अगुवा कृषकलाई अभियानकर्मीको जिम्मेवारी


अगुवा कृषकलाई अभियानकर्मीको जिम्मेवारी

साउन २१, ओखलढुङ्गा – ओखलढुङ्गाको सिद्धिचरण नगरपालिकाले कृषि पेशामा किसानको आकर्षण बढाउनका लागि अगुवा कृषकमार्फत अभियान चलाउने नीति लिएको हो । नगरक्षेत्रमा रहेका अगुवा कृषकको लगत तयार गरी उनीहरुलाई कृषि अभियन्ताको रुपमा परिचालन गरिने नगरप्रमुख मोहनकुमार श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

पूरा पढ्नुहोस्

ताजा खबर

अगुवा कृषकलाई अभियानकर्मीको जिम्मेवारी

साउन २१, ओखलढुङ्गा – ओखलढुङ्गाको सिद्धिचरण नगरपालिकाले कृषि पेशामा किसानको आकर्षण बढाउनका लागि अगुवा कृषकमार्फत अभियान चलाउने नीति लिएको हो । नगरक्षेत्रमा रहेका अगुवा कृषकको लगत तयार गरी उनीहरुलाई कृषि अभियन्ताको रुपमा परिचालन गरिने नगरप्रमुख मोहनकुमार श्रेष्ठले बताउनुभयो ।


मोहन कुमार श्रेष्ठ

मेयर
९८४१०७२१०१

इच्छा कुमारी गुरुङ

उप-मेयर
९८४२८५८१९९

स्थानीय निर्वाचन २०७४ को परिणाम
वडा उम्मेदवारका नाम पद लिंग उमेर राजनीतिक दल / स्वतन्त्र प्राप्त मत परिणाम
मोहन कुमार श्रेष्‍ठ प्रमुख पुरुष ६१ नेकपा (एमाले) ४७३९ विजयी
डिल्ली राम खनाल प्रमुख पुरुष ६७ नेपाली काँग्रेस ४६१३ -
रुपेश शाक्य प्रमुख पुरुष ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२६३ -
नवराज गुरुङ प्रमुख पुरुष ४७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ९७ -
नव राज श्रेष्‍ठ प्रमुख पुरुष ४१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ९३ -
भक्त बहादुर कट्वाल प्रमुख पुरुष ४६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ४३ -
शेर बहादुर खत्री प्रमुख पुरुष ७२ राष्ट्रिय जनमोर्चा -
इच्‍छा कुमार गुरुङ्ग उपप्रमुख महिला ४५ नेकपा (एमाले) ४८२६ विजयी
हेमा लक्षी राई उपप्रमुख महिला ५७ नेपाली काँग्रेस ४४५७ -
चन्द्र कुमारी शर्मा उपप्रमुख महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १३४८ -
जानुका राई उपप्रमुख महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ११४ -
हिरा कुमारी खड्का उपप्रमुख महिला ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५३ -
कमला राई उपप्रमुख महिला ४० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ३२ -
राम कुमारि राई उपप्रमुख महिला ३० राष्ट्रिय जनमोर्चा ११ -
केदार बाबु बस्नेत वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ४६६ विजयी
तिर्थ बहादुर घिमिरे वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेपाली काँग्रेस ४४७ -
टेक राज कोईराला वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४ -
राधा निरौला महिला सदस्य महिला ४२ नेकपा (एमाले) ४८६ विजयी
मञ्जु घिमिरे महिला सदस्य महिला ४२ नेपाली काँग्रेस ४३४ -
मञ्जु कटवाल महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २० -
हिरा कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) ४७७ विजयी
मैना विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ४३४ -
निर्मला दमाई दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २५ -
हर्क बहादुर घिमिरे सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ४८२ विजयी
भिम बहादुर मगर सदस्य पुरुष ५९ नेकपा (एमाले) ४७८ विजयी
थन कुमार बस्नेत सदस्य पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस ४४३ -
उदि बहादुर थापा मगर सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस ४२९ -
नव राज दमाई सदस्य पुरुष ३२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४ -
कृष्ण बहादुर कार्की वडा अध्यक्ष पुरुष ४३ नेकपा (एमाले) ४७१ विजयी
बसन्त कट्वाल वडा अध्यक्ष पुरुष २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ४०१ -
कुमार बहादुर कटवाल वडा अध्यक्ष पुरुष ४७ नेपाली काँग्रेस ३२२ -
शर्मिला कटुवाल महिला सदस्य महिला ५६ नेकपा (एमाले) ४९५ विजयी
सिता भट्टराई महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस ४१५ -
केशर कुमारी कार्की महिला सदस्य महिला ६२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८१ -
अनिता रम्‍तेल दलित महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (एमाले) ४९६ विजयी
गोमा लुहार दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेपाली काँग्रेस ३६९ -
निर्मला चर्मकार दलित महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९६ -
नारायण बहादुर बस्नेत सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (एमाले) ४८८ विजयी
शेर बहादुर कटवाल सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ४२९ विजयी
टिका राम कार्की सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस ३७० -
रमेश सार्की सदस्य पुरुष ४५ नेपाली काँग्रेस ३६६ -
काले सार्की सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २९१ -
गुन बहादुर सार्की सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २८६ -
रहर मान राई वडा अध्यक्ष पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ४७२ विजयी
राम बहादुर गुरुङ वडा अध्यक्ष पुरुष ६२ नेकपा (एमाले) ३६७ -
श्‍याम लाल खत्री वडा अध्यक्ष पुरुष ६७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २९ -
शारदा खत्री वडा अध्यक्ष महिला ३७ राष्ट्रिय जनमोर्चा १५ -
मकर बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ५० मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १३ -
ओम कुमारी दाहाल महिला सदस्य महिला ५३ नेपाली काँग्रेस ५२७ विजयी
भुपा माया राई महिला सदस्य महिला २५ नेकपा (एमाले) २७६ -
चम्पा सरी राई महिला सदस्य महिला ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५१ -
पवित्रा राई महिला सदस्य महिला २४ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ११ -
सीता देवी दमाई दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस ५२९ विजयी
रस्मिला राई(दर्जी) दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) २८० -
बाल कुमारी विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३९ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४१ -
विष्णु माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४५ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १७ -
नर बहादुर राई सदस्य पुरुष ३६ नेपाली काँग्रेस ५०४ विजयी
शिव कुमार बानिया सदस्य पुरुष ४० नेपाली काँग्रेस ४८८ विजयी
सुकु मन राई सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ३२३ -
सीता राम दाहाल सदस्य पुरुष ४९ नेकपा (एमाले) २५६ -
मोति लाल राई सदस्य पुरुष ६३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ६७ -
मान कुमार राई सदस्य पुरुष ५८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ४३ -
काङी धन राई सदस्य पुरुष ६६ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १५ -
रत्‍न बहादुर गुरुङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५४ नेकपा (एमाले) ६४८ विजयी
केशव कुमार गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस ३७१ -
विजय गुरुङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १४ -
पदम बहादुर गुरुङ वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल -
पशुपती गुरुङ महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ७३९ विजयी
मैया कुमारी कटुवाल महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस २८१ -
अरुणा राई महिला सदस्य महिला ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
रजनी परीयार दलित महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ७१६ विजयी
रुद्र माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ६० नेपाली काँग्रेस २९५ -
खिन कुमारी दर्जी दलित महिला सदस्य महिला ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
प्रकाश कट्वाल सदस्य पुरुष ३१ नेकपा (एमाले) ७५३ विजयी
बुद्ध बहादुर श्रेष्‍ठ सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ७०८ विजयी
कान्छा राम पोखरेल सदस्य पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस २७७ -
प्रताप गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ६० नेपाली काँग्रेस २५७ -
ज्ञान धरी गुरुङ्ग सदस्य महिला ५९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
सप्‍त बहादुर दर्जी सदस्य पुरुष ७२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी २२ -
कुल प्रसाद दाहाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ४८७ विजयी
थगेन्द्र राज राई वडा अध्यक्ष पुरुष ४१ नेपाली काँग्रेस २७२ -
गुण कुमार राई वडा अध्यक्ष पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २१० -
दावा शेर्पा वडा अध्यक्ष पुरुष २८ स्वतन्त्र ४० -
भक्त बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ६० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १३ -
टिका राम गिरी वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १३ -
डोल्मा शेर्पा महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ५०० विजयी
मिङमा दिकी शेर्पा महिला सदस्य महिला ४३ नेपाली काँग्रेस २४४ -
डो लामु शेर्पा महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९६ -
सीता देवी दाहाल महिला सदस्य महिला ५३ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ३१ -
डोमा शेर्पा महिला सदस्य महिला २९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) १६ -
निरमली विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ५६ नेकपा (एमाले) ४९९ विजयी
चौसी सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेपाली काँग्रेस २६४ -
कुमारी विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २०१ -
ङिमा पेम्वा शेर्पा सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ४६८ विजयी
नौ राज राई सदस्य पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ४६० विजयी
पोकल नाथ दाहाल सदस्य पुरुष ७२ नेपाली काँग्रेस ३०८ -
गजेन्द्र भुजेल सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस २५३ -
पस्पति दाहाल सदस्य पुरुष ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २४० -
रिन्चे शेर्पा सदस्य पुरुष ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १७८ -
ख्याम कुमारी जोगी सदस्य महिला ४१ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ११ -
डिक माया राई सदस्य महिला ३७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) ११ -
मदन बहादुर मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ५८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२६ विजयी
हर्क बहादुर मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ५९ नेपाली काँग्रेस २८८ -
केशर बहादुर मगर वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) १३० -
कर्मा शेर्पा वडा अध्यक्ष पुरुष २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २० -
सुकली माया मगर महिला सदस्य महिला २४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०३ विजयी
कल्पना मगर महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस २७५ -
कमला मगर महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (एमाले) १४९ -
दाटी शेर्पा महिला सदस्य महिला ३० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१ -
रत्‍न माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३१३ विजयी
विष्‍णु माया वि.क दलित महिला सदस्य महिला ४० नेपाली काँग्रेस २७९ -
धन कुमारी वि.क. दलित महिला सदस्य महिला ४६ नेकपा (एमाले) १३२ -
रिता वि क दलित महिला सदस्य महिला २१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २१ -
सन्त बहादुर मगर सदस्य पुरुष ५२ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०७ विजयी
डेण्डी शेर्पा सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३०५ विजयी
दोर्जी शेर्पा सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस २७४ -
याङडी शेर्पा सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस २६४ -
राम चन्द्र मगर सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) १५० -
रिन्जी शेर्पा सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) १३९ -
छोटी शेर्पा सदस्य महिला २२ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १३ -
वम बहादुर राई वडा अध्यक्ष पुरुष ५१ नेकपा (एमाले) ४०९ विजयी
रण मान भुजेल वडा अध्यक्ष पुरुष ६८ नेपाली काँग्रेस ४०३ -
आङ तेन्जी शेर्पा वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८५ -
वल वहादुर कटवाल वडा अध्यक्ष पुरुष ५६ स्वतन्त्र २९ -
कृष्ण माया घिमिरे महिला सदस्य महिला ५४ नेपाली काँग्रेस ४१४ विजयी
बाला सरी राई महिला सदस्य महिला ४५ नेकपा (एमाले) ४१३ -
चिनी माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेकपा (एमाले) ४१५ विजयी
कुमारी विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेपाली काँग्रेस ४१३ -
मिङमार जाङबु शेर्पा सदस्य पुरुष ५७ नेपाली काँग्रेस ४२३ विजयी
पुष्प बहादुर कटवाल सदस्य पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस ४१० विजयी
लाक्पा साङ्गे शेर्पा सदस्य पुरुष ४४ नेकपा (एमाले) ४०७ -
विजय कुमार तामाङ्ग सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (एमाले) ४०२ -
दासोनी शेर्पा सदस्य पुरुष २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७७ -
हेम बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ३४६ विजयी
बुद्धि मान तामाङ्ग वडा अध्यक्ष पुरुष ५० नेकपा (एमाले) ३४६ -
पृथि बहादुर तामाङ वडा अध्यक्ष पुरुष ७५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ८१ -
अनिता गुरुङ्ग महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ३४६ विजयी
प्रमिला गुरुङ महिला सदस्य महिला २९ नेपाली काँग्रेस ३२२ -
गोमा देवी चौलागाई महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९२ -
बिमला परियार दलित महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (एमाले) ३५६ विजयी
भोटी दमाई दलित महिला सदस्य महिला ४८ नेपाली काँग्रेस ३१९ -
लिला माया नेपाली दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ७४ -
नेत्र बहादुर गुरुङ्ग सदस्य पुरुष ५६ नेकपा (एमाले) ३२९ विजयी
खोट नाथ चौलागाई सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ३२२ विजयी
सन्तोष गुरुङ सदस्य पुरुष ३३ नेपाली काँग्रेस ३०८ -
प्रेम बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस २९२ -
भैरब बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १२५ -
हेम प्रसाद चौलागाई सदस्य पुरुष ७३ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ९९ -
दान बहादुर बानियाँ वडा अध्यक्ष पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ४६९ विजयी
तेज नारायण श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ३७ नेकपा (एमाले) ३८३ -
टोकल श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३२ -
रेशम कुमारी श्रेष्ठ महिला सदस्य महिला ५५ नेपाली काँग्रेस ४५५ विजयी
गीता खड‍्का महिला सदस्य महिला ३६ नेकपा (एमाले) ३७९ -
टिका माया खड्का महिला सदस्य महिला ३५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३८ -
फुल माया विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ४५ नेपाली काँग्रेस ४५० विजयी
खिल माया सार्की दलित महिला सदस्य महिला ४९ नेकपा (एमाले) ३९१ -
सीता सार्की दलित महिला सदस्य महिला ३४ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३४ -
प्रेम वहादुर मगर सदस्य पुरुष ६७ नेपाली काँग्रेस ४४३ विजयी
गुण बहादुर खड्का सदस्य पुरुष २५ नेपाली काँग्रेस ४४३ विजयी
ख्याम नारायण श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ४५ नेकपा (एमाले) ३८५ -
एक राज गुरुङ सदस्य पुरुष ४७ नेकपा (एमाले) ३७५ -
फक्त बहादुर बानियाँ सदस्य पुरुष ५१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३४ -
लिला वहादुर खड्का सदस्य पुरुष ४१ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ३३ -
तिलक नारायण श्रेष्ठ सदस्य पुरुष ७७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी १९ -
१० दामोदर धमला वडा अध्यक्ष पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ४२७ विजयी
१० गुण राज धमला वडा अध्यक्ष पुरुष ५५ नेपाली काँग्रेस २८६ -
१० सन्तोष मगर वडा अध्यक्ष पुरुष २७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९९ -
१० अग्निधर धमला वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल (लोकतान्त्रिक) -
१० गंगा माया थापा मगर महिला सदस्य महिला ३९ नेकपा (एमाले) ४०८ विजयी
१० रीता देवी धमला महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ३०६ -
१० हिरा कुमारी मगर महिला सदस्य महिला ३० नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९७ -
१० जुना वि.क. दलित महिला सदस्य महिला २८ नेकपा (एमाले) ४०७ विजयी
१० पोकली माया विश्वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३९ नेपाली काँग्रेस ३०३ -
१० फुल माया कामी दलित महिला सदस्य महिला ५७ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९८ -
१० गन्धे मगर सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ४१२ विजयी
१० तारा बहादुर मगर सदस्य पुरुष ३० नेकपा (एमाले) ३८३ विजयी
१० चन्द्र बहादुर थापा मगर सदस्य पुरुष ३९ नेपाली काँग्रेस ३१३ -
१० ललित बहादुर थापा मगर सदस्य पुरुष ६३ नेपाली काँग्रेस २६६ -
१० यानीखर धमला सदस्य पुरुष ६० नेकपा (माओवादी केन्द्र) २३१ -
१० चक्र बहादुर थापामगर सदस्य पुरुष २९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) १९६ -
११ विनोद कुमार के.सी (खत्री) वडा अध्यक्ष पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ४७४ विजयी
११ मोहन के.सी वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) ३८२ -
११ सविन विश्वकर्मा वडा अध्यक्ष पुरुष २५ नेकपा (माओवादी केन्द्र) २६ -
११ अरुण राई वडा अध्यक्ष पुरुष २३ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १९ -
११ धन राम श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ७० राष्ट्रिय जनमोर्चा -
११ सीता तामाङ महिला सदस्य महिला २७ नेपाली काँग्रेस ४५२ विजयी
११ इन्द्र कुमारी राई महिला सदस्य महिला ३३ नेकपा (एमाले) ४०४ -
११ दितिया तामाङ्ग महिला सदस्य महिला ४१ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २० -
११ लिला परियार दलित महिला सदस्य महिला ३३ नेपाली काँग्रेस ४४९ विजयी
११ विमला कुमारी विश्‍वकर्मा दलित महिला सदस्य महिला ३१ नेकपा (एमाले) ४०५ -
११ सानु बाबु खड्का सदस्य पुरुष ४२ नेपाली काँग्रेस ४७२ विजयी
११ चन्द्र बहादुर राई सदस्य पुरुष ६४ नेपाली काँग्रेस ४३७ विजयी
११ इन्द्र नारायण राजभण्डारी सदस्य पुरुष ६४ नेकपा (एमाले) ४०३ -
११ धूर्व कुमार थापा सदस्य पुरुष ५३ नेकपा (एमाले) ३३५ -
११ मेख बहादुर तामाङ सदस्य पुरुष ४८ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल १४ -
१२ विनोद कुमार श्रेष्‍ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४८ नेकपा (एमाले) २५३ विजयी
१२ उमंग श्रेष्ठ वडा अध्यक्ष पुरुष ४४ नेपाली काँग्रेस २३६ -
१२ कुल बहादुर नेपाली वडा अध्यक्ष पुरुष ३९ नेकपा (माओवादी केन्द्र) ५० -
१२ ज्ञान माया राई महिला सदस्य महिला ३८ नेकपा (एमाले) ३१६ विजयी
१२ दिल सरी राई महिला सदस्य महिला ५८ नेपाली काँग्रेस १७० -
१२ केना राई महिला सदस्य महिला २७ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २९ -
१२ सुनिता नेपाली(दमाई) दलित महिला सदस्य महिला ४१ नेकपा (एमाले) ३१४ विजयी
१२ तारा देवी परियार दलित महिला सदस्य महिला ३८ नेपाली काँग्रेस १७१ -
१२ भवि माया परियार दलित महिला सदस्य महिला ५० संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २६ -
१२ गायत्र बहादुर खत्री सदस्य पुरुष ४६ नेकपा (एमाले) ३०५ विजयी
१२ नारायण गिरी सदस्य पुरुष ५८ नेकपा (एमाले) २६१ विजयी
१२ बद्री कुमार खत्री सदस्य पुरुष ६२ नेपाली काँग्रेस १७५ -
१२ गोपाल बानीया सदस्य पुरुष ३७ नेपाली काँग्रेस १७१ -
१२ चम्मर बहादुर राई सदस्य पुरुष ३६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल ५० -
१२ खड्ग कुमारी खत्री सदस्य महिला ४६ संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल २५ -

साभार : निर्वाचन आयोग

पिता विष्णुचरण श्रेष्ठ आफ्नी पत्नी कुमारी श्रेष्ठका साथ तत्कालीन मालअड्डाका जागिरे भइ यहाँआएको अवस्थामा युगकवि सिद्धिचरण श्रेष्ठको जन्म ९ जेठ १९६९ मा साविक ओखलढुङ्गा गाविस वडा नं. ६ हाल नगरपालिकाको वडा नं. १२ माभएको थियो । उनी जन्मिएको सो स्थानको कि.नं. ३५ क्षेत्रफल ०–८–०–२ को जग्गा समेत हालसम्म उनकै नाममा ...... पूरा पढ्नुहोस्

साविक भएका गाविस र वडा विभाजन तालिका
क्षेत्रफल १६७.८८ वर्ग कि. मी.
पुरूष साक्षरता दर ८०.४ %
महिला साक्षरता दर ६०.७ %
# वडा साविक गाविस सा.वडा नं. परिवार संख्या पुरूष महिला जनसंख्या
- सिद्धिचरण नगरपालिका ७०१२ १३४३६ १५४०८ २८८४४
- 1 तलुवा 1_9 447 870 1,126 1,996
- 2 ठूलाछाप 1_9 743 1,374 1,696 3,070
- 3 सिद्धिचरण 10,11 607 1,053 1,337 2,390
- 4 सिद्धिचरण 12,13 751 1,216 1,491 2,707
- 5 सिद्धिचरण 1,2 694 1,283 1,563 2,846
- 6 जन्तरखानी 1_9 388 755 1,007 1,762
- 7 विगुटार 1_9 583 1,100 1,265 2,365
- 7 वरुणेश्वर 9
- 8 सिद्धिचरण 8,9 419 721 943 1,664
- 9 सिद्धिचरण 6,7 545 915 1,211 2,126
- 10 वेतिनी 1_9 459 931 1,175 2,106
- 11 सिद्धिचरण 3,4 837 1,465 1,630 3,095
- 12 सिद्धिचरण 5 521 942 926 1,868

साभार : सङ्घीय मामिला थता सामान्य प्रशासन मन्त्रालय ,गाउँपालिका तथा नगरपालिकाको संक्षिप्त परिचय पुस्तिका २०७४

वित्तीय संस्था


शैक्षिक संस्था


सुरक्षा निकाय


स्वास्थ्य संस्था