ताजा खबर

शैलेश कुमार शाह

मेयर
९८०१०८९१२३

सरिता देवी यादव , सिपलिया

उप-मेयर
९८१५७९४२१३

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
शैलेश कुमार साह प्रमुख पुरुष ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५७२० विजयी
विरेन्द्र माझी प्रमुख पुरुष ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४३६५ -
सकिल अली मियाँ प्रमुख पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१३८ -
राहुल कुमार मण्डल प्रमुख पुरुष ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५५३ -
सरोज कुमार विराजी यादव प्रमुख पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस १३२९ -
शोभित लाल यादव प्रमुख पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४२३ -
गजेन्द्र कुमार खिडहरी यादव प्रमुख पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३०८ -
नागेन्द्र प्रसाद साह प्रमुख पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ११० -
माधव कुमार प्रमुख पुरुष २२ स्वतन्त्र ४४ -
रुद्र नारायन पैकरा प्रमुख पुरुष ६४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३३ -
कुसुम लाल मंडल प्रमुख पुरुष ५७ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
वेचन महतो प्रमुख पुरुष ६१ स्वतन्त्र -
सरिता देवी यादव सिपालिया उप प्रमुख महिला ५२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५४१७ विजयी
सियावती यादव उप प्रमुख महिला ५५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४१९९ -
सुनिता कुमारी यादव उप प्रमुख महिला ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३०८ -
राजश्री देवी यादव उप प्रमुख महिला ५१ नेपाली काँग्रेस १४३२ -
सिता देवी उप प्रमुख महिला ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२७५ -
अरुणा पैकरा उप प्रमुख महिला २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४९८ -
लिला देवी मण्डल उप प्रमुख महिला ४३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३५१ -
रंगीला देवी झा उप प्रमुख महिला ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ११३ -
मालती देवी साहु रौनियार उप प्रमुख महिला ६४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल ३१ -
लिखनाथ कुमार ठाकुर उप प्रमुख पुरुष ३० स्वतन्त्र १९ -
सेवकी देवी राम मोची उप प्रमुख महिला ४९ बहुजन शक्ति पार्टी १५ -
सुदो देवी साह उप प्रमुख महिला ३९ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
भिम राज मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०५९ विजयी
सुरेश कुमार राउत (राजधोव ) वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ५१५ -
दशरथ दास(कथवनिया) वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९० -
रामेश्‍वर लाल यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५९ -
वद्री नारायण माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ स्वतन्त्र ६० -
बैधनाथ मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५६ -
विहारी मंण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५० -
राम चन्द्र मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३९ -
प्रभात कुमार मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
रतना देवी झा महिला सदस्य महिला ६२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०८८ विजयी
राजु देवी झा महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस २४९ -
भटनी देवी यादव महिला सदस्य महिला ६९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १८७ -
उरमिला देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६१ -
ललिता देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ९५ -
कमली देवी मलाह महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६५ -
अमोलिया देवी मंडल महिला सदस्य महिला ६९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३६ -
अकाली देवी तत्मा महिला सदस्य महिला ५० नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
उम्दा देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०५६ विजयी
मनी देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस १९२ -
लुखिया देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १७३ -
कोपिला देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३३ -
लडुवती देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ७५ -
लालो देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ७१ -
गिता देवी रजक दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४८ -
प्रमोद कुमार यादव सदस्य पुरुष ४२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८७० विजयी
संजय कुमार खड्गा सदस्य पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८०२ विजयी
मनबोध झा सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३०७ -
संजय कुमार अधिकारी सदस्य पुरुष २७ स्वतन्त्र २७३ -
अवध माझी सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस २३५ -
रामऔतार यादव सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस १८७ -
बुधेश्‍वर यादव सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १६७ -
मो. रहमान मियाँ सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३७ -
राजेन्द्र मलाह सदस्य पुरुष ३४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १३५ -
वासुदेव खत्वे सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३२ -
हरि मंडल सदस्य पुरुष ५० स्वतन्त्र ९४ -
संन्‍तोष कुमार ठाकुर सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८९ -
आकाश कुमार राजभण्डारी सदस्य पुरुष ३० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ८९ -
जदुवंश मण्डल सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८६ -
जशोक कुमार दास सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २९ -
संतोष कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २४२ विजयी
सहेन्द्र प्रसाद मंगरदैता वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११० -
सचिता देवी मंगरदैता वडा अध्यक्ष महिला ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९८ -
घनश्‍याम मंगरदैता वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ४३ -
हरि कुमार खंग वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
जोगेन्द्र प्रसाद मगरदैता वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
नसीमा खातुन वडा अध्यक्ष महिला २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) -
लक्ष्मी माझी वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
जशो देवी खत्वेनी महिला सदस्य महिला ६३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२५ विजयी
झलिया देवी विश्‍वास महिला सदस्य महिला ६० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १११ -
ललिता कुमारी बिश्‍वास (माझी) महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९८ -
सिता देवी माझी महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ५० -
सुमिन्त्रा देवी यादव महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
सुकनी देवी राउत महिला सदस्य महिला ७४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
राज कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२८ विजयी
भगिया देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११० -
भौनिया सदा दलित महिला सदस्य महिला ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९६ -
शान्ती देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ४४ -
मनचुन देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
छेदनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ७२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
शिवचरण मण्डल सदस्य पुरुष २८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५३ विजयी
रामकिसुन राजधोवी सदस्य पुरुष ६७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२९ विजयी
सुरेश कुमार राउत सदस्य पुरुष ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०८ -
बालेश्‍वर खडगा सदस्य पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९६ -
अबध नारायण लगरवार सदस्य पुरुष ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९६ -
हेम नारायण सु्तिहार सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८९ -
कमानन्द माझी सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ४४ -
वलेश्‍वर खडगा सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ४४ -
जगना सुतिहार सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
शिवु सदा सदस्य पुरुष ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
रधुराज राउत सदस्य पुरुष ३८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
राम राउत सदस्य पुरुष ४० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
विजय कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०११ विजयी
मुरलीधर खिडहरी यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस ४३९ -
जयसुन्दर यादव (खिडहरीण) वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५५ -
अनिता देवी यादव वडा अध्यक्ष महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७९ -
धिरेन्द्र कुमार राम वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५९ -
बद्री नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४९ -
अशोक कुमार गोठीया वडा अध्यक्ष पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
दिपु साह तेली वडा अध्यक्ष पुरुष २८ स्वतन्त्र -
सिता देवी साह महिला सदस्य महिला ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९८३ विजयी
विजली देवी राय महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ४०६ -
रीता देवी सदा महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५५ -
आशा कुमारी राय महिला सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८७ -
पुनम देवी अमात महिला सदस्य महिला ३० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ६७ -
हरि देवी सरदार महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ -
रिन्कु देवी रोहिता महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८ -
प्रासमैन देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९८५ विजयी
लहरी देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस ४१६ -
सोमिन्त्रा देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६० -
तारा देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८८ -
बुधनी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ६८ -
रितिया देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५० -
सरस्वती देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
बलदेव वाँतर सदस्य पुरुष ६३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९६३ विजयी
युनुस मियाँ सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८३८ विजयी
देव नारायण मखुलिया यादव सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ४०१ -
विकन साह (तेली) सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३९३ -
जय प्रकाश राय सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१३ -
नुनु कुमार मण्डल सदस्य पुरुष २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५६ -
धर्मपाल राउत सदस्य पुरुष ४३ स्वतन्त्र १३० -
चिनी लाल मणंडल सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९३ -
कमल साहु तेली सदस्य पुरुष ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९० -
सवुरी खंग खत्वे सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७४ -
उमेश मण्डल सदस्य पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ६४ -
राम चरन चमार सदस्य पुरुष ३८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५८ -
सूर्य नारयण मण्डल सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५७ -
वौवा लाल अरगरिया यादव सदस्य पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४८ -
कुकुरा सदा सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
नागेश्‍वर मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६२० विजयी
योगेन्द्र प्रसाद साह वडा अध्यक्ष पुरुष ७२ नेपाली काँग्रेस ४७४ -
रामकृष्ण साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४७ -
उपेन्द्र प्रासद मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २३२ -
नन्दकेश्‍वर मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १५६ -
ताराकान्त मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४९ -
युक्तिलाल सरदार(वाँतर) वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ८७ -
तेज नारायण मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २० -
विन्दी कुमारी राम महिला सदस्य महिला ४१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५९८ विजयी
रामपडी देवी । महिला सदस्य महिला ५९ नेपाली काँग्रेस ३७९ -
फुल कुमारी साफी महिला सदस्य महिला ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७८ -
तनजिला खातुन महिला सदस्य महिला ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२० -
सुलोचना देवी साह महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १५२ -
श्‍यामसुन्दर कुमारी मण्डल महिला सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२५ -
आशा देवी रजक महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०४ -
सूर्यावती मंडल अमात महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २५ -
प्राणवती देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६१३ विजयी
संझा देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ५९ नेपाली काँग्रेस ३८३ -
दुर्गी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७८ -
शान्ती कुमारी राम दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१९ -
अमलु देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १४१ -
लालो देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२२ -
हरिहर देबी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ५८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०५ -
दुखनी देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २८ -
जगदीश साफी धोवी सदस्य पुरुष ४२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६०७ विजयी
भुपेन्द्र नारायण मण्डल सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६०४ विजयी
छेदी लाल मण्डल सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३८८ -
दिगम्वर कौडगीया यादव सदस्य पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ३८० -
राजकुमारी देवी मण्डल सदस्य महिला ४४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २७६ -
राजेन्द्र प्रसाद यादव सदस्य पुरुष ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २२६ -
अनिला कुमारी सदा सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१७ -
रफिद मंसुरी सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १९७ -
शिव नारायण मंडल सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७२ -
राजेश प्रसाद खेरवार सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२५ -
राज कुमार रजक सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२३ -
भोग्‍ोन्‍द्र प्रसाद मंडल सदस्य पुरुष ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२० -
शहीद मियाँ धुनियाँ सदस्य पुरुष ६४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ११२ -
श्‍यामु सदा सदस्य पुरुष ३१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १०४ -
भुटाई मण्डल(अमात) सदस्य पुरुष ६९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २९ -
सरयुग मण्‍डल सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) १४ -
भुवनेश्‍वर राम मोची सदस्य पुरुष ३४ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
डम्बर मेहता वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३०९ विजयी
रतिदेव चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२६ -
दशन महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९८ -
अशोक कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४० -
पवनी मलाह मुखिया वडा अध्यक्ष महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३१ -
वलराम मलाह वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २६ -
धनराज राम, मोची वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस २१ -
कारो देवी मल्लाह महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१४ विजयी
विमला देवी सदा महिला सदस्य महिला ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१५ -
गोमा कुमारी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०६ -
उर्मिला कुमारी देवी मंडल महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४ -
चन्द्रकला देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस २५ -
अनिला कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २४ -
जैतुन खातुन महिला सदस्य महिला ४० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २० -
शोशिला देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१९ विजयी
अनारी देबी दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१५ -
जानकी राम दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०३ -
मन्जु कुमारी राम दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस २६ -
रामवती देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २१ -
महेश सदा सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१२ विजयी
वलदेव मुखिया सदस्य पुरुष ५४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३०६ विजयी
बुद्धिमान श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३३ -
भटन सदा सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०५ -
दिपेन्द्र सदा सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०३ -
वुच्चु खंग, खत्वे सदस्य पुरुष ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९८ -
चन्द्र देव मुखिया सदस्य पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४ -
रोहित कुमार भौर (राजभर) सदस्य पुरुष ६६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३१ -
राजदेव मुखिया सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २९ -
श्‍यामा देवी मोची (राम) सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस २७ -
दिपेन्द्र कुमार साह सदस्य पुरुष २१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) २७ -
लक्ष्मी माया देवी श्रेष्‍ठ सदस्य महिला ५८ नेपाली काँग्रेस २४ -
छोटे लाल खंग, खत्वे सदस्य पुरुष ३५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २१ -
पचिया देवी सरदार सदस्य महिला ७१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८ -
रामनाथ मँडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५८९ विजयी
राम नारायण मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस २२२ -
चन्दर मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९४ -
भागवत मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ९१ -
लाल देव मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५३ -
जिवछ प्रसाद मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५० -
कृष्ण कुमार मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
रामकिसुन मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
सिता देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५६० विजयी
हसिना खातुन महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस २१६ -
रुकेदा खातुन महिला सदस्य महिला ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८५ -
गौरिया कुमारी देवी महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७९ -
श्‍याम कुमारी देवी मंडल महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६७ -
मंजु राम महिला सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४८ -
बसिरन खातुन महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
कैली देवी शर्मा महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
सवित्री देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५६७ विजयी
निरो देवी रजक दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस २२० -
सावित्री देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८५ -
अमलिया देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८३ -
सावुत्रि देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६५ -
दुर्गी देवी रजक दलित महिला सदस्य महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५२ -
मालती देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
बेली देवी राम (चमैन) दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
राज कुमार मंडल सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५४२ विजयी
सफिद मिँया सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५१८ विजयी
छुतहरु मंडल सदस्य पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस २१८ -
दिलीप मंडल सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस २१० -
दीपेन्द्र प्रसाद मंडल सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९१ -
धुथर मंडल सदस्य पुरुष ७६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १७३ -
सत्य नारायण मंडल सदस्य पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८१ -
राज देव मंडल सदस्य पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ७६ -
सुरेश मंडल सदस्य पुरुष ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७१ -
तारणी प्रसाद महतो सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६४ -
देवनारायण मंडल सदस्य पुरुष ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५६ -
रामकरण मंडल सदस्य पुरुष ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५३ -
नरेश प्रसाद मंडल सदस्य पुरुष २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) ११ -
रीना देवी साह सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
रामसुनैर देवी बरही सदस्य महिला ४२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
श्रवण कुमार मण्डल सदस्य पुरुष २८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
लक्ष्मी प्रसाद दास वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३० विजयी
राजेश्‍वर ठाकुर वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १९६ -
अनरुध यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२३ -
श्रीलाल साफी वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १०७ -
उमानन्द रजक वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ स्वतन्त्र ४८ -
शिव कुमार मेहता वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस १८ -
मोती लाल ठाकुर हजाम वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४ -
शत्रुधन प्रसाद सु्तिहार वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ स्वतन्त्र १० -
रुना कुमारी मिश्रा महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३८७ विजयी
मंजु कुमारी ठाकुर महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५९ -
अंशी देवी मेहता महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११७ -
रेखा देवी मिश्र महिला सदस्य महिला ४२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११३ -
अंजु कुमारी साह(रौनियार) महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ३१ -
विभा देवी दास महिला सदस्य महिला ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३ -
राजकुमारी सरवरिया दलित महिला सदस्य महिला ४२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९७ विजयी
मिना देवी मुखिया दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६७ -
वच्चु देवी मलाह दलित महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११५ -
रंजनी देवी सरवरीया दलित महिला सदस्य महिला ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०१ -
अगहनिया देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ६६ नेपाली काँग्रेस २२ -
दिपेन्द्र झा सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९४ विजयी
राधे दास सदस्य पुरुष ६७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७४ विजयी
श्याम मंडल सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६२ -
सिता देवी महतो सदस्य महिला ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६० -
भोला मण्‍डल सदस्य पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२० -
दिलिप कुमार दास सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११३ -
विणा देवी मेहता सदस्य महिला ४३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०९ -
विमन सरवरिया सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०१ -
बिनोद कुमार मेहता(कुशवाहा) सदस्य पुरुष ३२ नेपाली काँग्रेस ३४ -
उमेश प्रसाद मेहता सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस २६ -
धनेश्‍वर कुमार रजक सदस्य पुरुष २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८ -
वुदुर देवी साफी सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५ -
रुन्दी लाल मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४५४ विजयी
अजय यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३८६ -
अनन्दी मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३ -
सुशिल कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२ -
इसकी लाल मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाली काँग्रेस ११ -
सकेन कुमार मंडल, अमात वडा अध्यक्ष पुरुष ३१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
मोलही देवी मुखिया महिला सदस्य महिला ४५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४०६ विजयी
अनीता कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४३ -
कल्पना कुमारी यादव महिला सदस्य महिला २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४७ -
भिभुतिया देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २८ -
रेणु कुमारी म‌ंडल महिला सदस्य महिला २४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६ -
चन्द्रकला देवी रजक दलित महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४१९ विजयी
मालती देवी मुखिया दलित महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३७७ -
रम्भा देवी मलाह दलित महिला सदस्य महिला ६४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १७ -
जगदिश कामैत सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४१० विजयी
श्रीप्रसाद मंडल सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९४ विजयी
प्रमेश्‍वर यादव सदस्य पुरुष ४९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८२ -
राम चन्द्र साहु तेली सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६९ -
रमेश प्रसाद यादव सदस्य पुरुष ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३४ -
देव नारायण यादब सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस २१ -
शीवन मंडल ,अमात सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १६ -
जगदीश मंडल सदस्य पुरुष ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १६ -
भरत कामैत सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ११ -
गुलाम रसुल खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ७१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २८० विजयी
हरिश्‍चन्द्र वर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४० -
धर्मेन्द्र कुमार नाहाटा वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ८२ -
सुरेन्द्र कुमार झा वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६४ -
सुन्दर प्रसाद दास वडा अध्यक्ष पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५१ -
नागेश्‍वर साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १५ -
दिनेश सुतिहार वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ स्वतन्त्र -
सुसिला देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३२९ विजयी
उर्मिला देवी दास महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७४ -
निरु देवी साह महिला सदस्य महिला ६५ नेपाली काँग्रेस ४५ -
शितली देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ६० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४० -
तारा देवी मंडल महिला सदस्य महिला २९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३१ -
पुतुल देवी साह महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
सावित्री देवी साह महिला सदस्य महिला ४९ स्वतन्त्र -
मन्जुली देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३२२ विजयी
रिन्टु साफी दलित महिला सदस्य महिला २८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६२ -
कविता परीयार दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ५४ -
सरस्वती देवी मुखिया दलित महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३५ -
कुमिया देवी मेहतरनी दलित महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९ -
पुणमाया कामी दलित महिला सदस्य महिला ५० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
उमेश प्रसाद साह सदस्य पुरुष ६७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१४ विजयी
सितल साह(सोनार) सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३०३ विजयी
अभीषेक कावरा सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६९ -
रामचन्द्र मण्डल सदस्य पुरुष ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६० -
विक्रम मंडल सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ५८ -
धनश्‍याम शारदा सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४५ -
शम्भु प्रसाद साह सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ४४ -
बैजु प्रसाद साह सदस्य पुरुष २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३६ -
शिवचन्द्र वर्मा सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३४ -
जामुन प्रसाद दास सदस्य पुरुष ६३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ११ -
१० श्रवण कुमार मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६० विजयी
१० राम लखन मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२८ -
१० रामलखन मंडल मघौया धानुक वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ६४ -
१० राज कुमार मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ स्वतन्त्र ५८ -
१० किसन देव मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५६ -
१० शिब नारायण मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९ -
१० रामेश्‍वर मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८ -
१० किरण देवी मण्डल वडा अध्यक्ष महिला ४३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १३ -
१० राजाराम मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
१० रेखा कुमारी मंडल महिला सदस्य महिला २५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४९ विजयी
१० संजु देवी - महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २१५ -
१० रुबि कुमारी मंडल महिला सदस्य महिला २५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६९ -
१० विन्दु देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ३७ -
१० शान्ती देवी देव महिला सदस्य महिला ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३१ -
१० रुकमिणी देवी महिला सदस्य महिला ५९ स्वतन्त्र २८ -
१० रंजना देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६ -
१० सुकुमारी देवी मंडल महिला सदस्य महिला ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३ -
१० बुची कुमारी मण्डल महिला सदस्य महिला २४ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
१० सावित्री देवी ख‌ंग दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५८ विजयी
१० लिला देवी खत्वेनी दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २२१ -
१० तिलिया देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ६२ -
१० मुन्द्रीका देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२ -
१० सुर्धावती देवी दलित महिला सदस्य महिला ७१ स्वतन्त्र ३० -
१० गोलिहिनिया देवी खत्वेनी दलित महिला सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१ -
१० जहरी वति खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२ -
१० जलेश्‍वर मण्डल सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५१ विजयी
१० नागेश्‍वर मण्डल सदस्य पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१७ विजयी
१० बिरेन्द्र लाल देव सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २१५ -
१० मजेलाल मण्डल सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २०९ -
१० राजेन्द्र प्रसाद मण्डल सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ७० -
१० बिन्देश्‍वर मण्डल सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ५८ -
१० समिन्त्रा देवी मण्डल सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५५ -
१० छोटेलाल मंडल सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५१ -
१० राम देव खत्बे सदस्य पुरुष ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९ -
१० हरिहर मण्डल सदस्य पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६ -
१० मिश्री लाल खत्वे सदस्य पुरुष ६१ स्वतन्त्र २५ -
१० राजेन्‍द्र प्रसाद मण्‍डल सदस्य पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २४ -
१० रानी देवी मण्डल सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २० -
१० भुपेन्द्र कुमार देव सदस्य पुरुष २४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८ -
१० राम नारायण मण्डल सदस्य पुरुष ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२ -
१० ठकनी देवी मंडल सदस्य महिला ३५ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
१० रामकिसुन मंडल सदस्य पुरुष ५२ नेपाल मजदुर किसान पार्टी -
११ मोही यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४३ विजयी
११ साकिर खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५२ -
११ हरेराम पंडित वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६६ -
११ अनन्‍द देव यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५५ -
११ भोलवी देवी यादव वडा अध्यक्ष महिला ५१ नेपाली काँग्रेस २८ -
११ लक्ष्‍मी मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २६ -
११ राधे श्‍याम पंडित वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ स्वतन्त्र -
११ शान्‍ती देवी मण्‍डल महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३७ विजयी
११ पवित्री देवी सदा महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४४ -
११ सुनिता कुमारी यादव महिला सदस्य महिला ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७० -
११ नैपुरवत्ती पंडित कुम्हार महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५८ -
११ दानी देवी सदा महिला सदस्य महिला ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३८ -
११ सुगिया देवी सदा(मुसहर) दलित महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३४९ विजयी
११ कविता कुमारी मोची दलित महिला सदस्य महिला २८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २३६ -
११ सुकनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७० -
११ मंजु देबी राम दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५१ -
११ तुलिया देवी सदा मुसहर दलित महिला सदस्य महिला ७७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३८ -
११ कुसमी देवी सदा मुसहर दलित महिला सदस्य महिला ६५ नेपाली काँग्रेस २० -
११ माधुरी दास सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३५२ विजयी
११ विसुन देव पंडित (कुम्हार) सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३४ विजयी
११ राजिन्द्र यादव सदस्य पुरुष ३० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२३ -
११ हरी कुमार पंडित सदस्य पुरुष २४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २०५ -
११ लाल यादव सदस्य पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १७५ -
११ व्रहमदेव पंडीत(कुम्हार) सदस्य पुरुष ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७० -
११ बौकाई यादव सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५२ -
११ देब नारायण मंडल सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५० -
११ किसुनदेव यादव सदस्य पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४५ -
११ जोगी राम सदस्य पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३८ -
१२ रामदेव मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३६४ विजयी
१२ बेचन खडगा वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६७ -
१२ श्रीचन्द्र मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९१ -
१२ उपेन्द्र मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३१ -
१२ कमाल अली वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३० -
१२ शान्ती कुमारी क्षेत्री वडा अध्यक्ष महिला ५० नेपाली काँग्रेस २२ -
१२ अलाउदिन मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ५० स्वतन्त्र १५ -
१२ पिंकी देवी साह(स्वर्णकार) वडा अध्यक्ष महिला ३० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
१२ मिना देवी साह महिला सदस्य महिला ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८५ विजयी
१२ मिना खातुन महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २७२ -
१२ राधा देवी मुखिया महिला सदस्य महिला ४२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८६ -
१२ राजो देवी मंडल महिला सदस्य महिला ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२ -
१२ जरिना अली महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस २३ -
१२ विमला देवी गोसाई महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६ -
१२ सिता देवी थापा महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
१२ पानो देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८८ विजयी
१२ राज कुमारी मुखिया दलित महिला सदस्य महिला ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २७० -
१२ कान्ती देवी सरबरिया दलित महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९१ -
१२ देवसुनैर कुमारी मुखिया दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२ -
१२ राम प्रसाद पंडीत सदस्य पुरुष ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८० विजयी
१२ शैलेन्द्र कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ३४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३७६ विजयी
१२ पिताम्बर प्रसाद साह् सदस्य पुरुष ३९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६८ -
१२ हरि नरायण पंडित सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६५ -
१२ उमाकान्त यादव सदस्य पुरुष ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९० -
१२ डम्बर नारायण चौधरी(भौर) सदस्य पुरुष ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८७ -
१२ रामपरी देवी पंडीत सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२ -
१२ गनपैत पंडित सदस्य पुरुष ७१ नेपाली काँग्रेस २२ -
१२ फुलो देवी मलाह सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९ -
१३ विन्देश्‍वरी यदाव वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३० विजयी
१३ कुशेश्‍वर यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२७ -
१३ हरि नारायण यादब वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ८२ -
१३ प्रमोद प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १८ -
१३ मोहमद समिद मंसुरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) -
१३ बेचु कुर्मी वडा अध्यक्ष पुरुष ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
१३ योगेन्द्र प्रसाद शाह वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
१३ हरेकृष्ण गोइत वडा अध्यक्ष पुरुष ७९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
१३ छोटे देवी - महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२८ विजयी
१३ भोजवा देवी यादव महिला सदस्य महिला ६१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२२ -
१३ विना खातून महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ८० -
१३ भूलन खातुन मंसुरी महिला सदस्य महिला ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २१ -
१३ धना देवी मुखिया महिला सदस्य महिला ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३ -
१३ सुशिला कु्र्मी महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
१३ वुधनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२८ विजयी
१३ कोसिला देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२२ -
१३ झुलफुल देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ७२ -
१३ रामवती देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ -
१३ सिता देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
१३ विमला देवी दलित महिला सदस्य महिला ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) -
१३ कैलाश कुमार मुखिया सदस्य पुरुष २५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १३३ विजयी
१३ अशोक कुर्मी सदस्य पुरुष ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२४ विजयी
१३ सकल देव सदा सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ११६ -
१३ शिवन मुखिया सदस्य पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११२ -
१३ दुखीया मंसुरी सदस्य पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ८१ -
१३ इन्द्र देब यादब सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ८० -
१३ सिताराम यादव सदस्य पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २६ -
१३ सलीम मंसुरी सदस्य पुरुष ७५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २० -
१३ सुनर मंसुरी सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) -
१३ कोशिला देवी मुखिया सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक) -
१३ नसीर मंसुरी सदस्य पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम -
१४ सत्य नारायण यादब वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ९७१ विजयी
१४ दिनेश यादब वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८२७ -
१४ शिव नारायण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस २१५ -
१४ श्यामसुन्दर मुखिया वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १४४ -
१४ उपेन्द्र कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष २९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २५ -
१४ वलराम मलाह वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
१४ कपिल कुमार यादव वडा अध्यक्ष पुरुष २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १४ -
१४ फेकु यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
१४ राजकुमारी यादव महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ९१२ विजयी
१४ विवी फतमा खातुन महिला सदस्य महिला ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ८१६ -
१४ अहिल्या कुमारी खत्वैनी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस २१४ -
१४ सुमिन्द्रा देवी मण्डल महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १७० -
१४ सरस्वती देवी मुखिया महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३७ -
१४ अमला कुमारी राम महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २४ -
१४ रम्भा कुमारी यादव महिला सदस्य महिला २७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१ -
१४ सुकनी देवी मरिक महिला सदस्य महिला ५२ नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल -
१४ घाना देवी खत्वैनी दलित महिला सदस्य महिला ५४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ८९३ विजयी
१४ सुजान देवी खत्वैनि दलित महिला सदस्य महिला ५४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७९० -
१४ तारा देवी साफी दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाली काँग्रेस २३५ -
१४ करियाही देवी डोमनी (मरीक) दलित महिला सदस्य महिला ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १५८ -
१४ पवनी कुमारी राम दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३७ -
१४ डोमनी खंग दलित महिला सदस्य महिला २५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ -
१४ सुनिता देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१ -
१४ जगरनाथ साह (हलुवाई) सदस्य पुरुष ६७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ८७५ विजयी
१४ प्रमेश्‍वर यादव सदस्य पुरुष २९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ८५७ विजयी
१४ गोबिन्द यादव सदस्य पुरुष ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७६१ -
१४ राम प्रसाद मुखिया (मलाह) सदस्य पुरुष ६६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ७४८ -
१४ प्रमुद साह (हलुवाई) सदस्य पुरुष ५४ नेपाली काँग्रेस २८४ -
१४ ईन्द्र नारायण यादव सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस २७१ -
१४ रामकृष्ण यादव सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १७९ -
१४ त्रिभुवन साह (हलुवाई) सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १४९ -
१४ रामेश्‍वर मलाह सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८ -
१४ तेज नारायण साह सदस्य पुरुष ५२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३३ -
१४ कपलेश्‍वरी देवी मुखिया सदस्य महिला ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३२ -
१४ दिनेश मुखिया सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८ -
१४ राम विलास मुखिया सदस्य पुरुष २९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २८ -
१४ विक्रु मंडल सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

हनुमाननगर कङ्कालिनी नगरपालिका प्रदेश नं. २ अन्तर्गत सप्तरी जिल्ला पर्दछ । साविकका हनुमाननगर योगिनीमाई न.पा, रामपुर मल्हनीया, भारदह, पर्ताह र मधुवापुर गाविसको समायोजनबाट २०७३ सालमा यो नगरपालिकाको स्थापना भएको हो । ११८.१९ बर्ग कि.मि. क्षेत्रफलमा फैलिएको यस नगरपालिकामा ४५,७३४जनसंख्या रहेकामा जम्मा १४ वटा वडाहरु छन् । पूर्वमा सुनसरी जिल्ला र ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ११८.१९ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- xg'dfggu/ sª\sflngL ufFpkflnsf 8,152 22,725 23,009 45,734
- 1 ef/bx 1–9 1,245 3,533 3,591 7,124
- 2 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –2 266 636 696 1,332
- 3 kf]tf{xf 1–9 986 2,590 2,589 5,179
- 4 dw'jfk'/ 1–9 1,252 2,796 2,934 5,730
- 5 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –3 340 1,135 1,060 2,195
- 6 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –4 587 1,423 1,734 3,157
- 7 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –5 324 1,071 1,004 2,075
- 8 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –1 398 1,088 1,159 2,247
- 9 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –6 287 890 900 1,790
- 10 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –9 322 903 963 1,866
- 11 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –10 325 1,039 1,013 2,052
- 12 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –7 346 1,224 1,186 2,410
- 13 xg'dfggu/ of]uLgLdfO{ –8 289 948 843 1,791
- 14 /fdk'/ dNxgLof 1–9 1,185 3,449 3,337 6,786

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था