ताजा खबर

श्री परशुराम चाैधरी

मेयर
9804760844

श्री मिना चाैधरी

उप-मेयर
9813392240

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
परशुराम चौधरी अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ३३९५ विजयी
बद्री नारायण चौधरी अध्यक्ष पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४५३ -
दिनानाथ चौधरी अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १४१६ -
बेचन प्रसाद चौधरी थारु अध्यक्ष पुरुष ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२०२ -
हरि नन्दन साह अध्यक्ष पुरुष ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७४४ -
मोती लाल चौधरी थारु अध्यक्ष पुरुष ५५ स्वतन्त्र ६३८ -
सत्य नारायण चौधरी अध्यक्ष पुरुष ६४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३११ -
दुखि विक अध्यक्ष पुरुष ५७ बहुजन शक्ति पार्टी १३३ -
लछु चौधरी अध्यक्ष पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ६७ -
दुर्गानन्द चौधरी थारु अध्यक्ष पुरुष ५८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ५९ -
मिना चौधरी उपाध्यक्ष महिला ३८ नेपाली काँग्रेस २९४८ विजयी
निशा कुमारी चौधरी उपाध्यक्ष महिला ३१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १५६२ -
शैलेन्द्री कुमारी लेखी(थरुनी) उपाध्यक्ष महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३११ -
रमिता देवी सदा उपाध्यक्ष महिला २२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३०६ -
कल्पना कुमारी चौधरी उपाध्यक्ष महिला ३० नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ५६८ -
रन्जु देवी सदा उपाध्यक्ष महिला २८ बहुजन शक्ति पार्टी १८१ -
राम प्रसाद यादव उपाध्यक्ष पुरुष ५४ स्वतन्त्र १३९ -
शोभा देवी साह उपाध्यक्ष महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १३१ -
पारवती कुमारी यादव उपाध्यक्ष महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ८७ -
शुशिल कुमार चौधरी (थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाली काँग्रेस ६४१ विजयी
देवी लाल चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४१३ -
राम नारायण चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २९५ -
विशेश्‍वर चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १०९ -
बुधनी देवी बाँतरनी वडा अध्यक्ष महिला ६६ बहुजन शक्ति पार्टी ८० -
परम लाल चौधरी (थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४४ -
हिरा देवी सिंह दनुवार महिला सदस्य महिला ६५ नेपाली काँग्रेस ६४१ विजयी
हिरा देवी दनुवार महिला सदस्य महिला ५८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २९३ -
जनुका कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १७७ -
पुष कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३७ -
बसन्ती चौधरी महिला सदस्य महिला ६९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४९ -
श्यामकला देवी साह महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९ -
हरिहर देवी सदा महिला सदस्य महिला २९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
कविता कुमारी सरदार दलित महिला सदस्य महिला २५ नेपाली काँग्रेस ५२९ विजयी
दुर्गी देवी राम दलित महिला सदस्य महिला २७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३१२ -
मकुन्ती कुमारी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ३१ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १४२ -
श्री कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११६ -
प्राण वती वतर्नी दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ११० -
तेज नारायण चौधरी थारु सदस्य पुरुष ७० नेपाली काँग्रेस ४५२ विजयी
मुसहरु मियाँ सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ४१७ विजयी
प्रशुराम साह तेली सदस्य पुरुष ५३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३१२ -
सवुज लाल चौधरी थारु सदस्य पुरुष ५५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २९४ -
शुभ नारायण चौधरी थारु सदस्य पुरुष ७४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५९ -
अमरेन्द्र ठाकुर सदस्य पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४३ -
जिशानन्द चौधरी सदस्य पुरुष ६३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १५१ -
रामेमश्‍वर साह सदस्य पुरुष ४३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२३ -
रामचन्द्र गोसाई सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ९४ -
सितली देवी चौधरी सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६१ -
हरिदेव चौधरी सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४५ -
कुसुम लाल चौधरी थारु सदस्य पुरुष ७३ स्वतन्त्र ३४ -
पशुपति प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५३० विजयी
भावानी प्रसाद चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस ४२७ -
श्रवण कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१७ -
कुशेश्‍वर प्रसाद चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २०१ -
सुरेश कुमार चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २०० -
श्‍याम कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १२ -
राम कुमार चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल १२ -
कुशेश्‍वर साह तेली वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल -
श्री कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३९३ विजयी
रन्‍जु कुमारी चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ३२६ -
संगी माया तामाड्ग महिला सदस्य महिला ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५३ -
पुष्पा कुमारी थरुनी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २४४ -
श्याम कुमारी चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८० -
मन्जु कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ४२ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३६ -
हिरा कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ११ -
उर्मिला देवी मोची दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४७० विजयी
ममता देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाली काँग्रेस ३१२ -
रिंकु कुमारी राम दलित महिला सदस्य महिला २६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २५० -
सावित्री देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला २३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९५ -
सम्भु कुमारी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८४ -
धनसैर देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४१ -
पंची देबी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १६ -
घुरनी देवी खत्वेनी दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल -
शोभा कुमारी चौधरी थारु सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४३७ विजयी
रतन खत्वे सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४२९ विजयी
दिनेश कुमार मंडल सदस्य पुरुष ३० नेपाली काँग्रेस ३१३ -
राम कुमार चौधरी थारु सदस्य पुरुष २९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २७९ -
धनेश्‍वर चौधरी सदस्य पुरुष ६१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २४८ -
राजेन्द्र प्रसाद साह तेली सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस २४७ -
दिनेश कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ३३ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २०२ -
चन्द्र कान्त चौधरी सदस्य पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८८ -
इश्‍वर लाल चौधरी सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८६ -
पुलकित चौधरी थारु सदस्य पुरुष ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४८ -
विशेश्‍वर चौधरी थारु सदस्य पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२४ -
दिनेश कुमार साह सुडी सदस्य पुरुष ५७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४४ -
दुर्गानन्द प्रशाद साह सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ३० -
राम कुमार खंग सदस्य पुरुष ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १० -
अरुण कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४४३ विजयी
गोपाल प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४०६ -
लक्ष्‍मी कान्त चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४१ -
मुखी लाल चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ७० नेपाली काँग्रेस २०५ -
दिलीप कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४२ -
गोपाल प्रसाद चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४२ -
दिनेश कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३८ -
उषा कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३५४ विजयी
सुनिता कुमारी भगत महिला सदस्य महिला २७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २९५ -
बुलन्ती देवी चौधरि महिला सदस्य महिला ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९५ -
लिला कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस १७९ -
रेखा कुमारी देव महिला सदस्य महिला ४६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ६२ -
दुखिया देवी सदा महिला सदस्य महिला ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५ -
ठकनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २८५ विजयी
प्राण देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७७ -
सोमनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस २२२ -
भोलवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१६ -
सुहाग देवी मरिक दलित महिला सदस्य महिला ४७ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ६३ -
सुहाग देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३७ -
हर्ष नारायण चौधरी सदस्य पुरुष ५० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३२० विजयी
देवनाथ राम सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९३ विजयी
इन्द्रदेव यादव सदस्य पुरुष ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २९० -
बतहु चौधरी सदस्य पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५३ -
गोदाई चौधरी सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २२१ -
राम लखन खंग सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१८ -
सुरेन्द्र कुमार यादव सदस्य पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस २१५ -
छुतहरु मण्‍डल सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस १८९ -
मोहमद सफीद सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५६ -
सुरेन्द्र कुमार साह सदस्य पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४ -
सियाराम साह सदस्य पुरुष ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७ -
भुलो देवी खंग सदस्य महिला ४५ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल २३ -
तेज नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १०८४ विजयी
रामलगन सरदार (वाँतर) वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३४१ -
लक्ष्मी मंडल (धानुक) वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२८ -
ललकु सदा वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८७ -
अयोधी मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२६ -
जानकी कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ९६८ विजयी
वसिरा खातुन महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २८६ -
फुलवती देवी सदा महिला सदस्य महिला ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३५ -
सरस्वती देवी मंडल महिला सदस्य महिला ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २०१ -
सुमित्रा देवी चौधरी महिला सदस्य महिला २९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८१ -
मन्जु देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ९३२ विजयी
फुलो देवी सरदार (वातँर) दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९१ -
शिला देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६३ -
भुन्टी देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १९९ -
किसमत मंसुरी सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ९३० विजयी
शंकर चौधरी सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ८५४ विजयी
नरेश कुमार यादव सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३५२ -
नविन कुमार चौधरी (थारु) सदस्य पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२८ -
गुगली रजक रजक (साफी) सदस्य पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २७५ -
बेचन मंडल धानुक सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५३ -
मनोज कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९६ -
कारी सदा सदस्य पुरुष ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९४ -
मनोज कुमार सिंह (थारु) सदस्य पुरुष ५२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७३ -
भगवती प्रसाद सरदार सदस्य पुरुष ४८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६३ -
श्री प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ४७५ विजयी
सबदल मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०४ -
सुरेश कुमार परियार दमाई वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ बहुजन शक्ति पार्टी १६२ -
रामा नन्द चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १४२ -
अभिनन्द यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३७ -
भुपेन्द्र प्रसाद चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १३४ -
दुर्गा नन्द चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४० स्वतन्त्र १२३ -
बिन्दु सदा वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७६ -
उषा देवी साह महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ४९९ विजयी
लक्ष्मी देवी राम महिला सदस्य महिला ५२ बहुजन शक्ति पार्टी १६० -
गिता कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ५० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १५२ -
उषा शर्मा महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३४ -
अम्विका कुमारी यादव महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ८३ -
विमला देवी सदा महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८० -
मिना कुमारी सदा महिला सदस्य महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७३ -
सरोस्वती कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ३८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ११ -
शैल कुमारी शास्त्री दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ५०४ विजयी
बेचनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ बहुजन शक्ति पार्टी १७८ -
सजन देवी दास दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १४४ -
फुदनी देवी मुसहर्नी दलित महिला सदस्य महिला ७६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ९२ -
रधिया देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८३ -
सुखरी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७६ -
सिता देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १८ -
उपेन्द्र नारायण महतो सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ५०६ विजयी
मोहमद हसमत मियाँ सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ४६० विजयी
जय प्रकाश सदा मुसहर सदस्य पुरुष ३६ बहुजन शक्ति पार्टी १६८ -
नागेन्द्र प्रसाद यादव सदस्य पुरुष ४० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६६ -
डम्बर ख‌ंग (खत्वे) सदस्य पुरुष ४७ बहुजन शक्ति पार्टी १६१ -
राजा राम राय सदस्य पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३८ -
गर्भी यादव सदस्य पुरुष ६४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३१ -
जुनाव मिया सदस्य पुरुष ६३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १३० -
दुर्गी यादव सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १०५ -
राज नारायण साह सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०५ -
दिनेश कुमार यादव सदस्य पुरुष ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९२ -
शिव नारायण यादव सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ७७ -
दुःखी मिँया राँकी सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ६९ -
देव नारायण राय सदस्य पुरुष ७२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४२ -
विष्णु देव मेहता सदस्य पुरुष ३९ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ४० -
सत्य नारायण साह तेली सदस्य पुरुष ६६ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३२ -
कुसुम कुमारी आचार्य वडा अध्यक्ष महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२९ विजयी
तेतर प्रसाद चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३९५ -
दुर्गा प्रसाद भट्टराई वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस ३५१ -
डम्वर कुमार वस्नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११६ -
देव कान्त चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १०० -
विजय कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७ -
चन्द्र किशोर साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २४ -
सिवराज वंजारा वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ स्वतन्त्र ११ -
राजिन्दर प्रसाद साह वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ स्वतन्त्र -
सुशिला पन्थी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४७२ विजयी
गिता राइनी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ३२२ -
मेनका कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७६ -
पुजा कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३७ -
संतोषी कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११५ -
रोमा देवी मगर महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६२ -
अनिता कुमारी चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४ -
गोमा वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५०१ विजयी
सिता वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस २९८ -
चैती देवी मुसहर दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १८४ -
सिता देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला २५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२० -
आइत माया दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३९ -
राधा देवी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ५४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७ -
धनजित प्रसाद चौधरी सदस्य पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३३ विजयी
सगुन कुमार पोखरेल सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४०२ विजयी
अल्लाहादीन मियाँ सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस २४५ -
राम वहादुर पोखरेल सदस्य पुरुष ५६ नेपाली काँग्रेस २४२ -
लक्ष्मी कुमारी चौधरी सदस्य महिला ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २०९ -
शिवनन्दन लेखी थारु सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १११ -
पर्सुराम खडका सदस्य पुरुष ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०० -
शंकर वहादुर कार्की सदस्य पुरुष ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९३ -
मोहम्मद रहिम सदस्य पुरुष ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ९० -
सुख राम चौधरी थारु सदस्य पुरुष ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५८ -
तिलक बहादुर सुवेदी सदस्य पुरुष ७१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५४ -
सदानन्द साह सदस्य पुरुष ४५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९ -
ललित नारायण मेहता कुशवाह सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४६ -

साभार : निर्वाचन आयोग

भौगोलिक र प्रादेशिक बनाबटको आधारमा नेपालको २ नं. प्रदेशको पूर्वमा अवस्थित सप्तरी जिल्लामा अग्निसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका पर्दछ ।अग्नीसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका भित्र वडा नं.१ मा साविकका जण्डौल गाविस, वडा नं. २ मा साविकको सितापुर गाविस, वडा नं. ३ मा साविकको हरिहरपुर गाविसको १ देखि ५ तथा ७ देखि ९ नं. वडाहरु, ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १०३.०८ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- अग्नीसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका 5,422 12,846 14,283 27,129
- 1 जण्डौल 1–9 870 2,001 2,359 4,360
- 2 सितापुर 1–9 843 1,887 2,235 4,122
- 3 हरिहरपुर 1–5,7–9 843 1,962 2,108 4,070
- 4 परसवनी 1–9 1,226 2,960 3,252 6,212
- 5 बकधुवा 1–6 843 2,145 2,342 4,487
- 6 बकधुवा 7–9 797 1,891 1,987 3,878

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था