३४ -
इन्द्र बहादुर थिङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस १२० -
सिता राम माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ -
तारा बहादुर फेवाली वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
सन्दिपा घिसिङ महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८४ विजयी
अनिता दर्लामी महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) २५५ -
सुनिता पहरी महिला सदस्य महिला ६७ नेपाली काँग्रेस १२४ -
सिता ग्यालन महिला सदस्य महिला २६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ -
उर्मिला वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७९ विजयी
सेती माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६९ नेकपा (एमाले) २२६ -
शुशिला विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २२ नेपाली काँग्रेस १२५ -
गोपिनी माया वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७८ -
यान बहादुर पाख्रिन सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८३ विजयी
भुमि लाल माझी सदस्य पुरुष ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८२ विजयी
कर्ण बहादुर पाख्रिन सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) २२७ -
देवलाल सिं गोले सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) २२३ -
दल बहादुर फेवाली सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस १२७ -
जित बहादुर माझी सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस १२४ -
मेजर मान मुक्तान सदस्य पुरुष ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८० -
यमध्वोज बल सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७७ -
बुद्धि मान माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५३ विजयी
डेनडीजन लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ३४० -
तिलक बहादुर माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २०८ -
पंच विर रुम्बा वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६८ -
सिता राई महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६५ विजयी
सीता माया लामा महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) ३१० -
जानकी जर्घा महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस २०५ -
संच माया तितुङ महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७८ -
फुल माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६० विजयी
सुकु माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (एमाले) ३२९ -
सुवि माया बि‍‍.क. दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस १७८ -
दिल कुमारी बिश्बकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८० -
बिजय कुमार भ्लोन सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५८ विजयी
राम सिं गोले सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५६ विजयी
बिरेन्द्र गोले सदस्य पुरुष २९ नेकपा (एमाले) ३१८ -
विरेश माझी सदस्य पुरुष २५ नेकपा (एमाले) ३१० -
चिज कुमार परियार सदस्य पुरुष २४ नेपाली काँग्रेस १९४ -
इन्‍‍द्र बहादुर घलान सदस्य पुरुष ३१ नेपाली काँग्रेस १९४ -
नाङसाल माया थोकर सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८५ -
प्रेम बहादुर धोङ सदस्य पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ -
धुव्र थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४४५ विजयी
धन बहादुर लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ३९२ -
कुवेर सिं थोकर वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ३४७ -
लक्ष्मण बहादुर लामिछाने मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६७ -
जुन माया भोम्जन महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३१ विजयी
सरस्वती स्याङतान महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (एमाले) ३९५ -
सुमती आले महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस ३७१ -
दिल माया डिम्‍डोङग महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५३ -
सानु माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४२३ विजयी
सिता कुमारी वि.क दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३८६ -
कमला दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ३६४ -
शान्ती वि‌ क दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५४ -
जसकिर घिसिङ सदस्य पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१७ विजयी
छेवाङ स्याङ्तान सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१५ विजयी
आइत मान गोले सदस्य पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ३८३ -
ओम बहादुर घलान सदस्य पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस ३६१ -
शम्भु राई सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३६१ -
रोम बहादुर स्याङतान सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (एमाले) ३५९ -
बली कुमार राई सदस्य पुरुष ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९६ -
जनक बहादुर थिङ सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५३ -
डिल्ली प्रसाद घोरसाइनी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ४५४ विजयी
ललित बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) ४४९ -
जित बहादुर भोलन वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७४ -
औतार सिं भ्लोन वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९१ -
श्रृजना थिङ गोले महिला सदस्य महिला २२ नेकपा (एमाले) ४४७ विजयी
शान्‍ती माया रुम्‍बा महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस ४४३ -
पम्फा कुमारी ब्रामु महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८१ -
अनिशा श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९१ -
समिक्षा विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाली काँग्रेस ४४८ विजयी
मिठुमाया वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) ४४७ -
कमला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७९ -
कृष्ण माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९१ -
कनक बहादुर राई सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ४४८ विजयी
राम बहादुर आले सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ४४८ विजयी
चेत बहादुर पुलामी सदस्य पुरुष ४० नेकपा (एमाले) ४४३ -
जय बहादुर लोप्चन सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ४४२ -
पाल्देन दोर्जे लोप्चन सदस्य पुरुष २८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८२ -
पूर्ण बहादुर आले सदस्य पुरुष ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७३ -
जय बहादुर रुम्बा सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९२ -
लिला कुमार आले सदस्य पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८० -
धन बहादुर योन्जन वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (एमाले) ३६३ विजयी
इन्‍द्र मणी तिमल्‍सिना वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३८ -
चतुर मान नेगी वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस २८९ -
शेर बहादुर थोकर वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८२ -
विष्णु माया तिमल्सिना महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ३७५ विजयी
अप्सरा लोप्चन महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३११ -
जगत कुमारी थिङ महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०१ -
सुन्तली माया थोकर महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८६ -
सरिता बिश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ३७१ विजयी
निर्मला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ३१० -
श्रृजना दियाली दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९९ -
कमला माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९३ -
सोम बहादुर नेगी सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ३६८ विजयी
जित बहादुर रुम्‍बा सदस्य पुरुष ७१ नेकपा (एमाले) ३५८ विजयी
सूर्य मान थोकर सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ३२० -
शुक्र राज पाख्रिन सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ३१८ -
पुर्ण बहादुर भोम्जन सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०२ -
धन बहादुर पाख्रिन सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९२ -
राम बहादुर थिङ सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९० -
मान बहादुर नेगी सदस्य पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७४ -
मदन कुमार दुरुङ्च्याङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) ५६९ विजयी
खड्क बहादुर राना मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ४४६ -
भिम बहादुर थिङ तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८१ -
पूर्ण सिं पाख्रिन तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८२ -
पूर्ण माया पाख्रिन तामाङ महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ५५० विजयी
ठुली माया डिम्डुङ महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ४३९ -
रिम्कि माया घलान महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८० -
विमला श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९९ -
सर्मिला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ५५६ विजयी
टिका कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ४३७ -
टह माया बिश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८२ -
उषा दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९४ -
खड्ग बहादुर भोम्जन सदस्य पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ५४८ विजयी
मठु पुलामी मगर सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ५४६ विजयी
कृष्ण वहादुर आले सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ४२३ -
जित मान बल लामा सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ४२३ -
सुर्ज बहादुर घलान सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८७ -
डोल बहादुर क्यापछाकी सदस्य पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८५ -
मान बहादुर आले सदस्य पुरुष ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११० -
रामकाजी राना मगर सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०६ -

साभार : निर्वाचन आयोग

मकवानपुरको पूर्वी क्षेत्रमा अवस्थित बाग्मति गाउँपालिकाको क्षेत्रफल३११.७९वर्ग कि.मिर जनसंख्या ३०४९५ रहेको छ । वडा नं. ४, झुरझुरेमा गाउँपालिकाको कार्यालय स्थापना गरिएको छ । समायोजन भएका साविकका गाविसहरुमा फापरबारी, राइगाउँ र बेतिनी गाविस रहेका छन् । गाउँपालिकाको सिमानामा पूर्वमा सिन्धुली, पश्चिममा बकैया, उत्तरमा ललितपुर र काभ्रे, दक्षिणमा बकैया गाउँपाकिला र रौतहट ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ३११.७९ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६३.४ %
महिला साक्षरता दर ४५.७ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- वाग्मती गाँउपालिका ५७३३ १४७२७ १५८६० ३०५८७
- 1 राईगाउँ 1_3 591 1476 1662 3138
- 2 राईगाउँ 4_7 825 2043 2226 4269
- 3 राईगाउँ 8,9 477 1458 1503 2961
- 4 फापरवारी 1 560 1470 1630 3100
- 5 फापरवारी 2 582 1522 1650 3172
- 6 फापरवारी 3,7,8 706 1621 1804 3425
- 7 फापरवारी 4,5 643 1642 1715 3357
- 8 फापरवारी 6,9 730 1736 1986 3722
- 9 वेतिनि 1_9 617 1667 1684 3351

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था