सात वर्षपछि रोपाइँ हुँदै माझीबेतीमा


सात वर्षपछि रोपाइँ हुँदै माझीबेतीमा

श्रावण १२, सिन्धुपाल्चोक — इन्द्रावती गाउँपालिका–११ को बोडेगाउँस्थित माझीबेतीमा पछिल्ला वर्ष धानको बीउ छुपुछुपु पार्दै ‘असारे भाका’ हालेको दृश्य निकै दुर्लभ भएको थियो । इन्द्रावतीले उर्वर खेत बाढीले बढारेर बगर बनाइदिएको थियो ।

पूरा पढ्नुहोस्

ताजा खबर

सात वर्षपछि रोपाइँ हुँदै माझीबेतीमा

श्रावण १२, सिन्धुपाल्चोक — इन्द्रावती गाउँपालिका–११ को बोडेगाउँस्थित माझीबेतीमा पछिल्ला वर्ष धानको बीउ छुपुछुपु पार्दै ‘असारे भाका’ हालेको दृश्य निकै दुर्लभ भएको थियो । इन्द्रावतीले उर्वर खेत बाढीले बढारेर बगर बनाइदिएको थियो ।


श्री बंश लाल तामाङ

मेयर
९८५१०६३९३२ ९८६०६७४४३२

श्री मीरा अधिकारी लामा

उप-मेयर
9808070820

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
वंशलाल तामाङ अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस ५३६५ विजयी
झम्क नाथ नेपाल अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ५१६५ -
चिरिन्जिवी आचार्य अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५८९ -
दइन्द्र बहादुर ठकुरी अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१० -
मिरा लामा उपाध्यक्ष महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ५१९१ विजयी
सरस्वती अधिकारी उपाध्यक्ष महिला ३७ नेकपा (एमाले) ५०७९ -
विस माई तामाङ उपाध्यक्ष महिला २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६९६ -
सावित्री दनुवार उपाध्यक्ष महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८२३ -
श्री लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ३३१ विजयी
चिन लाल तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेकपा (एमाले) २९१ -
दावा तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७७ -
मान बहादुर भारती वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७८ -
अष्ट माया तामाङनी महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ३२९ विजयी
गंगा माई तामाङ महिला सदस्य महिला ५४ नेकपा (एमाले) २८५ -
मन कुमारी आले महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६५ -
विवि लक्ष्मी तामाङ महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८७ -
लक्ष्मी सुनार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ३३१ विजयी
रंग माया सुनार दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) २८८ -
राम माई सुनार दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६७ -
मोहन कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८१ -
ग्याल्वो तामाङ सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३२९ विजयी
सागर तामाङ सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ३२४ विजयी
लाक्पा शेर्पा सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) २९३ -
मन बहादुर मगर सदस्य पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) २९२ -
असामान तामाङ सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६८ -
दोर्जे घिसिङ सदस्य पुरुष २३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६५ -
छवि लाल तामाङ सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८० -
तुल बहादुर थापा मगर सदस्य पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७७ -
विर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५६ विजयी
राम शरण गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ३१७ -
दल बहादुर भारती वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस १३८ -
देव कुमार मल्ल ठकुरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३५ -
सुन्तली तामाङ महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) ३०२ विजयी
रिता दुलाल थापा महिला सदस्य महिला २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८७ -
रती कुमारी थापामगर महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस २१६ -
धन कुमारी ठकुरी महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११६ -
रिता सुनार दलित महिला सदस्य महिला २२ नेकपा (एमाले) ३१३ विजयी
लक्ष्मी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०७ -
कलवती सुनार दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस १७१ -
देव कुमारी दमै दलित महिला सदस्य महिला ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३२ -
भरत मल्ल मल्ल ठकुरी सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ३०७ विजयी
शेर्पा गिरी सदस्य पुरुष ६९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९२ विजयी
लिला बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८६ -
राम बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) २८२ -
काले तामाङ सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस २०२ -
बलराम गिरी सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस १९१ -
कृष्ण बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३१ -
चित्र बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३० -
रामहरी भारती सदस्य पुरुष ४८ नेपाल पूर्वराष्ट्रसेवक लोकतान्त्रिक पार्टी १४ -
देव प्रसाद बानिया वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ३८५ विजयी
केदार बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ३२२ -
कुमार बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०५ -
बाबुराम बानीया वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ -
सर्मिला बानीया महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ३७४ विजयी
पार्वती थापा महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३०८ -
सीता अधिकारी महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०३ -
मान कुमारी खत्री महिला सदस्य महिला ६७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४३ -
कोपीला तिरुवा दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३७६ विजयी
डल्ली कामी दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ३०६ -
पार्वती तिरुवा दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०० -
मीठु वि.क दलित महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२ -
खयन्द्र बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ३९९ विजयी
हेम बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ३७६ विजयी
राम बहादुर वानीया सदस्य पुरुष ६७ नेकपा (एमाले) २८४ -
राज कुमार बखती सदस्य पुरुष २४ नेकपा (एमाले) २८० -
दिल बहादुर मगर सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०३ -
कृष्ण राज बानिया सदस्य पुरुष २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८७ -
केशव प्रसाद आचार्य सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ -
थम बहादुर थापा सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४६ -
जगत मान ताल्चाभडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ६०३ विजयी
भिमे लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ५०२ -
राम बहादुर अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७९ -
चक्र बहादुर अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१४ -
दया कुमारी मिश्र महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ६२९ विजयी
डोल्मो तामाङनी महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ५२५ -
सरिता भट्टराई (दाहाल) महिला सदस्य महिला २२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६३ -
निर्मला मगर महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६३ -
पातली दमिनी दलित महिला सदस्य महिला ६६ नेपाली काँग्रेस ५९९ विजयी
पार्वती दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ५३३ -
सोम कुमारी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५३ -
सुन्तली सुनुवार दलित महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५४ -
अर्जुन बहादुर अधिकारी सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ५८३ विजयी
लावाङ्ग लामा सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ५५४ विजयी
गोविन्द प्रसाद कोइराला सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ५२७ -
शिव प्रसाद सापकोटा सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ५०१ -
ठाकुर बहादुर अधिकारी सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७४ -
पासाङ लामा सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४५ -
सुन लामा सदस्य पुरुष ७७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८८ -
पदम बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७५ -
दुर्गा बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ५४७ विजयी
लक्ष्मण तिमिल्सिना वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) ५३९ -
बुद्धि प्रसाद आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५२ -
सरोज तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -
शोभना तामाङ महिला सदस्य महिला २७ नेकपा (एमाले) ५४७ विजयी
सानु माया हिमालय महिला सदस्य महिला ६७ नेपाली काँग्रेस ५२१ -
रोमी तामाङ महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३५ -
चन्द्र कुमारी आचार्य महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५८ -
सिता तिरुवा दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ५४२ विजयी
फुलमती सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ५०९ -
नन्द कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५८ -
जिठी सर्कीनी दलित महिला सदस्य महिला ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५६ -
रुद्र बहादुर कटुवाल सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ५९५ विजयी
देश बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) ५४५ विजयी
दिनेश खरेल सदस्य पुरुष २६ नेपाली काँग्रेस ४७५ -
मान बहादुर तामाङ्ग सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ४५२ -
दिनेश चन्द्र हिमालय सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६० -
धुर्व बहादुर कटुवाल क्षेत्री सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३८ -
टेक बहादुर कटुवाल सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७१ -
राकेश तामाङ सदस्य पुरुष २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६८ -
इन्द्र बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेकपा (एमाले) ५३८ विजयी
अनुप न्यौपाने वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ३३१ -
गोपी कुमार ठकुरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२९ -
पुण्य प्रसाद आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९५ -
मेनुका शाहीठकुरी महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ५०३ विजयी
शान्ती कोइराला (दुलाल) महिला सदस्य महिला २५ नेपाली काँग्रेस ३४५ -
वसन्ता कोइराला महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६२ -
सिर माया तामाङ महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ११२ -
मिठु नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ५३७ विजयी
सीता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ५१ नेपाली काँग्रेस ३०४ -
डम्बर कुमारी कमिनी दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६८ -
हेम कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८४ -
श्‍याम प्रसाद आचार्य सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ५६३ विजयी
सुकु मान तमाङ सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ४२६ विजयी
होम प्रसाद भट्टराई सदस्य पुरुष ५४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४४ -
भरत प्रसाद कोइराला सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस ३१५ -
ईश्‍वरी प्रसाद न्यौपाने सदस्य पुरुष ३४ नेपाली काँग्रेस २१९ -
येबु बहादुर शाही सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४७ -
शुकु मान तामाङ सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९१ -
राम बहादुर सिं ठकुरी सदस्य पुरुष ६५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८४ -
बीर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७४ विजयी
रामजी थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ४२९ -
बासु देव अधिकारी वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नेपाली काँग्रेस ३८९ -
ईश्‍वरी बहादुर सापकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३ -
नानी तामाङ महिला सदस्य महिला २८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४७३ विजयी
अम्बिका लामिछाने (दंगाल) महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ४२६ -
अम्बिका न्यौपाने महिला सदस्य महिला ५५ नेपाली काँग्रेस ३६१ -
तुलसी कार्की महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
मार्था रम्तेल दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५१ विजयी
सिता मिजार दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ४३९ -
सुक माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ३७२ -
तिलक बहादुर रोक्का सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५० विजयी
प्रकाश घिमिरे सदस्य पुरुष २६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४४० विजयी
टोम प्रसाद भट्टराई सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ४३२ -
सुजन तामाङ सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ४२१ -
डिल्ली प्रसाद भट्टराई सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस ३६४ -
मंगल दाश श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ३६२ -
डाला चन्द्र उपाध्‍याय सदस्य पुरुष ७४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६ -
डोङमा तामाङ सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३ -
धन बहादुर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ७९ नेपाली काँग्रेस ३६४ विजयी
केदार नाथ आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५५ -
सम्पुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (एमाले) २२१ -
पूर्ण बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
सुन माया तामाङ महिला सदस्य महिला २८ नेपाली काँग्रेस ३५३ विजयी
शुसिला तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२४ -
शुसिला आचार्य महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (एमाले) २५२ -
जुन माई सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ३५८ विजयी
अनिता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३१ -
शान्ता वयलकोटा दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) २४१ -
बखान सिंह तामाङ सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३५० विजयी
बिनोद प्रसाद सिग्देल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३५ विजयी
विक्रम श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३३ -
बुद्धि सागर चौलागाई सदस्य पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस ३३० -
हेम बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) २५१ -
बाबु राम नेवार (श्रेष्‍ठ) सदस्य पुरुष ४० नेकपा (एमाले) २२१ -
रन बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४ -
बाबु राम लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेकपा (एमाले) ४७३ विजयी
हर्क बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ३७६ -
उमा कान्त लम्साल वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१ -
सरस्वती श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ५९ नेकपा (एमाले) ४४७ विजयी
सीता मैनाली महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ३७९ -
मिना कमर महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९ -
सिता पोख्रेल दलित महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) ४६२ विजयी
टंक कुमारी बि.क दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ३७५ -
नर कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४ -
जित बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ४५० विजयी
राम प्रसाद लम्साल सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ४३९ विजयी
डिल बहादुर लम्साल सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ३७१ -
राजेन्द्र लाल श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३६८ -
रमेश श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२ -
नव राज लम्साल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६ -
१० जीवन कुमार थापामगर वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ६२४ विजयी
१० निइन्द्र प्रसाद आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (एमाले) ६२१ -
१० केशर बहादुर घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५७ -
१० निर राज साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ -
१० मन कुमारी तामाङ महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (एमाले) ६९६ विजयी
१० मुना तामाङ महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस ५७३ -
१० देवी मल्ल महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १६१ -
१० सन्त कुमारी तामाङ महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२ -
१० मञ्जु गतराज दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (एमाले) ६३९ विजयी
१० ढाका देवी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ५७४ -
१० कमला सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १७५ -
१० प्रतिमान माझी सदस्य पुरुष ३१ नेकपा (एमाले) ६५३ विजयी
१० विनोद थापा सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ६२८ विजयी
१० राम चन्द्र घिमिरे सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ५९४ -
१० अरुण कुमार भट्टराई सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ५७८ -
१० कमल प्रसाद दुलाल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १६३ -
१० विनोद आचार्य सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १५७ -
१० शिव राम नेपाल सदस्य पुरुष २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ -
११ मने माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ४२४ विजयी
११ रामजी माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ३९० -
११ शिव राम माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११९ -
११ कमला दनुवार महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ४२६ विजयी
११ पवित्रा न्यौपाने महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ३८३ -
११ इन्दिरा अधिकारी महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२ -

साभार : निर्वाचन आयोग

इन्द्रावती गाउँपालिका नेपालको पछिल्लो प्रशासनिक विभाजन अनुसार प्रदेश नं. ३ मा पर्दछ । इन्द्रावती गाउँपालिका भौगोलिक हिसाबले ८५०३४’३५” देखि ८५०४१’३४” र पूर्व देशान्तरसम्म २७०४२’१९” देखि २७०५२’०३” उत्तरी अक्षांशसम्म फैलिएर इन्द्रावती नदीको काखमा प्राकृतिक मनोरम संरचना सहित उच्च पहाडी क्षेत्रमा अवस्थित छ । १०५.११ वर्ग.कि.मी. क्षेत्रफल रहेकोयस इन्द्रावती गाउँपालिकाको उत्तरमा पाँचपोखरी ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १०५.०९ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ६७.९ %
महिला साक्षरता दर ५०.४ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- ईन्द्रावती गाँउपालिका 6213 13398 15146 28544
- 1 सिम्पालकाभे्र 1_9 608 1412 1365 2777
- 2 कुन्चोक 1_4 549 1077 1249 2326
- 3 कुन्चोक 5_9 378 752 889 1641
- 4 नवलपुर 1_9 797 1646 1825 3471
- 5 बाँडेगाउँ 4,6_9 660 1468 1609 3077
- 6 बाँडेगाउँ 1_3,5 500 1066 1210 2276
- 7 सिपापोखरे 1,4_8 472 999 1112 2111
- 8 सिपापोखरे 2,3,9 361 788 906 1694
- 9 भोटसिपा 1_4 369 758 939 1697
- 10 भोटसिपा 5_9 625 1326 1595 2921
- 11 भिमटार 1,9 371 826 996 1822
- 12 भिमटार 2_8 521 1258 1446 2704

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था