ताजा खबर

वसन्त कुमार

मेयर
९८६२८१४८६१

निरु पोखरेल

उप-मेयर
९८४१२५००८१

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
बसन्त कुमार प्रमुख पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५०४२ विजयी
ललन प्रसाद गुप्‍ता प्रमुख पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ४१७६ -
माधव प्रशाद चौधरी प्रमुख पुरुष ३८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६७४ -
बंशी प्रसाद चौधरी प्रमुख पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५३० -
दिपक कुमार गुप्‍ता प्रमुख पुरुष ५२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २३९२ -
सुदम्वर यादव प्रमुख पुरुष ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४९२ -
नारायण वहादुर मिश्र प्रमुख पुरुष ७६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १५० -
धुनी महतो प्रमुख पुरुष ४६ बहुजन शक्ति पार्टी ८६ -
सन्तोष यादव प्रमुख पुरुष २९ नेपाल मजदुर किसान पार्टी १७ -
निरु पोखरेल उप प्रमुख महिला ५८ नेपाली काँग्रेस ४७५८ विजयी
असरा देवी चौधरी उप प्रमुख महिला ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४५२२ -
मसिहा खातुन उप प्रमुख महिला ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २५२२ -
निर्मला देवी उप प्रमुख महिला ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २३६७ -
ममता देवी सरदार उप प्रमुख महिला २६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३६४ -
देवकी दाहाल उप प्रमुख महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १५५९ -
सोनी देवी साह उप प्रमुख महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १६२ -
करिम शेख वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ४६५ विजयी
अर्जुन कुमार पंजियार वडा अध्यक्ष पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३५५ -
रब्बान खाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३४४ -
रामदेव यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१६ -
नागेश्‍वर भगत वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५० -
नाैशाद सेख वडा अध्यक्ष पुरुष ३६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २७ -
फुलो कुमारी साह, तेली महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस ४६८ विजयी
लालदाई देवी चौरसिया महिला सदस्य महिला २२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४९ -
सविता देवी भगत महिला सदस्य महिला ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३३७ -
सावित्री देवी साह महिला सदस्य महिला ३४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३२ -
सहारुन खातुन महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४३ -
जसमुन खातुन महिला सदस्य महिला ५२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २५ -
सावित्री मंडल दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ४७४ विजयी
खजिया देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४२ -
बिमला देवी मण्डल दलित महिला सदस्य महिला २८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३३१ -
जिवछी कुमारी सरदार दलित महिला सदस्य महिला २४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२६ -
रंजन कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३५ -
दशनी देवी पासवान दलित महिला सदस्य महिला २९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २८ -
सिताराम यादव सदस्य पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ५०४ विजयी
शैलेन्द्र कुमार यादव सदस्य पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस ४८० विजयी
प्रकाश कुमार साह सदस्य पुरुष ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३३५ -
संतोष कुमार पासमान सदस्य पुरुष २५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२९ -
खेम नारायण सरदार सदस्य पुरुष ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२५ -
शत्रुधन साहु तेली सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३१५ -
हरि लाल खंग सदस्य पुरुष ५१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३०८ -
सुरेश कुमार पंजियार सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २६५ -
रमानन्द पंजियार सदस्य पुरुष ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ५३ -
दशरथ वर्मा भौर सदस्य पुरुष ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४३ -
तमिज शेख सदस्य पुरुष ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३४ -
हमीद मंसुरी सदस्य पुरुष ५१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३१ -
मेहदी हुसैन वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस ४१७ विजयी
इकाइल शेख वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५४ -
छेदी लाल पंडित वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १९४ -
बच्चा साहु वडा अध्यक्ष पुरुष ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५२ -
इशलाम सेख वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३० -
राजेन्द्र प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२५ -
वेचन पंडीत कुम्हाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ स्वतन्त्र ५० -
श्रीनारायन प्रसाद साह वडा अध्यक्ष पुरुष ७३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३ -
केन्दुला देवी झा महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ४१२ विजयी
सुनिता गिरी महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५५ -
सैलुन खातुन महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७५ -
लडुवती मंडल( धानुक) महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५६ -
सुलेखा कुमारी यादव महिला सदस्य महिला २५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४५ -
सहिदा सेखाइन महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८८ -
उर्मीला देवी साहु महिला सदस्य महिला ४९ स्वतन्त्र ६० -
गुलाव देवी चौधरी दलित महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ३८२ विजयी
जसोधिया देवी मोची दलित महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २५६ -
सोनावति देवी राम(मोची) दलित महिला सदस्य महिला ५९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७४ -
अमला देवी चौधरी दलित महिला सदस्य महिला ५५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १६८ -
शनेचरी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२८ -
अनिता कुमारी मोची दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८८ -
कोशीला देवी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६२ स्वतन्त्र ५७ -
अकवर अलि सेख सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ३७७ विजयी
बैद्यनाथ प्रसाद गुप्ता सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ३३८ विजयी
अरुण कान्त झा सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २६० -
विरेन्द्र प्रसाद साह सदस्य पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४४ -
छेदी लाल यादव सदस्य पुरुष ५६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम २१० -
दिर्घानन्द झा सदस्य पुरुष ६३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८० -
पवन प्रसाद गुप्ता सदस्य पुरुष ३३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५८ -
गोविन्द प्रसाद साह सदस्य पुरुष ३१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४५ -
कैमुस शेख सदस्य पुरुष ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४१ -
लाल कुमार झा सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १४० -
मुदिन शेख सदस्य पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०३ -
अरुण प्रसाद साह सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ८८ -
रामदेव म‌ंडल सदस्य पुरुष ४७ स्वतन्त्र ६५ -
इद्रीस नदाफ मियाँ सदस्य पुरुष ६२ स्वतन्त्र ४९ -
सत्‍य नारायण साहु तेली वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ३३० विजयी
गुलटेन चौधरी (थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४६ -
विरजु चौधरी(थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८७ -
विलेक्षण सदा वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११० -
फुली दास चौधरी(थारु) वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०६ -
श्‍याम नन्द राम वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ बहुजन शक्ति पार्टी १०५ -
देव कुमारी विश्‍वकर्मा वडा अध्यक्ष महिला ३३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३८ -
ममता देवी सदा महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३१३ विजयी
सरस्वति देवी म‌ंडल(धानुक) महिला सदस्य महिला ६० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २३७ -
हरिहर देवी थरुनी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १९२ -
मंजु देवी साह महिला सदस्य महिला ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १११ -
धनमन्ति देवी दास महिला सदस्य महिला ४२ बहुजन शक्ति पार्टी ९७ -
इनर वती सदा महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९६ -
कारो देवी खंग(खत्वे) महिला सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३५ -
विमला देवी तत्मा दलित महिला सदस्य महिला ६१ नेपाली काँग्रेस ३२१ विजयी
लिला देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४३ -
रछिया देवी तत्मा दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८२ -
सुमित्रा देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११० -
फुलो देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०१ -
वुधनी देवी मुसहर्नी दलित महिला सदस्य महिला ६३ बहुजन शक्ति पार्टी १०० -
वैर्षी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४० -
विश्‍वनाथ चौधरी (थारु) सदस्य पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ३१९ विजयी
ओम प्रकाश साह (सुडी) सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ३१६ विजयी
बौधराम बनरैत यादव सदस्य पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २३७ -
राम चन्द्र दास(तत्मा) सदस्य पुरुष ५५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८८ -
बेचन साह सदस्य पुरुष ३७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८४ -
देवन मुसहर सदस्य पुरुष ५९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७८ -
अमर लाल दास सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११० -
धर्मदेव दास तत्मा सदस्य पुरुष ३४ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०६ -
बुधेश्वर खंग खत्वे सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०५ -
सुक देव चौधरी सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९७ -
सैनि सदा सदस्य पुरुष ५५ बहुजन शक्ति पार्टी ९३ -
सन्तन मरिक डोम सदस्य पुरुष ३४ बहुजन शक्ति पार्टी ८९ -
भुलाई सदा मुसहर सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३२ -
लाली देवी मुसहर्नी सदस्य महिला ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २८ -
राम नारायण प्रसाद साह (सुडी) वडा अध्यक्ष पुरुष ६६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८० विजयी
जोगेन्द्र पासमान वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ३६९ -
देव नारायण चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३४२ -
आनन्द प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ स्वतन्त्र ३०६ -
विनोद कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २०३ -
कृष्ण देव यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२७ -
गिता सिंह वडा अध्यक्ष महिला ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १२ -
मन्सा कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ४६ नेपाली काँग्रेस ४४२ विजयी
समुन्द्री देवी सरदार महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३९२ -
सीता कुमारी मंडल महिला सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२९ -
सावित्री देवी साह महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६० -
विष्णु कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १४८ -
चन्द्रिका देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला २६ नेपाली काँग्रेस ३९९ विजयी
पवित्रा देवी मोची राम दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३९४ -
रुदनी देवी खत्वे दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३४८ -
राममाया मलाहानी दलित महिला सदस्य महिला ५४ स्वतन्त्र १६४ -
सौरवती दुसाद दलित महिला सदस्य महिला ५५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १६३ -
अरुहुलिया देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ६४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १४९ -
माधव भुजेल सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१४ विजयी
विरेन्द्र नारायण चौधरी सदस्य पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१३ विजयी
लक्ष्मण सरदार सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ४०८ -
शिव नारायण सुडी सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ३९० -
गुलाई सरदार सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३४१ -
राज कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३३९ -
अनिल कुमार साह सदस्य पुरुष ४३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८५ -
व्रज नारायण साह सुडी सदस्य पुरुष ५५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १८१ -
राम देव चमार सदस्य पुरुष ६१ स्वतन्त्र १४७ -
मोहन खत्वे सदस्य पुरुष ५७ स्वतन्त्र १३७ -
दिलिप कुमार परियार सदस्य पुरुष ३६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२८ -
मिश्रीलाल ठाकुर सदस्य पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ११२ -
कैलाश कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेपाली काँग्रेस ४४१ विजयी
देवकान्त चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३३९ -
विश्वनाथ प्रसाद पंडित वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१५ -
दिपक प्रसाद चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६१ -
पुहुपा सरदार वातर वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११० -
कविर चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ९१ -
राजेन्द्र प्रसाद यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३० -
लोचनी देवी बतर्नी महिला सदस्य महिला ५० नेपाली काँग्रेस ४३३ विजयी
ललिता देवी चौधरी थारु महिला सदस्य महिला ४० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३२३ -
रम्भा कुमारी सरदार महिला सदस्य महिला ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१९ -
भुटनी देवी सरदार महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२८ -
निर्मला देवी सरदार महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२३ -
निर्मला कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १२१ -
सरिता देवी ठाकुर महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २७ -
सत्‍नि देवि सदा दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस ४३६ विजयी
राधा देवी - दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३३७ -
दुर्गी देवी खंग दलित महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २०८ -
ललन देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३२ -
काला कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११४ -
सुर्ती देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ३० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०७ -
देव कुमारी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २९ -
रमानन्‍द सरदार सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ४२७ विजयी
रामफल मलाह सदस्य पुरुष ६१ नेपाली काँग्रेस ४०९ विजयी
आशाराम सरदार सदस्य पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३३६ -
बसन्‍त सरदार सदस्य पुरुष ३४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३१५ -
टुनटुन यादव सदस्य पुरुष २९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९९ -
हिरा लाल साह तेली सदस्य पुरुष ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८७ -
गणेश कुमार श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १३८ -
तिलक महतो सदस्य पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १२९ -
कनसी कुमारी वतरनी सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११३ -
लक्ष्मण मुखिया सदस्य पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ११२ -
सुभारी देवी सरदार सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ११२ -
ईलियास मंसुरी सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १०३ -
लक्षमण मुखिया सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३० -
फुलचन मलाह सदस्य पुरुष ४६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २५ -
मोहम्मद जिब्रिल मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ५७३ विजयी
बच्चु लाल चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५०२ -
डम्बर नारायण साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४७१ -
विष्णु देव चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९० -
भनु मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ९० -
गोसाइ चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
गुलाब मियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
रम्भा बस्नेत महिला सदस्य महिला ३४ नेपाली काँग्रेस ६०६ विजयी
चन्द्रकला चौधरी महिला सदस्य महिला ३७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५२६ -
प्रमिला देवी सरदार महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४१५ -
रहिसा खातुन महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ९२ -
खात्‍नु विवि महिला सदस्य महिला ३३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
रिता देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाली काँग्रेस ५७१ विजयी
गीता देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ३३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९३ -
परमिला कुमारी राम दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४५६ -
सावित्री देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९७ -
जीतनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ९३ -
दुखनी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी -
बिष्णु सरदार सदस्य पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ५६७ विजयी
सुरेश कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ३८ नेपाली काँग्रेस ५६२ विजयी
ललित कुमार चौधरी सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९० -
हिर मोहम्मद सदस्य पुरुष ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४८३ -
तरुण कुमार साह सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४६० -
माे. मुस्तफा सदस्य पुरुष ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ४३९ -
गिता देवी चौधरी ( थारु) सदस्य महिला ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १०१ -
इन्द्रदेव सरदार सदस्य पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९३ -
लुकमान मियाँ सदस्य पुरुष ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ९० -
सोदानन्द सरदार सदस्य पुरुष ४६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ८८ -
महमद जलिल मियाँ सदस्य पुरुष ७३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
हरिकृष्ण महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४९१ विजयी
समानन्द चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस २५५ -
रम्भा देवी साह वडा अध्यक्ष महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४६ -
राजेन्द्र साहु (तेली) वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १७३ -
ललकु चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३१ -
निर्मला देवी चौधरी महिला सदस्य महिला ४४ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५८४ विजयी
शिवा माया निरौला(अधिकारी) महिला सदस्य महिला ४१ नेपाली काँग्रेस २३२ -
मन्जु देवी राम महिला सदस्य महिला ३५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२७ -
राम कुमारी मगर महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १०२ -
लिलीया देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५६३ विजयी
सरस्वती मोची दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २९९ -
लिला वती कमीनी दलित महिला सदस्य महिला ६२ नेपाली काँग्रेस १६५ -
सुकनी वति मोची दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२२ -
चन्द्रकला देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२० -
आशा देवी साह सदस्य महिला ५० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५३९ विजयी
विनोद सरदार सदस्य पुरुष ४३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ५२२ विजयी
अन्जु भट्टराई सदस्य महिला ४० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३२७ -
देव कुमारी कामी सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३०९ -
आशा राम महतो सदस्य पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस १७७ -
मिना देवी सरदार सदस्य महिला ५२ नेपाली काँग्रेस १५० -
राम चन्द्र चौधरी सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १३५ -
राजेन्द्र महतो सदस्य पुरुष ४० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२३ -
डम्वर राम सदस्य पुरुष ५२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १२१ -
ललकु सदा सदस्य पुरुष ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १२१ -
राज कुमार साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६६८ विजयी
कृष्‍ण प्रसाद साह वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५३८ -
राम विहारी राउत वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४१८ -
पशुपति प्रसाद गुप्ता रौनियार वडा अध्यक्ष पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ३४५ -
करण मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १५९ -
परमेश्‍वर साह तेली वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४५ -
महदैया देवी मंडल महिला सदस्य महिला ६३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६४१ विजयी
श्‍याम देवी यादव महिला सदस्य महिला ३० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४७५ -
वितिया कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ७१ नेपाली काँग्रेस ४०२ -
तारा देवी मगरनी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९५ -
रिता देवी साह सोनारनी महिला सदस्य महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १६० -
मजिया देवी मंडल धनुकाइन महिला सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५८ -
समलु देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६४२ विजयी
पुनिता देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला २५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४९४ -
अमोल देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ३९१ -
शोभा देवी सरवरिया दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २८० -
जितनी मरिक डोम दलित महिला सदस्य महिला ६१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४९ -
प्रभु लाल यादव सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ६३३ विजयी
संजय कुमार पासमान सदस्य पुरुष ३० नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ५८४ विजयी
गौरी शंकर मंडल सदस्य पुरुष ६६ नेपाली काँग्रेस ४६३ -
महावीर मंडल सदस्य पुरुष ६४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४५० -
राज किशोर रौनियार सदस्य पुरुष ६० नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४११ -
श्‍याम सुन्दर साह सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ३९२ -
शोभा पासमान सदस्य पुरुष ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०५ -
लक्ष्मण सरदार सदस्य पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २९६ -
रामेश्‍वर कौडगिया यादव सदस्य पुरुष ३७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २२९ -
प्रकाश साफी सदस्य पुरुष ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२८ -
उमेश कुमार थापा सदस्य पुरुष ७३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ६६ -
लक्ष्मण यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३७७ विजयी
भुवनेश्‍वर यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३२८ -
बलराम मण्डल वडा अध्यक्ष पुरुष ४६ नेपाली काँग्रेस ३२६ -
कुलेश्‍वर सरदार वडा अध्यक्ष पुरुष ५२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २४४ -
हरि लाल महतो वडा अध्यक्ष पुरुष ७४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ११ -
पारो देबी यादव महिला सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८७ विजयी
प्रमिला देबी राम महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ३२० -
विवी खातुन महिला सदस्य महिला २८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३०३ -
शान्ति देवी राम महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २३१ -
कलम वती खंग महिला सदस्य महिला ४९ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २१ -
सरस्‍वती कुमारी सरदार महिला सदस्य महिला ४५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३ -
सरो देवी मोची दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३८८ विजयी
सावित्री देबी मोची दलित महिला सदस्य महिला ६५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३१७ -
गुलरी देवी वातर दलित महिला सदस्य महिला ६७ नेपाली काँग्रेस ३१७ -
सुकनी देवी मोची दलित महिला सदस्य महिला ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल २० -
सीता देवी मोची दलित महिला सदस्य महिला ४९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १७ -
फुलेश्‍वर सरदार सदस्य पुरुष ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३७७ विजयी
उमाकान्त वडही सदस्य पुरुष ४६ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३४५ विजयी
सुनिता देवी कटुवाल सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ३४० -
लखन यादव सदस्य पुरुष ६३ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३०६ -
शिव नारायण साह सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ३०४ -
चौठी बाँतर सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस ३०२ -
प्रशुराम सदा सदस्य पुरुष ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२१ -
रामा कुमारी देवी सदस्य महिला ५१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १९० -
देव नारायण यादव सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३२ -
योगेन्द्र यादव सदस्य पुरुष २९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१ -
गंगाई राम (मोची) सदस्य पुरुष ५७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १८ -
लक्ष्मी नारायण शाह सदस्य पुरुष ४० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १८ -
१० दिलीप कुमार चौधरी वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३६१ विजयी
१० दामोदर खडगा वडा अध्यक्ष पुरुष ६३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३४४ -
१० चितरंजन यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १६३ -
१० शिव नन्दन सिपलीया वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५८ -
१० हरिनन्दन गोइत यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ६५ नेपाली काँग्रेस ८२ -
१० उपेन्द्र यादव वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम १३ -
१० शान्ती देवी यादव महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२४ विजयी
१० चन्द्रकला कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२३ -
१० जानकी देवी महिला सदस्य महिला ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६६ -
१० जसोधा कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५४ -
१० निर्मला देवी चौधरी महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस ८४ -
१० स्‍वर्णलता देवी गुप्ता महिला सदस्य महिला ६१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५४ -
१० वासो देवी सदा(मुसहर) दलित महिला सदस्य महिला ५२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३३५ विजयी
१० चन्देश्‍वरी देवी मुसहरनि दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०२ -
१० मालती देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६७ -
१० रम्भा देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ५३ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५४ -
१० कारो देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ७९ -
१० सुनिता देवी पासमान दलित महिला सदस्य महिला २८ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ४८ -
१० रामलखन पासमान सदस्य पुरुष ३५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३२२ विजयी
१० कोशिला देवी पासमान सदस्य महिला ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३२१ विजयी
१० हरि प्रसाद यादव सदस्य पुरुष ५५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ३१३ -
१० भवीलाल सदा(मुसहर) सदस्य पुरुष ३६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ३०४ -
१० वौकाइ सदा(मुसहर) सदस्य पुरुष ६५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८६ -
१० हरेराम सदा सदस्य पुरुष ४७ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५७ -
१० रविन्द्र भुस्कुलीया(यादव) सदस्य पुरुष ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल १५४ -
१० वकिल खंग सदस्य पुरुष ४२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १५४ -
१० दिनानाथ प्रसाद गुप्ता सदस्य पुरुष ५२ नेपाली काँग्रेस ९८ -
१० जुगेश्‍वर साफी मिया सदस्य पुरुष ६९ नेपाली काँग्रेस ८४ -
१० प्रभुलाल सदा(मुसहर) सदस्य पुरुष ७२ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५१ -
१० भुटकुन मलाह सदस्य पुरुष ६४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ३८ -
११ मो. जिवरिल वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ६०८ विजयी
११ ललित कुमार गोजेवार वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४९३ -
११ दिपक कुमार चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ४७९ -
११ राम देव मंडल वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६९ -
११ सैनि चौधरी थारु वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १६८ -
११ बलराम साह वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११४ -
११ गिता देवि माझी महिला सदस्य महिला ४१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५७४ विजयी
११ हिरा देवी चौधरी महिला सदस्य महिला ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४९० -
११ निर्मला के.सी राम महिला सदस्य महिला ३२ नेपाली काँग्रेस ३८२ -
११ सावित्री देवी सदा महिला सदस्य महिला ४६ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६२ -
११ सरस्वती कुमारी चौधरी महिला सदस्य महिला ३३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २१३ -
११ वदी मुसहर्नी महिला सदस्य महिला ५५ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११९ -
११ भोलबी देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५७८ विजयी
११ झवरी देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४८६ -
११ सुनिता देवी सरदार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेपाली काँग्रेस ३८८ -
११ नैन कुमारी सदा दलित महिला सदस्य महिला ३५ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३६७ -
११ लरुवति देवी राम दलित महिला सदस्य महिला ५४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १९९ -
११ पार्वती सदा दलित महिला सदस्य महिला ३८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३८ -
११ कैलु चौधरी(थारु) सदस्य पुरुष ५१ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५८९ विजयी
११ चन्द्र नारायण साह सदस्य पुरुष ३४ नेपाल लोकतान्त्रिक फोरम ५२८ विजयी
११ महेन्द्र प्रसाद चौधरी सदस्य पुरुष ६२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४७३ -
११ नन्द लाल चौधरी सदस्य पुरुष ५१ राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ४१८ -
११ महेन्द्र सरदार सदस्य पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ४०८ -
११ खटर प्रमाणी सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ४०२ -
११ राम लखन ठाकुर सदस्य पुरुष ४० राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल ३९० -
११ अमृत वहादुर कार्की सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ३५० -
११ दिलिप चौधरी सदस्य पुरुष ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) २४८ -
११ भागवत राउत सदस्य पुरुष ४९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) १८८ -
११ बतहु मोची सदस्य पुरुष ६२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १२४ -
११ राम नारायण सदा सदस्य पुरुष २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १०८ -
१२ देवी बहादुर खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७६६ विजयी
१२ जीत बहादुर श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ७६ नेपाली काँग्रेस ६८१ -
१२ डम्‍वर बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ४५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२९ -
१२ लक्ष्मी श्रेष्‍ठ महिला सदस्य महिला ५३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ८४८ विजयी
१२ शुसिला कुमारि वाग्ले महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस ६१३ -
१२ मंजु देवी मंडल महिला सदस्य महिला ४७ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) १८२ -
१२ दिल कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ८३४ विजयी
१२ मानो देवी सदा दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ५५९ -
१२ रिता विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २२१ -
१२ लिल वहादुर मगर सदस्य पुरुष ४१ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ८४२ विजयी
१२ महम‍द करिम मियाँ सदस्य पुरुष ५९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत मार्क्सवादी-लेनिनवादी) ७८० विजयी
१२ इसाक मियाँ सदस्य पुरुष ५१ नेपाली काँग्रेस ५२० -
१२ दिनेश खत्री सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ५०७ -
१२ टेक राज पोखरेल सदस्य पुरुष ३५ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २५९ -
१२ नजीर मियाँ सदस्य पुरुष ४८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) २१९ -
१२ गोविन्द्र बहादुर कटुवाल सदस्य पुरुष ६४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ४७ -

साभार : निर्वाचन आयोग

कञ्चनरुप नगरपालिकाको क्षेत्रफल १४३.३३ वर्ग कि.मि. रहेको छ भन्ने जनसंख्या ६३,५५६ छ । यो समुद्र सतहदेखि ७५ देखि ३०० मिटरको उचाईमा अवस्थित छ । साविकका दश वटा गाविसहरु पिप्रापूर्व, धोधनपुर, जगतपुर, कञ्चनपुर, रुपनगर, बदगामा, ठेलिया, धरमपुर बरमझिया र बैरबा मिलेर बनेको हो । नेपाल सरकार मन्त्री परिषद्को २५ बैशाख २०७१ ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल ११७.३४ वर्ग कि. मी.
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- कञ्चनरुप नगरपालिका 10,192 25,953 27,335 53,288
- 1 भैरव 1–9 762 2,315 2,282 4,597
- 2 कञ्चनरुप 1 722 1,922 2,021 3,943
- 3 कञ्चनरुप 2 612 1,373 1,557 2,930
- 4 कञ्चनरुप 4 880 2,170 2,479 4,649
- 5 कञ्चनरुप 6 819 2,213 2,186 4,399
- 6 कञ्चनरुप 10 885 2,411 2,499 4,910
- 7 कञ्चनरुप 9 728 1,701 1,887 3,588
- 8 कञ्चनरुप 5 1,452 3,804 3,631 7,435
- 9 कञ्चनरुप 7 767 1,993 2,101 4,094
- 10 कञ्चनरुप 3 545 1,398 1,452 2,850
- 11 कञ्चनरुप 11 1,128 2,793 3,121 5,914
- 12 कञ्चनरुप 8 892 1,860 2,119 3,979

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था