ताजा खबर

हरेराम यादव

मेयर
९८४२८५५३५६

बेचनी सरदार

उप-मेयर
९८५२८२१०३५

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
हरेराम यादव अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४०६८ विजयी
राम नारायण इसर राजधोव अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस २९७१ -
गनु प्रसाद साह (तेली) अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १०४३ -
राम भजु यादब अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १००० -
विरजा खंग(खत्वे) अध्यक्ष पुरुष ७५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३८४ -
पशुपती कुमार चौधरी अध्यक्ष पुरुष ३३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८६ -
बेचनी कुमारी सरदार उपाध्यक्ष महिला ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९३६ विजयी
भोलेश्‍वरी देवी चौधरी(थारु) उपाध्यक्ष महिला ५३ नेपाली काँग्रेस २६९७ -
देवकी देवी विश्‍वास उपाध्यक्ष महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२३४ -
अन्जु कुमारी चौधरी उपाध्यक्ष महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १०५० -
सरस्वती बती यादव उपाध्यक्ष महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३५० -
मिना देवी दास उपाध्यक्ष महिला ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४८ -
श्रीराम बिश्‍वकर्मा उपाध्यक्ष पुरुष ६१ स्वतन्त्र -
पिताम्वर यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२४० विजयी
प्रयाग लाल यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ स्वतन्त्र २२३ -
तेज नारायन यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २०१ -
कृष्‍ण देव यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस १७६ -
मो. मुर्तुजा - वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४१ -
राजा राम यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ स्वतन्त्र १३ -
बलौ कुजर्नी महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३८८ विजयी
दुलारी देवी माझी महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२९ -
जहिदा कुजर्नी महिला सदस्य महिला ५८ नेपाली काँग्रेस १३१ -
रंजना कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३० -
रंजना देवी भगत महिला सदस्य महिला ४८ स्वतन्त्र ५२ -
वालो देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३८६ विजयी
सिता देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३५ -
भालसैर देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस १३४ -
सुरेखा विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२८ -
रुदो देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४२ स्वतन्त्र ५९ -
दिपेन्द्र पासमान सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३३७ विजयी
विरेन्द्र कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३२७ विजयी
देव लाल यादव सदस्य पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७३ -
महन्‍थी चौधरी सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस २२७ -
सिताराम सदा सदस्य पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२० -
चुल्हाई यादव सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस १५८ -
गुलाम महम्मद मियाँ सदस्य पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १११ -
दिनेश प्रसाद यादव सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ८४ -
अभिन्‍नदन यादव सदस्य पुरुष ४३ स्वतन्त्र ४३ -
दाना लाल साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५७२ विजयी
शिब कुमार मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २७९ -
गजेन्द्र प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस २४८ -
रामानन्द प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २३८ -
सरोज कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष २२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १७८ -
रामलखन साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ लोक दल ११ -
गुलाब देवी मंडल महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६५१ विजयी
सकुरा खातुन महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस २९२ -
जसोमती देवी साहु महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९२ -
चन्दा देवी राम महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३४ -
वुदी देवी ईसर महिला सदस्य महिला ५४ लोक दल १८ -
बुची देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७०८ विजयी
मुनुर देवी चमैन दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६४ -
फुलझरिया देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस २५८ -
दसनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४९ -
पानो देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३६ -
तेज नारायण चौधरी सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७४९ विजयी
योगेन्द्र प्रसाद खेरवार सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६८६ विजयी
सुकृत चौधरी (थारु) सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २७१ -
हरि यादव सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५२ -
कामेश्‍वर ईसर (राजधोव) सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस २४१ -
शम्भु यादव सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस २४० -
नन्दी खंग सदस्य पुरुष ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४९ -
शत्रुधन भुडेर यादव सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३८ -
बंशि खंग (खत्वे) सदस्य पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३४ -
राज लाल मोची सदस्य पुरुष ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२९ -
तेज नारायण यादब सदस्य पुरुष ३४ लोक दल -
अमर मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाली काँग्रेस ९२३ विजयी
कामेश्‍वर साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५४२ -
बलराम माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२६ -
उर्मिला देवी साह वडा अध्यक्ष महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६१ -
गेना लाल प्रमाणी वडा अध्यक्ष पुरुष ७० स्वतन्त्र -
दिलिप कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
सीता देवी साह महिला सदस्य महिला ७७ नेपाली काँग्रेस ८०७ विजयी
सुभद्रा देवी माझी रावधोव महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६०८ -
दानावती देवी ईसर महिला सदस्य महिला ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४०२ -
चन्द्रा देवी माझी महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६५ -
रिता देवी खत्वेनी महिला सदस्य महिला ६१ स्वतन्त्र -
जानकी देवी मण्डल दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ८१७ विजयी
ननकेश्‍वरी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ५२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६१५ -
भोली देवी सरदार(वाँतर) दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३९८ -
बुलन्ति देवी मंडल दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६२ -
जसिया देवी दलित महिला सदस्य महिला ४४ स्वतन्त्र -
गुणेश्वर प्रसाद संत राजधोब सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ८६८ विजयी
मोहन साह (तेली) सदस्य पुरुष ६७ नेपाली काँग्रेस ८३३ विजयी
किसुन साहु (हलुवाई) सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६३४ -
विजुली प्रसाद माझी सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५६० -
सुर्य नारायण मुखिया सदस्य पुरुष २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८५ -
सबुर लाल खंग (खत्‍वे) सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३६१ -
शान्ता देवी राजधोव सदस्य महिला ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ६० -
छेदी इसर वडा अध्यक्ष पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६५ विजयी
तेज नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १७६ -
गोसाई साह वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस १४१ -
मिश्री लाल यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११६ -
राम देव यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २० -
चौठी मंडल धानुक वडा अध्यक्ष पुरुष ७२ स्वतन्त्र २० -
अंजु कुमारी कर्ण वडा अध्यक्ष महिला ५१ स्वतन्त्र १३ -
राम रतन यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
चन्द्र नारायण ईसर वडा अध्यक्ष पुरुष ४० स्वतन्त्र -
महेन्द्र प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ स्वतन्त्र -
लिला देवी साह महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६८ विजयी
शान्ती देवी यादव महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १६८ -
सोनिया देवी खत्वे महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस १४१ -
संसारी देवी यादव महिला सदस्य महिला ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७५ -
पारो देवी यादव महिला सदस्य महिला ५१ स्वतन्त्र २१ -
असिया देवी यादवनी महिला सदस्य महिला ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४ -
पानो देवी मलाहीन महिला सदस्य महिला ५० नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
राम कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५२ विजयी
मखनी कुमारी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १९१ -
सुकमैन मोची दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेपाली काँग्रेस १४१ -
मुनिया वती देवी दलित महिला सदस्य महिला ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८१ -
बेल कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४३ स्वतन्त्र २३ -
धनिचन्द मण्डल (खत्वे) सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६४ विजयी
सुर्य नारायण साह सदस्य पुरुष २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४२ विजयी
रिमा कुमारी यादव सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १६२ -
सिवो सदा सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १४७ -
बच्चा लाल यादव सदस्य पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस १२५ -
विन्देश्‍वर मण्डल सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ९८ -
शुभक लाल यादव सदस्य पुरुष ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८४ -
बिन्दु मोची सदस्य पुरुष ७२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७२ -
प्रमेश्‍वर मोची सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६२ -
गंगाराम यादव सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३९ -
राम प्रसाद खंग सदस्य पुरुष ५३ स्वतन्त्र १८ -
कपलेश्‍वर यादव सदस्य पुरुष ६५ स्वतन्त्र १७ -
जगदिश दास वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ६०५ विजयी
गंगाराम यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४९० -
लक्ष्मण प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २०७ -
शिव नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४७ -
श्रीकुमार शर्मा सुतिहार वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३६ -
कारी राम (मोची) वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
शिवन मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ स्वतन्त्र -
सैमुल खातुन महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ५५७ विजयी
जैफुल खातुन महिला सदस्य महिला २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४५३ -
कुमारी देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२२ -
नाजो खातुन महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७८ -
विमला देवी यादव महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६० -
भूपीया खंग दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ५६१ विजयी
सत्‍नी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४५४ -
सोमनी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २११ -
विमला देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ८१ -
लक्ष्मी देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६१ -
पारो देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
धनराज लाल दास सदस्य पुरुष ४९ नेपाली काँग्रेस ५५५ विजयी
सिता कुमारी यादव सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ५१७ विजयी
विरेन्द्र लाल दास(कथबनियाँ) सदस्य पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४५३ -
हनीफ मियाँ सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४१२ -
राजेन्‍द्र प्रसाद चौधरी सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २१२ -
शुव नारायण यादव सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २०२ -
महेन्द्र प्रसाद शर्मा(वरही) सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६७ -
गनपैत खंग सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६७ -
राम विलास रजक सदस्य पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६३ -
जुगेश्‍वर साह सदस्य पुरुष ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५७ -
जलाउदिन मियाँ सदस्य पुरुष ५८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १० -
बेचन मरिक(डोम) सदस्य पुरुष ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
गोविन्द सिंह( थापा) वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ५६६ विजयी
बद्री नारायण सरदार वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४६४ -
दिपक कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९६ -
बालक दास चौधरी(थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२८ -
सूर्य नारायण महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९० -
कुलानन्द प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३२ -
जय प्रकाश चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३० -
शुभ नारायण चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ स्वतन्त्र २० -
पुष्पा कुमारी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५१८ विजयी
सुधीर देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ५०९ -
मिना कुमारी खडका सरदार महिला सदस्य महिला २४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४७ -
शारदा देवी तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १७२ -
मिना कुमारी मंडल महिला सदस्य महिला ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १७२ -
प्रमिला देवी सदा महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०३ -
सान्ता माया तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४२ -
बुधनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ४९१ विजयी
राम कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४८८ -
जिबछी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २७५ -
आशा देवी (शर्मा) खंग दलित महिला सदस्य महिला २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १७७ -
सुशिला देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६६ -
मिनावती देवी मोची (राम) दलित महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०२ -
पवित्रा देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३९ -
वद्रि नारायण चौधरी सदस्य पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ४८६ विजयी
बेचन प्रसाद साह सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४७३ विजयी
सत्य नारायण महतो सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४६९ -
रसुलाल सरदार(बाँतर) सदस्य पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ४५८ -
विष्णु वहादुर थापा सदस्य पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२४ -
बद्री प्रसाद सरदार सदस्य पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६९ -
देवेन्द्र सरदार सदस्य पुरुष ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १६८ -
राम कान्त चौधरी सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६७ -
भाेकन सदा सदस्य पुरुष ६८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५४ -
अनिल कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ४४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२९ -
रबिन्द्र सरदार सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९५ -
शेष बहादुर राई सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७९ -
देव नारायण साह सदस्य पुरुष ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३९ -
इन्दल सदा सदस्य पुरुष ३४ स्वतन्त्र २० -
शिव नारायण यादव सदस्य पुरुष ४८ स्वतन्त्र १२ -

साभार : निर्वाचन आयोग

रुपनी गाउँपालिका प्रदेश नं. २ अन्तर्गत सप्तरी जिल्ला पर्दछ । साविकका नकटी रायपुर, बसबिटी, कटैया, जमुनी मधेपुरा र तेर्हौता गाविसको समायोजनबाट यो गाउँपालिका बनेको हो । २७ फागुन २०७३ मा स्थापना भएको यस गाउँपालिका ६ वटा वडामा विभाजन गरिएको छ । ५६.०८ वर्ग कि.मी. क्षेत्रफल ओगटेको यस गाउँपालिकामा २६,३८७ रहेको ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ५६.०८ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- रुपनी गाउँपालिका 5,012 12,824 13,563 26,387
- 1 नकटी रायपुर 6–9 965 2,630 2,621 5,251
- 2 नकटी रायपुर 1–5 931 2,456 2,507 4,963
- 3 कटैया 1–9 965 2,369 2,618 4,987
- 4 जमुनी मधेपुरा 7–9 413 1,134 1,156 2,290
- 5 बसबिटी 1–9 683 1,710 1,956 3,666
- 6 तेर्हौता 1–9 1,055 2,525 2,705 5,230

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था