२०० बिघामा पोखरी निर्माण हुँदै


२०० बिघामा पोखरी निर्माण हुँदै

भदौ ८ ,सर्लाही - जिल्लाको वाग्मती नगरपालिकाले नगरको दिगो विकास र समृद्धिको मेरुदण्डका रूपमा विकासको कामलाई तीव्रगतिमा अगाडि बढाएको छ । नगरपालिकाले गौरवको आयोजनाको रूपमा पोखरीको निमार्ण शुरु गरी दुई चरणको काम सम्पन्न गरेकोे हो ।

पूरा पढ्नुहोस्

ताजा खबर

२०० बिघामा पोखरी निर्माण हुँदै

भदौ ८ ,सर्लाही - जिल्लाको वाग्मती नगरपालिकाले नगरको दिगो विकास र समृद्धिको मेरुदण्डका रूपमा विकासको कामलाई तीव्रगतिमा अगाडि बढाएको छ । नगरपालिकाले गौरवको आयोजनाको रूपमा पोखरीको निमार्ण शुरु गरी दुई चरणको काम सम्पन्न गरेकोे हो ।


भरत कुमार थापा

मेयर
९८५४०३५२८८

लिला कुमारी मोक्तान

उप-मेयर
९८५४०६६१११

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
भरत कुमार थापा प्रमुख पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७२८१ विजयी
बिष्णु बहादुर मगर प्रमुख पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३४३ -
कृष्ण राज रायमाझी प्रमुख पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस २०१३ -
श्‍याम बावु यादव प्रमुख पुरुष २८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६५ -
माथवर सिह थापा प्रमुख पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ८४ -
पुर्ण माया प्रमुख महिला ५१ स्वतन्त्र ७० -
संजय सहनी प्रमुख पुरुष २४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ -
लीला कुमारी मुक्तान उपप्रमुख महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६३९४ विजयी
बिबा कुमारी नेपाल उपप्रमुख महिला ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४७७१ -
शान्ती देवी - उपप्रमुख महिला ३८ नेपाली काँग्रेस २१४५ -
सुमित्रा देवी महतो उपप्रमुख महिला ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४२८ -
मन कुमारी कामी उपप्रमुख महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ९३ -
अमिता कुमारी भट्ट उपप्रमुख महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६१ -
गम्भिर सिं पाख्रिन वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५६४ विजयी
इन्द्र बहादुर थापा मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५०८ -
धन बहादुर आले वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ३७५ -
रत्‍न बहादुर थापा वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ५३ -
सिता थापा महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६०६ विजयी
चन्द्रावती श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६०१ -
सुमित्रा कुमारी लुङगेली मगर महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस २१९ -
विन्‍दा थापा महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय जनमोर्चा १२ -
सावित्री कुमारी वि. क. दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९४ विजयी
विष्णु माया कामीनी दलित महिला सदस्य महिला ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५८९ -
होमा देवी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेपाली काँग्रेस २८५ -
दुर्गा बहादुर बुढाथोकी सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६३९ विजयी
विल बहादुर धिसिङ्‍ग सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५८३ विजयी
मेनुका कुमारी बुढाथोकी सदस्य महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५६० -
आइत सिह सदस्य पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५५२ -
चुडा बहादुर मैनाली सदस्य पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस २६२ -
भक्त बहादुर बोम्जन सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस २३१ -
बाबु राम भुजेल सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनमोर्चा ३४ -
डेमा लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५४७ विजयी
धन वहादुर जिम्बा वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१२ -
कर्ण वहादुर महत वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस २१८ -
राम प्रित मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
चन्द्र माया लामा महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४५३ विजयी
कमली माया स्याङतान महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४२८ -
सरिता कुमारी तिमल्सिना महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस २४५ -
सिता कुमारी परियार दलित महिला सदस्य महिला २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४६० विजयी
मन माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३७ -
पवित्ता कुमारी हजारी दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस २०८ -
दिपक थापा सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५१७ विजयी
बला बहादुर भण्‍डारी सदस्य पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४६२ विजयी
राम कुमार खड्का सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३६ -
प्रदिप भोलन सदस्य पुरुष २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१५ -
केशर बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस १९२ -
बुद्धिमान घिसिङ सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस १८६ -
कृष्‍ण बहादुर खड्‍का क्षेत्री सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
तिलक बहादुर मोक्तान वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६८६ विजयी
काली वहादुर वोहरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६७ -
धन देव लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस २३१ -
राजेन्द्र महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०६ -
रुपा बोम्जन महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६७३ विजयी
सुर्जे माया गोले महिला सदस्य महिला ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६४ -
लिला देवी महरा महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस २०८ -
विमला कुमारी सिंताल महिला सदस्य महिला २७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३१ -
हिरा वि क दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६६२ विजयी
यसोदा देवी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६४ -
राम दुलारी महरा दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाली काँग्रेस २०५ -
उर्मीला देवी दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२३ -
श्रीमान स्याङ्गतान सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६५८ विजयी
सहदेव महतो सदस्य पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६५५ विजयी
जोगीन्दर महतो कोइरी सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २७१ -
पुष्‍पा राज केपछाकी सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६९ -
ठगा राय सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस २०६ -
गरिब साह तेली सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ११५ -
निरो चौधरी सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०७ -
कृष्‍ण कुमार लामा वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५४२ विजयी
राम प्रसाद मैनाली वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३१ -
बुद्धि बहादुर बाँनियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २१८ -
राज कुमार महतो कोइरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०६ -
भगवान प्रसाद सापकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ स्वतन्त्र -
रामबती कुस्वार महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९२ विजयी
सुन माया आले महिला सदस्य महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१४ -
रमा देवी सुवेदि महिला सदस्य महिला ५७ नेपाली काँग्रेस १९८ -
जुना विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५७७ विजयी
आशा विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२० -
लिला देवी परियार दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस १७९ -
काले कुमारी देवी चमार दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०९ -
अन्त लाल कुश्‍वार सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५६४ विजयी
राम दयाल महतो सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५३६ विजयी
निर बहादुर भण्‍डारी सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२८ -
जगदिस महतो सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४०१ -
डोरनाथ खनाल सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस २४२ -
मीना कुमारी डिमडोङ सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस १४० -
राम गोबिन्द महतो कोइरी सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ९२ -
डिल बहादुर डिमडुङ सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ८२ -
कृष्ण बहादुर वाईबा वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७७१ विजयी
नरेश कुमार ग्राङजा मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७२३ -
लोक बहादुर दर्लामी वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस १६० -
शुभ माया मगर महिला सदस्य महिला ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७५४ विजयी
फुल माया घिसिङ्ग महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७२५ -
लक्ष्मी देवी दहाल महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस १५२ -
फुल कुमारी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७६४ विजयी
कौशिला वि क दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७१८ -
देवी माया दमाई दलित महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस १४९ -
भेष बहादुर पुलामी मगर सदस्य पुरुष ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७४५ विजयी
गंगा बहादुर खडका क्षेत्री सदस्य पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७४४ विजयी
कृष्ण बहादुर राई सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७०१ -
शिव माया खरेल सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६८२ -
इन्‍द्र वहादुर अधिकारी सदस्य पुरुष ७२ नेपाली काँग्रेस १७७ -
गणेश बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस १६५ -
खडग बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४८४ विजयी
पुष्प वहादुर खड्का वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९३ -
श‌कर बहादुर खडका वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस २८१ -
मीना कार्की महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५१४ विजयी
प्रीती पौडेल महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९६ -
सावित्रा भण्डारी महिला सदस्य महिला ३० नेपाली काँग्रेस २४१ -
कृष्‍ण माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५१७ विजयी
निर्मला कुमारी वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २८७ -
रिमा विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस २५१ -
कृष्‍ण बहादुर वाइवा सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५१४ विजयी
हरी मान योन्जन सदस्य पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५०० विजयी
मिन बहादुर राउत सदस्य पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९२ -
यम बहादुर मसाङगी सदस्य पुरुष २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७८ -
विजय कुमार मोक्तान सदस्य पुरुष ३४ नेपाली काँग्रेस २३९ -
राम बहादुर बस्‍नेत सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस २३८ -
दुर्गा बाहादुर हेन्जन वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५६६ विजयी
कुमार बहादुर घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३६ -
कुमार मणी राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेपाली काँग्रेस २३८ -
चीन माया कार्की महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९० विजयी
सञ्च कुमारी महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३२ -
फुल कुमारी देवी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाली काँग्रेस २१३ -
सुनिता सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९४ विजयी
मंज परियार दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३५ -
सावित्री कुमारी दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस २०६ -
रमेश लामा सदस्य पुरुष २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९८ विजयी
छवि लाल साह सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५७७ विजयी
केश बहादुर क्यापछाकी मगर सदस्य पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२० -
रामईश्‍वर साह सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८५ -
अर्जुन कुमार पौडेल सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस २२७ -
इन्दल प्रसाद महतो सदस्य पुरुष २७ नेपाली काँग्रेस २१३ -
मान वहादुर तमाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३८६ विजयी
डम्बर बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३७७ -
जंग बहादुर महतो कोइरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ३५४ -
राम प्रकाश महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ स्वतन्त्र ६५ -
सगम लाल महत्तो वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५ -
भाग नारायण मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११ -
भिम बहादुर खड्का वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ स्वतन्त्र -
आशा कुमारी खत्री महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४०८ विजयी
विष्णु कुमारी अधिकारी महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८१ -
लक्ष्मी श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस ३१५ -
किरण कुमारी ठाकुर महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४८ -
जीवछी हजारी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४१७ विजयी
अनिता देवी हजारी दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३७९ -
सुगान्धी कुमारी दलित महिला सदस्य महिला २५ नेपाली काँग्रेस ३२२ -
धरोहरी देवी चमार दलित महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४५ -
विश्व नाथ महतो सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४२८ विजयी
कृष्‍ण देव महतो सदस्य पुरुष ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४०७ विजयी
एम बहादुर कार्की सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४०१ -
कपलेश्‍्वर महतो सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३५१ -
राम दयाल - सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ३०१ -
लक बहादुर खडका सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस २७७ -
खुशिलाल राय सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४७ -
प्रदिप महरा चमार सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २८ -
राम बाबु दास वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५६ विजयी
दिनेश राय वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस २२७ -
भुवन प्रसाद निरौला वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १४५ -
भक्‍त बहादुर मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ स्वतन्त्र १२० -
प्रमोद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ बहुजन समाज पार्टी नेपाल ३९ -
महेन्द्र सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ -
सोमिन्‍द्र राय वडा अध्यक्ष महिला ६३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२ -
तारा कुमारी मगर महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६७ विजयी
मनतोरिया कुमारी - महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस २३२ -
भक्त माया मगर महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५६ -
ललीता कुमारी महिला सदस्य महिला २९ बहुजन समाज पार्टी नेपाल ५० -
जलसिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५९ विजयी
पानो देवी महरा दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस २२१ -
प्रेम शिला कुमारी दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५२ -
अनरिया देवी चमार दलित महिला सदस्य महिला ४७ बहुजन समाज पार्टी नेपाल ४३ -
विफिया कुमारी महरा दलित महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३४ -
विन्दा देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५ -
प्रमिला गौतम ढकाल सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५४ विजयी
हिर्दय मुखिया विन सदस्य पुरुष ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २३५ विजयी
राजेश महतो कोइरी सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस २२६ -
झखन राय सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस १८७ -
राम खेलावन महतो सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १४९ -
राम एकवाल महरा सदस्य पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३६ -
सुर्य नारायण महतो सदस्य पुरुष ३२ स्वतन्त्र ११७ -
धन बहादुर ब्लोन सदस्य पुरुष ५७ स्वतन्त्र १०८ -
कामेश्‍वर सिंह सदस्य पुरुष ५८ बहुजन समाज पार्टी नेपाल ५३ -
गौरी श‌कर महरा सदस्य पुरुष ४३ बहुजन समाज पार्टी नेपाल ४४ -
मान बहादुर लोप्चन सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ -
सोगारथ माली सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ -
१० जुगेर कादीर वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २११ विजयी
१० ओम नारायण श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २०५ -
१० चन्द्रदेव देवकोटा वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ स्वतन्त्र १७९ -
१० खड्ग ध्वज रोकाहा क्षेत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस १७८ -
१० शेख इजहार वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ स्वतन्त्र १० -
१० मिना कुमारी बस्नेत कार्की महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४३ विजयी
१० शुशिला कुमारी बाह्रकोटी महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २०२ -
१० दिल कुमारी गौतम महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस १६२ -
१० फुल कुमारी महिला सदस्य महिला ४४ स्वतन्त्र १४३ -
१० सिता माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४२ विजयी
१० निर्मला परियार संगुरे दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २०० -
१० विमला विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस १६० -
१० विमला कुमारी बस्नेत रिजाल दलित महिला सदस्य महिला ३४ स्वतन्त्र १५२ -
१० लक्ष्मी कुमारी पोखरेल सदस्य महिला ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५० विजयी
१० शेष सदुला सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २३७ विजयी
१० राम बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १९५ -
१० राम प्रवल महतो सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १९३ -
१० जित प्रसाद हुमगाँइ सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस १६८ -
१० सहदेव महतो सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस १५५ -
१० प्रेम प्रसाद चौलागाई सदस्य पुरुष ६२ स्वतन्त्र १३४ -
१० राम बहादुर गिरी सदस्य पुरुष ५९ स्वतन्त्र १२५ -
११ प्रदिप आचार्य वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६०२ विजयी
११ राजकुमार बुढाथोकी वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस २०२ -
११ सुर्या बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९४ -
११ हर्ख वहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ स्वतन्त्र १७ -
११ हिरा माया लोप्चन महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५७२ विजयी
११ उर्मिला बुढाथोकी महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस २१७ -
११ सिता घिमिरे महिला सदस्य महिला ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१६ -
११ सरिता कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५७० विजयी
११ शर्मिला नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २३१ -
११ सीता विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस १९३ -
११ आइते बोट सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५२७ विजयी
११ तिर्थ राज खडका सदस्य पुरुष ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५२६ विजयी
११ प्रकाश खत्री सदस्य पुरुष २६ नेपाली काँग्रेस २७८ -
११ राम बहादुर वोट सदस्य पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१८ -
११ विष्‍णु राम पाण्‍डे सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस २१४ -
११ प्रकाश चन्द्र दहाल सदस्य पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २०३ -
१२ ओम बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५३२ विजयी
१२ काजिराम कोस्वार वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३४७ -
१२ दिपक कुमार रानाभाट वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस १२४ -
१२ जित बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५ -
१२ विष्णु कुमारी कर्माचार्य महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५०१ विजयी
१२ टंक माया प्रसाई महिला सदस्य महिला ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३९३ -
१२ सुकमारी पाख्ररिङ्ग महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ८१ -
१२ फुल माया वाईवा महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४२ -
१२ बि माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५१० विजयी
१२ सुनिता कुमारी बि क दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८६ -
१२ रुक्मिणी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ८७ -
१२ मन माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४५ -
१२ जितेन्द्र दास कथवननिया सदस्य पुरुष ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४८२ विजयी
१२ विजार सिं घिसिङ्ग सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४७० विजयी
१२ शिव कुमार साह रौनियार सदस्य पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२१ -
१२ गोमा देवी रोका सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४११ -
१२ पुर्ण बहादुर जिम्बा सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ८३ -
१२ राजिनन्द दाश सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ७६ -
१२ लिलम देवी साह सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७ -
१२ सुक वहादुर पहरी सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

बागमती नगरपालिका नेपालको प्रदेश न. २ को रौतहट जिल्लामा अबस्थित छ ।बागमती नगरपालिकाको स्थापना २०७३ सालमा भएको हो । बागमती नगरपालिकामा कूल १२ वडा रहेका छन् । १०१ बर्ग कि.मि. को क्षेत्रफलमा फैलिएको बागमती नगरपालिकाको भु–आकृतिक स्वरुप करिब सबै जसो समतल रहेको छ भने यसको पूर्वमा हरिवन नगरपालिका र हरिपुर ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल २९.४२ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- बागमती नगरपालिका 7,984 19,593 20,806 40,399
- ढुङ्ग्रेखोला 1,2,4 971 2,284 2,488 4,772
- ढुङ्ग्रेखोला 5,6,7 632 1,434 1,580 3,014
- ढुङ्ग्रेखोला 8,9 876 2,241 2,332 4,573
- कर्मैया 7–9 696 1,783 1,898 3,681
- राजघाट 6–8 816 1,836 2,062 3,898
- राजघाट 4,5,9 566 1,319 1,489 2,808
- राजघाट 1–3 658 1,711 1,769 3,480
- शंकरपुर 3–5 660 1,614 1,727 3,341
- शंकरपुर 1,2,6,8 503 1,386 1,396 2,782
- १० शंकरपुर 7,9 508 1,285 1,332 2,617
- ११ कर्मैया 4–6 529 1,212 1,291 2,503
- 12 कर्मैया 1–3 569 1,488 1,442 2,930

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था