सिन्धुपाल्चोकमा आजदेखि लकडाउनः बजार सुनसान


सिन्धुपाल्चोकमा आजदेखि लकडाउनः बजार सुनसान

भदौ १, सिन्धुपाल्चोक - कोभिड– १९ को संक्रमण दैनिक बढ्दै गएपछि सिन्धुपाल्चोकमा आजदेखि लकडाउन गरिएको छ । बन्दाबन्दीका कारण आज जिल्लाका मुख्य बजार बिहानैदेखि सुनसान देखिएको छ ।

पूरा पढ्नुहोस्

ताजा खबर

सिन्धुपाल्चोकमा आजदेखि लकडाउनः बजार सुनसान

भदौ १, सिन्धुपाल्चोक - कोभिड– १९ को संक्रमण दैनिक बढ्दै गएपछि सिन्धुपाल्चोकमा आजदेखि लकडाउन गरिएको छ । बन्दाबन्दीका कारण आज जिल्लाका मुख्य बजार बिहानैदेखि सुनसान देखिएको छ ।


सभामुख सापकोटाको सुरक्षाकर्मीको सम्पर्कमा आएका सबैको कोरोना रिपोर्ट ‘नेगेटिभ’

साउन १८, काठमनण्डौ - सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाको स्वकीय सचिवालयका कर्मचारी र सुरक्षामा खटिएका सुरक्षाकर्मी सबैको कोरोना भाइरस रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । सभामुख सापकोटाको स्कर्टिङमा रहेको सवारी साधनमा खटिएका एक सुरक्षाकर्मीमा कोरोना पोजिटिभ देखिएपछि स्वास्थ्य प्रोटोकलअनुसार शुक्रबार सभामुख सापकोटासहित स्वकीय सचिवालयका कर्मचारी र सुरक्षाकर्मीको स्वाब संकलन गरी पीसीआर विधिबाट परीक्षण गरिएको थियो ।


सानो भन्दा सानो वर्गलाई समेत नगरपालिका छ भन्ने अनुभुति गराउन चाहन्छु

साउन १४, सिन्धुपाल्चोक - चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिकाका मेयर अमानसिं तामाङसँग,तीन वर्षको कार्यकालमा विभिन्न क्षेत्रमा गरिएका काम, भर्खरै सकिएको नगरसभा आदिलाई आधार मानि होमनाथ कट्टेल, प्रकृति घिमिरे र रुुकेस प्रधानद्वारा गरिएका कुराकानी :तपाईँ जनताको माग अनुसार हिड्नु हुन्छ कि पार्टीको निर्देशन अनुसार ?– मैले आफूले गर्ने सम्पुर्ण काम पार्टीको निर्देशनका साथ साथै जनताका पक्षमा पनि हुन्छ । मलार्ई दुबै पक्षको आवस्यकताछ ।


राष्ट्रपति र सभामुख बीच भेट

वैशाख २६,काठमाडौँ - राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीसँग सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले भेटवार्ता गर्नुभएको छ । राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा भएको आज सम्पन्न सो भेटमा राष्ट्रपति भण्डारीलाई सभामुख सापकोटाले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) का कारण उत्पन्न परिस्थितिमा विश्व स्वास्थ्य सङ्गठनको स्वास्थ्य मापदण्ड अनुसार संसद्का बैठक सञ्चालनको तयारी गरिएको जानकारी गराउनुुभएको थियो ।


अमान सिं तामाङ

मेयर
९८६५७०७७३७

जानुका पराजुली

उप-मेयर
९८६३६९७५२३

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
अमान सिंह तामाङ प्रमुख पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७७२९ विजयी
सोम बहादुर सापकोटा प्रमुख पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) ५८०६ -
केशव राज गिरी प्रमुख पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ४१७४ -
पुष्कर ढुङ्गेल प्रमुख पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९२५ -
कृष्ण बहादुर ठकुरी प्रमुख पुरुष ५७ नेकपा (माले) १२१ -
रेशम गिरी प्रमुख पुरुष ४८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ५३ -
पुण्य लाल श्रेष्‍ठ प्रमुख पुरुष ५९ स्वतन्त्र ४४ -
तिर्थ लाल तामाङ प्रमुख पुरुष २८ राष्ट्रिय जनमोर्चा १० -
जानुका पराजुली उपप्रमुख महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७७४२ विजयी
सीता थापा उपप्रमुख महिला २९ नेकपा (एमाले) ६३७६ -
शोभा उलक श्रेष्ठ उपप्रमुख महिला ५२ नेपाली काँग्रेस ३२१३ -
राधा कुमारी गिरी उपप्रमुख महिला ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२६१ -
रोशन राज गिरी उपप्रमुख पुरुष ४३ स्वतन्त्र ८२७ -
विष्णु वि.क. उपप्रमुख महिला ४९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३९ -
चित्र कुमारी श्रेष्ठ उपप्रमुख महिला ५२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १३ -
सानु कान्छा श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ७४० विजयी
यूव लाल श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५१७ -
दल बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस २३७ -
यम बहादुर भारती वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ -
शेर बहादुर लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ६० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
कमला पाध्या महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ७०५ विजयी
रिता खत्री महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५२७ -
फुल माई तामाङ महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस २३२ -
सरस्वती कार्की महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७ -
लोक माई तामाङ महिला सदस्य महिला ३३ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १९ -
मुना दमाई दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (एमाले) ७२३ विजयी
शिव कुमारी कामी दलित महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५१० -
सर्किनी वि. क. दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस २३५ -
मरिच मान तामाङ सदस्य पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ७२९ विजयी
रविन्द्र शर्मा सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ७१० विजयी
सुरेन्द्र कुमार श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५०४ -
सानु तामाङ सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४८९ -
सुकु राम लामा सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस २४७ -
कालु तामाङ्ग सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस २४१ -
दिपेन्द्र थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५२५ विजयी
नारायण बहादुर पौडेल वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेकपा (एमाले) ३३१ -
सुर्य प्रसाद सापकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८४ -
निर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस २७ -
चिन बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
सरस्वती तिमल्सिना महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८८ विजयी
थकु माया श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ३२६ -
गिता काफ्ले महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९० -
देब माया थापा महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ५४ -
विष्णु माया वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४८८ विजयी
विष्णु माया वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) ३२५ -
कल्पना नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९२ -
सन्त कुमारी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ४२ -
आइ दोर्जे लामा सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७१ विजयी
भिम बहादुर पराजुली सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४६० विजयी
भरत प्रसाद घिमिरे सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ३५२ -
प्रताप तामाङ सदस्य पुरुष २४ नेकपा (एमाले) ३३६ -
टंक विक्रम थापा सदस्य पुरुष २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८१ -
पुर्ण बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २७३ -
तेज बहादुर थापा(गोदार) सदस्य पुरुष ५३ नेपाली काँग्रेस ६२ -
भिम कुमारी पराजुली सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ५९ -
टेक बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ५०१ विजयी
लनाम लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०३ -
गेल बहादुर कटुवाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ११५ -
दल बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
योग माया थापा महिला सदस्य महिला ५२ नेकपा (एमाले) ४९१ विजयी
पिपला देबी ढुंगाना महिला सदस्य महिला ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०७ -
शोभा कटुवाल महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस १२१ -
कमला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ४९१ विजयी
सिवना नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१२ -
गोमा नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस १८३ -
खिक बहादुर थापा सदस्य पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ४८९ विजयी
रेशम बहादुर ढुंगाना सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ४७९ विजयी
केदार बहादुर कटुवाल सदस्य पुरुष ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१६ -
पोठे तामाङ सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९२ -
रेशम बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ११४ -
राजन कार्की सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १०४ -
जङ्ग बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६ -
चुडामणि नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०३९ विजयी
नेत्र काजी श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ३५८ -
डिल बहादुर नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस २३९ -
झम्क प्रसाद भण्डारी वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४४ -
होमा देवी राजभण्डारी महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०६२ विजयी
दुद लक्ष्मी श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (एमाले) ३३८ -
गोमा श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला २२ नेपाली काँग्रेस १९१ -
बिना देवी गौतम महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५० -
बुद्ध माया कामी दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १०३७ विजयी
मंगली सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ३३४ -
सुकु माया कामी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस २१६ -
चमेली नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६१ -
जय बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १००४ विजयी
जय राम स्वार सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९८५ विजयी
दिल नाथ न्यौपाने सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ३४६ -
नवराज श्रेष्ठ सदस्य पुरुष २५ नेकपा (एमाले) ३१४ -
दुर्गा बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ७३ नेपाली काँग्रेस २६७ -
युव राज सापकोटा सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस २६६ -
सोम छिरिङ तामाङ सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ -
कपिलमणी स्वार सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४१ -
नर मान श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८९७ विजयी
शिव श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (एमाले) ८७१ -
सोम छिरीङ तामङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस २०५ -
संसार श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९६ -
मंगली वि.क वडा अध्यक्ष महिला ५८ नेकपा (माले) -
मैती लामा महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८५३ विजयी
सानु माया गुरुङ महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ८५२ -
चमेली श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस २२१ -
टिका लक्ष्मी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९२ -
रोजीना घतानी दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८८० विजयी
कल्पना विक दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ८३१ -
लिला कुमारी वि.क दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाली काँग्रेस १६३ -
शर्मिला परियार दलित महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०४ -
प्रविन कुमार घले सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८७९ विजयी
कोमल बहादुर श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८४० विजयी
चन्द्र बहादुर घले सदस्य पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ७८३ -
विक्रम तामाङ सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) ७४० -
हिरो मणी श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१४ -
भिम बहादुर घले सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस १६६ -
सुनिता श्रेष्ठ सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस १६५ -
प्रेम बहादुर राउत सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२६ -
तोक बहादुर तामाङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेकपा (एमाले) ४५८ विजयी
हेम बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४३५ -
हरि चन्द्र कुँवर वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस २८४ -
मदन बहादुर रायमाझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३२ -
रामचन्द्र चुहान वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेकपा (माले) -
बाल कुमारी सापकोटा महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ५८८ विजयी
मिनु बुढाथोकी महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१५ -
नानी मैया तामाङ महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस १४८ -
राधा कुमारी थापा महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३१ -
सान्नानी पुरि महिला सदस्य महिला ४३ नेपाल पूर्वराष्ट्रसेवक लोकतान्त्रिक पार्टी २७ -
पुतली वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (एमाले) ५६४ विजयी
चिनी माया वि.क दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१६ -
बिनिता बि क दलित महिला सदस्य महिला २३ नेपाली काँग्रेस १७६ -
गिता नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४७ -
सेर बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) ५५३ विजयी
श्री बहादुर बस्नेत सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ५४२ विजयी
देब बहादुर बस्‍नेत सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४१५ -
मोहन बहादुर कामी सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६० -
श्याम तामाङ सदस्य पुरुष २७ नेपाली काँग्रेस २३४ -
गम्बीर बहादुर रीजाल सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस १४९ -
कृष्ण बहादुर कुँवर सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४७ -
गुम्वा घर्ती सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३१ -
उमा प्रसाद दुलाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७२५ विजयी
डम्वर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ५१८ -
थोप्चेन तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३९८ -
तुल्सी बहादुर दंगाल वडा अध्यक्ष पुरुष ७० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -
टली माया श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७०१ विजयी
लिला देवी दंगाल महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) ५०७ -
ललिता श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३५८ -
लक्ष्मी रिजाल महिला सदस्य महिला २२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६१ -
उर्मिला थापा दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७०५ विजयी
लिला नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २९ नेकपा (एमाले) ४७७ -
कुमारी नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ३६६ -
नानी मैया नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६४ -
कृष्ण प्रसाद दंगाल सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६४७ विजयी
हिरा मान तामाङ सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५६६ विजयी
भिम नारायण श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ५०४ -
राम बहादुर दुलाल सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ४६० -
सुर्ज मान तामाङ सदस्य पुरुष ५५ नेकपा (एमाले) ४५८ -
डम्बर बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ३९७ -
गंगा प्रसाद दुलाल सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११९ -
हिरा नाथ दुलाल सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८४ -
तिर्थ बहादुर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ६४८ विजयी
फूल मान तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेकपा (एमाले) ३२६ -
राम कृष्‍ण दंगाल वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८१ -
शेर बहादुर ठकुरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६२ -
टिका माया श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ५६ नेपाली काँग्रेस ६२३ विजयी
सानु मैया ठकुरी महिला सदस्य महिला ४० नेकपा (एमाले) ३५८ -
मन माया तामाङ महिला सदस्य महिला ५४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८२ -
टिका माया तामाङ महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४७ -
चन्द्र मायाँ नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ६२२ विजयी
निर्मला गजुरेल दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (एमाले) ३३३ -
सृजना वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८१ -
उजेली नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५७ -
कर्साङ तामाङ सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ६२५ विजयी
मान काजी तामाङ सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ६२१ विजयी
मन्ते तामाङ सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ३३४ -
रमेश बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) ३२९ -
टिका गिरी सदस्य पुरुष ६७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८३ -
धन बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६८ -
पुर्न बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६२ -
महेन्द्र तामाङ सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५२ -
विष्णु लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६२७ विजयी
दुर्गा राज गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ५०५ -
वरुण प्रसाद गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) १८७ -
मान बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७४ -
कुमार श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २६ -
आशा माया माझी महिला सदस्य महिला ४४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६१८ विजयी
विना माझी महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस ४९७ -
संगिता राना महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (एमाले) १९९ -
चरी माया तमाङ महिला सदस्य महिला ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३९ -
प्रिती भुजेल महिला सदस्य महिला २५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २५ -
मन माइ कामी दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६१२ विजयी
विष्णु माया लकान्द्री दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ५०७ -
उषा विक दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (एमाले) १९३ -
मेनुका सुन्दास (नेपाली) दलित महिला सदस्य महिला २४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५२ -
पार्वती नेपाली दलित महिला सदस्य महिला २९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २३ -
नारायण बहादुर पहरी सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५९० विजयी
१० वेल बहादुर महत वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) ५४८ विजयी
१० राम हरी तिम्सिना वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५३ -
१० रहर बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस २३९ -
१० रमेश कुमार खड्का वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०३ -
१० इन्दिरा बोगटी महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ५११ विजयी
१० पार्वती शाह महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५३ -
१० सुमित्रा पाठक महिला सदस्य महिला ५५ नेपाली काँग्रेस २१३ -
१० अनिता धिमाल महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७१ -
१० रुकु माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५० नेकपा (एमाले) ४९६ विजयी
१० अस्मिता वि.क दलित महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४६३ -
१० शान्ता कुरकुटी दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस १९८ -
१० विमला नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७० -
११ सुशिल बहादुर माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५६६ विजयी
११ माधव राज गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ५२३ -
११ अर्जुन माझी वडा अध्यक्ष पुरुष २८ नेपाली काँग्रेस २०१ -
११ च्याङवा योन्जन वडा अध्यक्ष पुरुष २७ स्वतन्त्र ३९ -
११ गोपिचन्द्र उपाध्याय वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ -
११ रिता गिरी महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५८१ विजयी
११ विन्दा गिरि महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ४०२ -
११ गोपिनी माझी महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस २७१ -
११ प्रमिला ठकुरी महिला सदस्य महिला २३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -
११ भगवती दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५८२ विजयी
११ इश्‍वरी वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (एमाले) ३८६ -
११ सिता वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस २८७ -
१२ ध्रुव राज गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेकपा (एमाले) ६३० विजयी
१२ दिपेन्द्र प्रसाद नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८२ -
१२ प्रेम राज गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५ -
१२ दुवा लाल श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ५५ -
१२ चक्र बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ स्वतन्त्र ४२ -
१२ विष्‍णु लाल श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ स्वतन्त्र १६ -
१२ पम्‍फा राना मगर महिला सदस्य महिला ५४ नेकपा (एमाले) ५८७ विजयी
१२ धामो तामाङ महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३५८ -
१२ संगिता भारती(गिरी) महिला सदस्य महिला २२ नेपाली काँग्रेस ९७ -
१२ सन्नानी खत्री महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ -
१२ मन माया गिरी महिला सदस्य महिला ४६ स्वतन्त्र १५ -
१२ सुन्तली कामी दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेकपा (एमाले) ६१६ विजयी
१२ पम्फा नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३६५ -
१२ मिना वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाली काँग्रेस ६१ -
१२ भगवती वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५८ -
१२ भरत गिरी सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८२ -
१२ चिप बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६१ -
१३ राम प्रसाद गौतम वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८१३ विजयी
१३ शुक्र राज प्याकुरेल वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेकपा (एमाले) ५८३ -
१३ हेम बहादुर नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाली काँग्रेस १४९ -
१३ कुल प्रसाद दाहाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ स्वतन्त्र ११२ -
१३ कमल बहादुर नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ -
१३ देवी प्रसाद दुलाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ स्वतन्त्र -
१३ सानु मैया थापा महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७६५ विजयी
१३ निरा गिरी महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ५६३ -
१३ देव माया श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ४० स्वतन्त्र १५० -
१३ सुन कुमारी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस १४८ -
१३ अन्जना चौलागाई महिला सदस्य महिला २२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४२ -
१३ शर्मिला नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७९९ विजयी
१३ फुल माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५९ नेकपा (एमाले) ५८१ -
१३ फूलमती रोक्का दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस १५० -
१३ ढाकादेवी भन्ने सुन्तली नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ -
१३ लिला बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७६५ विजयी
१३ विष्णु राना मगर सदस्य पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ६९६ विजयी
१३ गणेस प्रसाद ढुङ्गेल सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ५८४ -
१३ दिनेश बहादुर केसी सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ५४४ -
१३ राम कुमार दुलाल सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस १९६ -
१३ राजेन्द्र गिरी सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस १९३ -
१३ दिवाकर फुयांल सदस्य पुरुष ३५ स्वतन्त्र १६२ -
१३ डोप बहादुर पुरी सदस्य पुरुष ४३ स्वतन्त्र १०९ -
१३ खुस बहादुर दुलाल सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
१४ शेर बहादुर श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४९६ विजयी
१४ उद्धव नेपाल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ३४९ -
१४ विनोद तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस १६२ -
१४ रेशम बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ स्वतन्त्र १२ -
१४ तिलक बहादुर नेपाली वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १० -
१४ विष्णु माया तामाङ महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५३७ विजयी
१४ सरिता रिसाल महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३१८ -
१४ सरिता पराजुली (पुरी) महिला सदस्य महिला २३ नेपाली काँग्रेस १४९ -
१४ सरस्वती पोख्रेल महिला सदस्य महिला ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
१४ सर्मिला वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५११ विजयी
१४ विनिता वि.क, रसाइली दलित महिला सदस्य महिला २७ नेकपा (एमाले) ३१३ -
१४ असारी खाती दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस १५८ -
१४ भेष बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ४३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५०२ विजयी
१४ मिलन माझी सदस्य पुरुष ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४५९ विजयी
१४ ज्ञान बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ३५८ -
१४ शम्भु तामाड सदस्य पुरुष ३४ नेकपा (एमाले) ३५० -
१४ सिर बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस १५० -
१४ सूर्य बहादुर माझी सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १४१ -
१४ तुल राम सुनार सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -

साभार : निर्वाचन आयोग

चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका प्रदेश नं. ३ अन्तर्गत सिन्धुपाल्चोक जिल्लामा पर्दछ । यो नगरपालिका जिल्लाको सदरमुकाम पनि हो । यो नगरपालिकाको कुल क्षेत्रफल १६५.२५ वर्ग कि.मी. छ । यो नगरपालिका साविकका १० वटा गाविसहरु (चौतारा, पिपलडाँडा, कुबिन्डे, सानोसिरुबारी, स्याउले, बतासे, ईर्खु, कदमबास, साँगाचोक र ठुलो सिरूवारी गाविस) मिलेर बनाइएको छ । ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १६५.२५ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ७२.७ %
महिला साक्षरता दर ५६. %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका 10918 21844 25260 47104
- 1 स्याउले 1–9 833 1715 1915 3630
- 2 बतासे 1–5 616 1162 1379 2541
- 3 बतासे 6–9 536 1111 1230 2341
- 4 चौतारा 5,6 693 1447 1562 3009
- 5 चौतारा 3,4,7 1668 2997 3159 6156
- 6 चौतारा 1,2 737 1408 1759 3167
- 7 चौतारा 8,9 779 1462 1812 3274
- 8 ईखु 1–9 751 1555 1888 3443
- 9 कदमबास 1–9 834 1472 1900 3372
- 10 साँगाचोक 1,2,7 711 1402 1649 3051
- 11 साँगाचोक 5,8,9 775 1546 2038 3584
- 12 साँगाचोक 3,4,6 642 1363 1579 2942
- 13 ठूलोसिरुवारी 1–6 864 1687 2194 3881
- 14 ठूलोसिरुवारी 7–9 467 945 1161 2106

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था