ताजा खबर

अभय कुमार सिंह

मेयर
९८४५१३४७४३

रामसखी देवी

उप-मेयर

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
अभय कुमार सिंह प्रमुख पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९०५ विजयी
कमलेश्‍वर कुमार सिन्हा प्रमुख पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ४३२७ -
राम बाबु दास कथवनिया प्रमुख पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७९३ -
उमेश कुमार सिंह प्रमुख पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५६६ -
शान्‍ती देवी रजक प्रमुख महिला ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) २९७ -
राम एकवाल हजारी प्रमुख पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२० -
गोपाल साह प्रमुख पुरुष ५८ नेपाली जनता दल ११२ -
चन्दन कुमार सिह‌ प्रमुख पुरुष ३८ स्वतन्त्र -
सुनिल कुमार सिँह प्रमुख पुरुष ४५ स्वतन्त्र -
गनेश प्रसाद सिंह प्रमुख पुरुष ६१ स्वतन्त्र -
नरेन्द्र प्रसाद सिंह प्रमुख पुरुष ३७ स्वतन्त्र -
श्‍याम बाबु दास प्रमुख पुरुष ३७ स्वतन्त्र -
रिवन्दर सहनी प्रमुख पुरुष ४० स्वतन्त्र -
सुरेश प्रसाद सिंह प्रमुख पुरुष ५८ स्वतन्त्र -
शशी नन्दन चौधरी प्रमुख पुरुष ४९ स्वतन्त्र -
विकास कुमार मिश्र प्रमुख पुरुष २८ स्वतन्त्र -
आलोक कुमार सिंह प्रमुख पुरुष ४८ स्वतन्त्र -
संतोष कुमार साह प्रमुख पुरुष २३ स्वतन्त्र -
राम सखी देवी उपप्रमुख महिला ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४८७१ विजयी
अनिता देवी उपप्रमुख महिला ५७ नेपाली काँग्रेस ४०८३ -
सार्धा देवी उपप्रमुख महिला ६८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४१० -
सुनीता देवी उपप्रमुख महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ९४९ -
राजेश कुमार सिंह उपप्रमुख पुरुष ३८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४३७ -
सोमरिया देवी उपप्रमुख महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५० -
पं‌कज कुमार साह उपप्रमुख पुरुष २२ नेपाली जनता दल १२९ -
राकेश झा उपप्रमुख पुरुष ४४ स्वतन्त्र -
सन्‍तोष कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस ४४१ विजयी
जगत नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३८० -
गणेश गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ७० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५१ -
नागेश्‍वर प्रसाद सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ स्वतन्त्र ९५ -
संजय गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
सुन्दर माला देवी सिह महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ४७८ विजयी
ललीता देवी साह महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४८ -
रोल्पा देवी चमार महिला सदस्य महिला ६५ स्वतन्त्र ५० -
ममता दास दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाली काँग्रेस ४३० विजयी
जानकी देवी - दलित महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६६ -
वबिता देवी दलित महिला सदस्य महिला ३७ स्वतन्त्र ५४ -
अनत साह तुरहा सदस्य पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ४४३ विजयी
ठगा मंडल धानुक सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ४२७ विजयी
विवेक कुमार सिंह सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४२ -
रामेश्‍वर कापड सदस्य पुरुष २६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३९ -
उमेश गिरी सदस्य पुरुष ५८ स्वतन्त्र १६२ -
विपत सहनी सदस्य पुरुष ७३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०१ -
राजदेव कापड सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९७ -
राजु रंजित कुमार सिह सदस्य पुरुष ३७ स्वतन्त्र ८४ -
शैलेन्द्र सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५२७ विजयी
रामनगिना सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३८२ -
नरेन्‍द्र कुमार सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३० -
रामनारायण सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९१ -
रतिभान सिह‌ वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ स्वतन्त्र ३९ -
हरेन्द्र सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ स्वतन्त्र -
बिभा देवी - महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५४२ विजयी
अनिता देवी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ३८२ -
पुष्पा देवी यादव महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४० -
देवकली देवी दलित महिला सदस्य महिला ५२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५३५ विजयी
सारधा देवी दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ३८९ -
गायत्री देवी दलित महिला सदस्य महिला ७० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४६ -
उषा देवी - दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८७ -
रघुनाथ सहनी सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५२७ विजयी
बैध नाथ राय सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५०० विजयी
उपेन्द्र साह कानु सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ४०३ -
भरत साह कानु सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ३७७ -
गौरी राय यादव सदस्य पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३६ -
शम्भु कुर्मी सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३० -
किसोर सहनी सदस्य पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८१ -
नागिन्द्र सहनी सदस्य पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १७१ -
सुशील कुमार मिश्र वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७१८ विजयी
आमोदानन्द मिश्र वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस १२६ -
सुरेन्द्र राम वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १७ -
सुधिर कुमार मिश्र वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ११ -
सुरेश झा वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
निरज कुमार शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष २७ स्वतन्त्र -
पवनकुमारी देबी महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६९८ विजयी
अनिता देवी महिला सदस्य महिला ७१ नेपाली काँग्रेस १४८ -
रेबिया देबी महिला सदस्य महिला ७२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३ -
रीना देवी कापड महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
निर्माला देवी दलित महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७०२ विजयी
चन्द्रिका देवी दलित महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस १३४ -
तेतरी देबी दलित महिला सदस्य महिला ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
धर्मेन्द्र कुमार झा सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६९० विजयी
संजीव कुमार श्रीवास्तव सदस्य पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६८१ विजयी
राम एकवाल महतो सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस १३९ -
बिरेन्द राय सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस १३७ -
रामवावु झा सदस्य पुरुष ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५ -
बिसुनदेब राम सदस्य पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
स‌जय कुमार झा सदस्य पुरुष ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
सुजय झा सदस्य पुरुष ४६ स्वतन्त्र -
राधेश्याम मिश्र सदस्य पुरुष ४४ स्वतन्त्र -
केशव झा वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ नेपाली काँग्रेस ५३४ विजयी
मनी भुषण सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७८ -
शिब प सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६३ -
शैलेन्द्र प्रसाद सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ स्वतन्त्र ४७ -
अभय कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ स्वतन्त्र १५ -
सकीना खातुन महिला सदस्य महिला ७३ नेपाली काँग्रेस ५८३ विजयी
सीता देवी महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३९ -
सुन्दरकला देवी महिला सदस्य महिला ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५७ -
सिरिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ६८ नेपाली काँग्रेस ५९५ विजयी
हेमा देवी दलित महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४६ -
बतही देवी दलित महिला सदस्य महिला ७८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६३ -
नागेश्‍वर राय यादव सदस्य पुरुष ७८ नेपाली काँग्रेस ५८९ विजयी
संजय कुमार सिंह सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ५८७ विजयी
विनोद साह सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४१ -
वीरझन राय सदस्य पुरुष ५९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३०७ -
बबिता देवी सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५६ -
हरिन्दर सहनी सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३८ -
मनोज मोहन कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष २५ नेपाली काँग्रेस ७४३ विजयी
हरिनन्दन प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७२ -
सत्य प्रकाश सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
गणेश प्रसाद कुशवाहा वडा अध्यक्ष पुरुष ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १८ -
धरखन साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाली जनता दल १४ -
प्रभाकर सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १० -
झगरु महरा वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ स्वतन्त्र -
महेश कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
सरीता कुमारी कुशवाहा महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस ७१७ विजयी
उर्मिला देवी महरा महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७२ -
विरवतिया देवी सुडी महिला सदस्य महिला ७२ नेपाली जनता दल ३६ -
रिता सि‌ह महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२ -
फुलन देवी - दलित महिला सदस्य महिला ६८ नेपाली काँग्रेस ७१७ विजयी
वविता कुमारी देवी दलित महिला सदस्य महिला ३१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७५ -
गिता देबी दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
अशोक कुमार सिंह सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ६८९ विजयी
वैद्यनाथ प्रसाद सिंह सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ६२९ विजयी
सुरेन्द्र महतो सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३८६ -
राम बाबु सिंह सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५८ -
सुवोध ठाकुर लोहार सदस्य पुरुष २८ नेपाली जनता दल ५९ -
धरीछन राय यादब सदस्य पुरुष ६७ नेपाली जनता दल ४३ -
कपिल देव यादव सदस्य पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
निर्मला सिंह राजपुत सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६ -
शशिकान्त मिश्र वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९१ विजयी
अनिता देवी सहनी वडा अध्यक्ष महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ४२८ -
शशिभुषण प्रसाद सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३९३ -
रामसागर ठाकुर वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) २६ -
उपेन्द्र राय यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
त्रीपुरारी शरण सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
कोशिला देवी महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९३ विजयी
विन्‍दु देवी - महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ४१६ -
इनर देवी कोइरी महिला सदस्य महिला ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४०३ -
मलभोगिया देवी साह महिला सदस्य महिला ७४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) २६ -
सुमिन्‍ता देवी दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५०४ विजयी
रिना देवी दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ४१८ -
उर्मिला देवी पासवान दलित महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३९६ -
रामबाबु महतो सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५१२ विजयी
नागेन्द्र साह सदस्य पुरुष २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४७६ विजयी
राम पुकार वैठा सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ४०८ -
त्रिभुवन ठाकुर सदस्य पुरुष ३४ नेपाली काँग्रेस ४०७ -
गणेश साह कानु सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३८४ -
सत्यनारायण बैठा सदस्य पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३५८ -
सोनेलाल साह सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) २४ -
दशई साह सदस्य पुरुष ७१ नेपाली जनता दल -
अवधेश मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६९७ विजयी
मनोज सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ५०६ -
कृष्ण कुमार शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १७१ -
लक्ष्‍मी महरा चमार वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५७ -
अवध किशोर सिहं वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ स्वतन्त्र १८ -
जितेन्द्र प्रसाद भुमिहार वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२ -
ब्रजमोहन कुमार सिहं वडा अध्यक्ष पुरुष २६ स्वतन्त्र -
मधुसूदन शर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ स्वतन्त्र -
जीवसी देवी मंडल वडा अध्यक्ष महिला ३६ स्वतन्त्र -
दिपेन्द्र प्रसाद सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
सन्झा देवी महतो महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६८६ विजयी
शैल देवी महिला सदस्य महिला ३७ नेपाली काँग्रेस ४६५ -
आशा देवी झा महिला सदस्य महिला २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) २११ -
परमशिला देवी महतो महिला सदस्य महिला ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६४ -
उम्रिला देवी महतो महिला सदस्य महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
राम परि देवी दलित महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६९२ विजयी
आनन्दी देवी राउत दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस ४८३ -
गौरी देवी दास दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १६६ -
प्रमिला देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९ -
राधिका देवी दलित महिला सदस्य महिला २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
धनपत महतो सदस्य पुरुष ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७०१ विजयी
सुरेन्द्र राउत सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६४५ विजयी
राम बालक ठाकुर सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ४९२ -
सिगेश्‍वर बैठा सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस ४९१ -
राधो महत्तो सदस्य पुरुष ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १७७ -
नन्द किशोर महतो सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १५५ -
नागेन्द्र ठाकुर सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९ -
सुरेश राउत सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५९ -
मु. अजरुद्धिन मियाँ सदस्य पुरुष २९ नेपाली जनता दल १७ -
बलदेव महरा सदस्य पुरुष ६९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १० -
रवि कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष २५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४६८ विजयी
उमेश महतो वडा अध्यक्ष पुरुष २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४५७ -
छेतनु साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस २७४ -
लालकिशोर पासवान दुसाध वडा अध्यक्ष पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२० -
मोहमद ईनुस - वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) ११९ -
लाल मोहन राय वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
राम ईश्‍वर साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ स्वतन्त्र -
रत्नेश कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ स्वतन्त्र -
जमुनी देवी महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४६८ विजयी
कान्ती देवी महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४६३ -
कृष्णा देवी महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस २८१ -
उर्मिला कुमारी साह महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) ११९ -
संझा ् देवी् महिला सदस्य महिला ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११६ -
ममता देवी महिला सदस्य महिला ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
सरीता देवी - दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४७० विजयी
मीना देवी दलित महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४६७ -
मैना देवी दुसाद दलित महिला सदस्य महिला ५८ नेपाली काँग्रेस २८३ -
शिला देवी दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) ११७ -
गायत्री देवी दलित महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११५ -
बिजुल बतिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
मोस्‍तकिम आलम सदस्य पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४६६ विजयी
कोमल कुमार ठाकुर सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४५७ विजयी
प्रविण कुमार साह सदस्य पुरुष २४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४४९ -
सिकेन्द्र हजारी सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४३४ -
कलाम वैठा सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २८४ -
राजमंगल महतो सदस्य पुरुष ५८ नेपाली काँग्रेस २७६ -
जग नारायण राउत सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) ११५ -
अर्जुन कुमार पंडित सदस्य पुरुष २५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११४ -
सुभान मिया धुनिया सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११३ -
राम कृपाल राउत सदस्य पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १०९ -
राम दरेश दास वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३९४ विजयी
मुनिल कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५६ -
कामेश्‍वर ठाकुर वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१७ -
मिसीन्दर चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १७० -
राम अजोधी महरा वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली जनता दल ४४ -
चन्द्र कला देवी महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५७ विजयी
मिना देवी महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०९ -
अमरावती देवी सहनी महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस २४६ -
अनिता देवी महिला सदस्य महिला ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १७१ -
कृष्णा देवी भुजेल महिला सदस्य महिला ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) १९ -
शान्ती दुसाधनी दलित महिला सदस्य महिला ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६८ विजयी
कोशिला देवि - दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०३ -
धनमन्ती चमैन दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस २३५ -
निर्मला देवी दलित महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९५ -
सिकिलिया देवी - दलित महिला सदस्य महिला ५८ नेपाली जनता दल ३३ -
अरविन्‍द मण्‍डल सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५६ विजयी
देवेन्द्र राय सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३० विजयी
माना चौधरी सदस्य पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२२ -
अवध किशोर सिंह सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस २४३ -
सीता राम साह सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस २३२ -
महेन्द्र साह सोनार सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १७६ -
रामश्रीठ सहनी सदस्य पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४६ -
१० दिनेश प्रसाद कुशवाहा वडा अध्यक्ष पुरुष २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५२८ विजयी
१० सिताराम सिहं वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३९७ -
१० नवल कुमार सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १९० -
१० अभिराम कुमार सिँह वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस १५५ -
१० देवेन्द्र सिंह राजपुत वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५ -
१० राज किशोर महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ५० स्वतन्त्र -
१० सविता देवी महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५०१ विजयी
१० सुमित्रा देवी महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१९ -
१० दुर्गा देवी महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २४० -
१० तेतरी देवी महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस १७१ -
१० मिरा देवी महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
१० सुशिला देवी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५०४ विजयी
१० वेदमिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१२ -
१० जय कुमारी देवी दलित महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २३७ -
१० लिलम देवी दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस १६६ -
१० पवित्री देवी दलित महिला सदस्य महिला ६९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२ -
१० अम्बुज चौधरी सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५११ विजयी
१० शम्भु साह सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४८५ विजयी
१० भोला साह कानु सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१८ -
१० महेन्द्र महतो सदस्य पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३०४ -
१० नागेश्वर महतो सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २३७ -
१० इन्द्रभुषण कुशवाहा सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२५ -
१० अरुण कुमार सिंह सदस्य पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस १६७ -
१० नन्द किशोर सिंह राजपुत सदस्य पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस १६३ -
१० चन्देश्‍वर वैठा सदस्य पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
१० श्रीदास तत्‍मा सदस्य पुरुष ६७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २२ -
११ योगेश्‍वर प्रसाद सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४१७ विजयी
११ गजेन्द्र नारायण सिंह वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ३०५ -
११ सुखलाल सहनी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४४ -
११ जया देवी महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४१३ विजयी
११ पानवति देवी महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस २७३ -
११ परमशिला देवी महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५१ -
११ गिचा चौधरी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८ -
११ माना देवी दलित महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४१३ विजयी
११ कौशिला देवी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाली काँग्रेस २७२ -
११ फूलकंचन देवी दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४८ -
११ मुनिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४५ -
११ जिवु राय यादव सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४०४ विजयी
११ सोना मण्डल सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७४ विजयी
११ महेश मण्‍डल सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस २७२ -
११ बशिष्‍ठ राउत सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस २४८ -
११ ठगा मण्‍डल द्यानुक सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३१ -
११ राम बाबु बैठा सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २०६ -
११ जोगेन्द्र सहनी सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३१ -

साभार : निर्वाचन आयोग

बलरा नगरपालिका प्रदेश नं. २ अन्तर्गत सर्लाही जिल्लामा रहेको छ । नेपाल सरकारको राज्य पुनसंरचना अनुसार २०७३ मा स्थापित नगरपालिका ११ वडामा विभाजन गरिएको छ । ४८.५५ वर्ग कि.मि. क्षेत्रफलमा फैलिएको नगरपालिकामा ८१५२ घरधुरी रहेको छ भने महिला २५२९६ र पुरूष २७६५९ गरी जनसंख्या ५२९९५ रहेको छ । पूर्वमा गोडैता ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ४८.५५ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- बलरा नगरपालिका 7,693 23,647 21,547 45,194
- हथिऔल 1–4,8 747 2,134 1,868 4,002
- हथिऔल 5,6,7,9 721 2,358 2,200 4,558
- बलरा 1–4 680 1,665 1,529 3,194
- बलरा 5–9 764 2,389 2,063 4,452
- अर्नाहा 1–9 639 2,102 1,872 3,974
- मिजरापुर 1–9 739 2,387 2,201 4,588
- डुमरीया 1–9 813 2,427 2,231 4,658
- गढहिया 3–9 749 2,257 2,135 4,392
- अचलगढ 1–9 642 2,008 1,862 3,870
- १० सुदामा 1–9 651 2,130 2,058 4,188
- ११ छटौना 1–9 548 1,790 1,528 3,318

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था