ताजा खबर

भुपेन्द्र श्रेष्ठ

मेयर
9851210270

दुर्गा देवी नेपाल

उप-मेयर
9741181911

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
भुपेन्द्र श्रेष्ठ अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) २९०५ विजयी
भक्त ध्वज बोहरा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस २७०७ -
विष्णु कुमार श्रेष्‍ठ अध्यक्ष पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४०४ -
नारायण पाण्डे अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५७ -
राम सुन्दर थामी अध्यक्ष पुरुष ३७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २२४ -
दुर्गा देवी नेपाल उपाध्यक्ष महिला ४५ नेकपा (एमाले) २८४९ विजयी
पदम कुमारी श्रेष्ठ उपाध्यक्ष महिला ५६ नेपाली काँग्रेस २६७५ -
सुनिता न्यौपाने उपाध्यक्ष महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३७३ -
निर्मला श्रेष्‍ठ उपाध्यक्ष महिला ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७६० -
कर्ण बहादुर खड्‍का वडा अध्यक्ष पुरुष ७९ नेपाली काँग्रेस २७३ विजयी
कुमार खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १६० -
गाउदेउ थामी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ९८ -
पदम बहादुर खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १९ -
कविता थामी महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस २७१ विजयी
ज्ञान माया थामी महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५६ -
धुम्मा खत्री महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ९७ -
साङ डोल्‍मा तामाङ महिला सदस्य महिला ४६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १४ -
मान कुमारी वि.क दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस २७५ विजयी
दिल कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४८ -
कल्पना कामी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) १०१ -
कल्पना कामी दलित महिला सदस्य महिला २५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १६ -
छत्र बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस २८० विजयी
विर बाहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस २६५ विजयी
मन कुमार जिरेल सदस्य पुरुष २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४४ -
धन काजी तामाङ सदस्य पुरुष ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १४३ -
सुविन्द्र गुरुङ सदस्य पुरुष ४० नेकपा (एमाले) ११६ -
लाल प्रसाद तिमल्सिना सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) १०५ -
मान बहादुर थामी वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेकपा (एमाले) ४९२ विजयी
रमेश राउत वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ३६५ -
गोपाल गुरुङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१९ -
ऋषि प्रसाद सापकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२४ -
पेली थामी महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) ५३७ विजयी
स्वस्थानी गुरुङ महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३८९ -
सुनिता गुरुङ महिला सदस्य महिला २५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४० -
पुर्ण देवि घले महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९३ -
थुप्री कामी दलित महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ५२२ विजयी
रीमा रिजाल दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३६८ -
विष्णु माया रसाइली दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२८ -
शान्ती नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०० -
बम बहादुर राउत सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (एमाले) ५२२ विजयी
किरण थामी सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (एमाले) ५२२ विजयी
जंग बहादुर थामी सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ३९० -
तारा बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३७५ -
चित्र बहादुर गुरुङ सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२३ -
सुवास थामी सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४४ -
नेत्र बहादुर जिरेल सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३६ -
दिल कुमारी कार्की सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८८ -
सुन माया थामी सदस्य महिला २८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २७ -
सुक देव रिसाल वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेकपा (एमाले) ७४० विजयी
राम कुमार रिसाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ३८१ -
मोहन मान श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७५ -
शेर बहादुर लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५४ -
सावित्री कुमारी खत्री महिला सदस्य महिला ५७ नेकपा (एमाले) ७०९ विजयी
भगवती भण्डारी महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ४०८ -
धन माया तामाङ महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९६ -
खिल कुमारी सापकोटा महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९० -
मान कुमारी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ६९७ विजयी
सानु माया नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ३७८ -
ङयाउरी कामी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३७० -
गिता दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४१ -
वीर बहादुर श्रेष्र्ठ सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ६४१ विजयी
चन्द्र बहादुर थामी सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ६०७ विजयी
प्रवेश श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३९९ -
सूर्य नाथ डोटेल सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ३२६ -
विर्ष बहादुर थामी सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१८ -
गोरख बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१६ -
नुर्पु शेर्पा सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ३०७ -
शंकर बहादुर पहरी सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५८ -
भोटोलो थामी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ५३२ विजयी
टेक बहादुर गुभाजु वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३२३ -
बेल बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस १८२ -
राजेश थामी वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७१ -
कमला खड्का महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (एमाले) ५२६ विजयी
वेल मायाँ श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२८ -
ज्ञानी थामी महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस १५५ -
सुजिता थामी महिला सदस्य महिला २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११० -
सुन्तली तामी महिला सदस्य महिला ३६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
रीता खाती दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ५२८ विजयी
ज्ञानु दमाई दलित महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९५ -
कमला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस १५३ -
कल्पना नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८८ -
प्रकाश श्रेष्ठ सदस्य पुरुष २७ नेकपा (एमाले) ५७४ विजयी
खड्ग बहादुर गुभाजु सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ५६५ विजयी
मान बहादुर गुभाजु सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८८ -
जनक बहादुर थामी सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७५ -
देवा श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस १६९ -
सकुन्तया थामी सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस १५३ -
निर बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३६ -
उत्तम खड्का सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८९ -
रमेश थामी सदस्य पुरुष ४२ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२ -
बसन्त थामी सदस्य पुरुष २९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२ -
बिष्णु भक्त श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ७५० विजयी
बिर्ख बहादुर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६७० -
कृष्ण बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ५८४ -
भुषण श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९१ -
सुरेश श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४० -
अन्जु कुसुले महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ७४१ विजयी
पम्फा कुमारी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ५८ नेकपा (एमाले) ६७२ -
गोपी माया श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६२८ -
विष्णु माया श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९७ -
बाल कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस ७८४ विजयी
मसली घतानी दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (एमाले) ६५९ -
सुन्तली कामी दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५९२ -
ज्योती सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०० -
स्वरुपा रसाइली दलित महिला सदस्य महिला २३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १३ -
भिम बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ८१० विजयी
हाकु बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ७७८ विजयी
देव बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ६६६ -
विष्‍णु कुमार श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ६६४ -
दिपक श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५७३ -
मोहन कुमार कपाली सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४९५ -
डम्बर कुमार श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष २८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०१ -
जेम्स कुसुले सदस्य पुरुष २२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९५ -
राम चन्द्र बुढाथोकी वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेपाली काँग्रेस ४२४ विजयी
रत्न बहादुर बोहोरा वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) २५२ -
केशव बोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ४० स्वतन्त्र १७२ -
राम शरण बोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२३ -
प्रकाश वोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५ -
कमला खत्री महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ५९० विजयी
मिना बोहरा महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) ३३८ -
दिपा श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७५ -
देवकि दमाई (नेपालि) दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस ५७४ विजयी
लक्ष्मी राम्तेल दलित महिला सदस्य महिला २२ नेकपा (एमाले) ३२८ -
अस्मिता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९५ -
टेक बहादुर बोहरा सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ५९५ विजयी
भोला नाथ भट्टराई सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ५७७ विजयी
बल राम श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ३३६ -
नारन ध्वज खत्री सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ३३२ -
चेत बहादुर खड्का सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७२ -
जीत बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

हरिया पहाडहरु र जुगल अनि गौरी शंकर हिमाल लाई नियाल्दैत्रिपुरा सुन्दरी गाउँपलिकाप्रदेश नं. ३ अन्तर्गत मध्यमाञ्चल विकास क्षेत्रको वागमती अञ्चलको सिन्धुपाल्चोक जिल्लामा पर्दछ। यो गाउँपलिकाको कुल क्षेत्रफल ९४.२९वर्ग कि.मी. छ । ताैथलीकाे हजार बर्ष पूरानाे त्रिपुरासुन्दरी मन्दिरकाे नामबाट यस गाउँपालिकाकाे नामाकरण गरिएकाे हाे । यो गाउँपालिका६ वटा गाविसहरुर साबिक वडा नं क्रमश: घोर्थली(५-९), चोकटी(१-९), ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ९४.२८ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६६.४ %
महिला साक्षरता दर ५३.९ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- त्रिपुरासुन्दरी गाँउपालिका ३३९५ ६२४३ ६९८२ १३२२५
- 1 घोर्थली 5_9 272 577 540 1117
- 2 चोकटी 1_9 627 1,163 1,334 2,497
- 3 धुस्कुन 1_9 759 1,336 1,590 2,926
- 4 पिस्कर 1_9 538 1,115 1,171 2,286
- 5 तौथली 1_9 776 1,255 1,507 2,762
- 6 टेकनपुर 1_9 422 769 840 1,609

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था